صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

Moderator

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    این هتل گرفتن بدون ویزا کارت یا با ویزا کارت بدون اعتبار:

ازونجا که همشون صوری هستن مشکل ساز نشه؟

یعنی از هتل درنیارن که هنوز کانفرم هست یا نه؟ و دیدن که لغو شده ویزا ریکت شیم؟
    نخیر مشکلی پیش نمیاد اکثرا هتل هایی که بدون نیاز به کردیت کارت رزرو میشه موقع رسیدن به هتل پول پرداخت میشه و مشکلی نداره.
    حتی از نوع پرداخت قبل از رسیدن هم باشه تا چند روز مونده به تاریخ رسیدن به هتل هم اعتبار داره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ApplyAbroad Superstar

سلام معمولا چنین جستجویی سفارت نمیکند. بعضی از سایتهای رزرو ولی بیمه لغو رزرو هم میفرشند که اگر مثلا نتوانستید بروید و هتل شمارا شارژ کرد مبلغ خسارت را به شما بر میگردانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    نخیر مشکلی پیش نمیاد اکثرا هتل هایی که بدون نیاز به کردیت کارت رزرو میشه موقع رسیدن به هتل پول پرداخت میشه و مشکلی نداره.
    حتی از نوع پرداخت قبل از رسیدن هم باشه تا چند روز مونده به تاریخ رسیدن به هتل هم اعتبار داره.
    مرسی آقا بهنام
    ولی
    آخه مال من اونی که به سفارت دادم
    الان کنسل شده
    چی کنم؟به سفارت دوباره مراجعه کنم و خبر بدم؟

خود خانم میرمطلبی بم گفت توی فرم ویزا قسمت مربوط به اسکانو هتلو بنویس، بعد گفت نه نه نمیخاد
    فقط بنویس
    Schlarship: Amount

گفتم نمیخاد دیگه اسم این هتلی که الان دادم بهت بنویسم؟گفت نه دیگه

بقیه مدارکو بده

چی کنم؟به سفارت دوباره مراجعه کنم و خبر بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام معمولا چنین جستجویی سفارت نمیکند. بعضی از سایتهای رزرو ولی بیمه لغو رزرو هم میفرشند که اگر مثلا نتوانستید بروید و هتل شمارا شارژ کرد مبلغ خسارت را به شما بر میگردانند.

بنظر من همه رو چک میکنن
    باید بکنن
    حق دارن

مثلا دیروز وقتی خانم میرمطلبی گفت ووچر هتل، من سه داشتم، گفتم هرکدومو دوس داری بردار، گفت اسمت باشه، توی خود شهرش هم باشه، نه شهر دیگه، حتی یک کیلومتریش

یکیو برداشت
    (که ازشانس ما همونم کنسل شد)

یعنی خودشون میدونن اینا صورین

ولی وقتی کنسل میشه
    میترسن که ما جا نداریم دیگه

میگن دانشگاههای ما که مسجد نداره دانشجوی جدیدالورد بره اونجا با یکی از بچه های حراست رفیق شه یه پتو هم بگیره یه هفته اونا باشه

(مثل نداشتن مدرک زبان، دانشگاه قبول کرده، ولی من سفارت میرتسم توی شهر و خیابون مشکل داشته باشه دانشجو)

پس چک میکنن
    حقم دارن

حالا راه نداره
    برم فردا یک ووچر کانفرم شده از دفاتر هوایی بخرم با مهر آزانس

برم سفارت صداقت نشون بدم بگم تازه ایمیل کنسلی دریافت کردم
    اینم اصل اصل جایگزین؟

شهرای کوچیک
    که هتلاشون کمه
    و از طرفی باید ادرس هتل در همون شهر باشه:
    مال من اینجوری شد که هیچ هتلی پیدا نکردم که بدون کردیت بشه بوک کرد

خارج از شهر داشت که سفارت گفت نمیشه

ویرایش توسط behnamhg : January 22nd, 2018 در ساعت 08:28 PM دلیل: ترکیب پست

حالا راه نداره
    برم فردا یک ووچر کانفرم شده از دفاتر هوایی بخرم با مهر آزانس

برم سفارت صداقت نشون بدم بگم تازه ایمیل کنسلی دریافت کردم
    اینم اصل اصل جایگزین؟
    به نظر من مشکلی نداره، شما حتی میتونید با سایت جاباما خودتون بوک کنید پولشم بدید وچر هم بگیرید به سفارت نشون بدید بعد از دو سه هفته کنسل و پولتونو پس بگیرید (حواستون به کنسلی تاریحا باشه)... خود آزانس ها هم اگر میگن پول میگیرن این کار میکنن به همین طریق عمل میکنند و بعدش کنسل میکنن پولشوتو پس میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    به نظر من مشکلی نداره، شما حتی میتونید با سایت جاباما خودتون بوک کنید پولشم بدید وچر هم بگیرید به سفارت نشون بدید بعد از دو سه هفته کنسل و پولتونو پس بگیرید (حواستون به کنسلی تاریحا باشه)... خود آزانس ها هم اگر میگن پول میگیرن این کار میکنن به همین طریق عمل میکنند و بعدش کنسل میکنن پولشوتو پس میگیرن

سفارت قبول میکنه؟

با چه عنوانی مطرح کنم و وارد شم به سفارت؟چی بگم؟نگن چرا از اول دروغ گفتی؟

Moderator

سفارت قبول میکنه؟

با چه عنوانی مطرح کنم و وارد شم به سفارت؟چی بگم؟نگن چرا از اول دروغ گفتی؟
    دوست عزیز شما اول خونسردیتون را حفظ کنید و این همه هم شایعه پراکنی نکنید که ریجکت میشه و نمیشه، الان سالیانه سال هست که همه دانشجو ها از بوکینگ رزرو هتل میگیرند و بدون نقص ویزا میگیرند تا حالا حتی یه کیس هم نبوده که به خاطر نداشتن جای اقامت یا هتل ریجکت شده باشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوست عزیز شما اول خونسردیتون را حفظ کنید و این همه هم شایعه بپراکنی نکنید که ریجکت میشه و نمیشه الان سالیانه سال هست که همه دانشجو ها از بوکینگ رزرو هتل میگیرند و بدون نقص ویزا میگیرند تا حالا حتی یه کیس هم نبوده که به خاطر نداشتن جای اقامت یا هتل ریچکت شده باشه.

شایعه ای پراکنده نشد

میشه جواب کامنت منو بزرگواری فرمایید؟

اول یک دیباچه:
    من برای شهری کوچک باید هتل بوک میکردم
    از طرفی طبق گفته خانم میر مطلبی، باید در همون شهر باشه، حتی اگر یک کیلومتری باشه، و در پرینت نوشته باشه شهر دیگر، قبول نیست. علتشو این گفت که نمیدونن که یک کیلومتره یا بیست تا، میگن دانشجو نمیتونه هی بره هی بیاد. ایراد داره.
    از طرفی، فقط برای همون شهر، فقط مواردی یافت میشد (در سایت بوکینگ) که باید با کردیت کارد وارد میشدی. منم یکی داشتم که برای اپلیکیشن فی و اینجور موارد بود و یکی دو دلاری داشت توش. انجام شد.

رفتم سفارت گفتم کدومو بدم؟ چندتا دیگه هم داشتم که مال شهرای دیگه بود، چون میدونستم این امروز فردا کنسل میشه، پریفرنس خودم اونا بود. متعاقبا اونارو نپذیرفت. همینو گرفت

حالا کنسل شده این یکی!
    منم کارت زرد در عوض پاسپورت دریافت کردم که به گفته منیجر الی گشت و طاها گشت که جز چهارتای اول ایران هستنن، الان پرونده بسته شده

دیگه چیزی نمیگیرن

حالا اگر چک کنن که حق هم دارن، بنده به لطف این فروم ریجکتم

که یک کلمه جایی نگفت که اولویت با آن گونه از ووچرهایی باشد که احتمال کنسلی کمتر است

میشه اینو واضح بفرمایید؟
    آیا میفرمایید کنسلی ووچر هتل که تاکید دارن که هم اسم و هم خود همون شهر معلوم باشه در پرینت، تاثیری چندانی در ریجکشن نداره؟

چشم آقا بهنام مرسی

ولی میشه اینو واضح بفرمایید؟

آیا میفرمایید کنسلی ووچر هتل که تاکید دارن که هم اسم و هم خود همون شهر معلوم باشه در پرینت، تاثیری چندانی در ریجکشن نداره؟

من نمیدونم شما برای چه سفارتی میخواید من برای انگلیس برای خواهرم از جابا ما گرفتم ووچر کاملا تایید شده و بدون مشکلیه اصلا رزرو شده به نام شماست و میتونید اگر کنسل نکنید ازش استفاده کنید... من دقیق متوجه مشگل شما و دروغ به سفارت نشدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    من نمیدونم شما برای چه سفارتی میخواید من برای انگلیس برای خواهرم از جابا ما گرفتم ووچر کاملا تایید شده و بدون مشکلیه اصلا رزرو شده به نام شماست و میتونید اگر کنسل نکنید ازش استفاده کنید... من دقیق متوجه مشگل شما و دروغ به سفارت نشدم!
    خوب بخاطر اینکه شما بنده نوازی میفرمایید و مطلب رو دقیق مطالعه نمیفرمایید

اولا این تاپیک ایتالیاس

مشکلمم اینه که شنیده ام بخاطر کنسلی ووچر هتل ریجکتم ولاغیر

ضمنا اون بالا هم گفتم
    الان پرونده بسته شده، (بخ گفته مدیر طاها گشت)
    و دیگه با جاباما و جا بی ما
    کاری از پیش نمیبرم
    چون چیزی دیگه ازم نمیگیرن

میگیرن؟

اجازه بفرمایید اینجارو آقا بهنام مدیر زحمت کش فروم ایتالیا بفرمایند

آقا بهنام، میگیرن؟
    اگر نگیرن و بگن چرا از اول صداقت نداشتی و چیزی به ما دادی که سه سوت کنسل شد، چی؟

آیا میفرمایید کنسلی ووچر هتل که تاکید دارن که هم اسم و هم خود همون شهر معلوم باشه در پرینت، تاثیری در ریجکشن نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)