صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

سلام دوستان
    من تو نوار سمت چپ سرچ Booking فقط No prepayment و Free Cancellation رو دارم.. خبری از No Credit card و چیزی شبیه به اون نیست!
    و از این سمت یه No Prepayment ئش رو رزرو کردم، ولی باز مشخصات کارت خواست و یه فیکش رو از نت برداشتم. تو توضیحاتش نوشته چک میکنن صحت کارت اعتباری رو. از اینطرف تا وقت سفارت دو سه هفته ای مونده.

مشکل ایجاد نکنه؟ اگر چک کنن کارت رو و نامعتبر بشه و کنسل کنن؟

و اینکه No credit card رو از کجای سایت پیدا کردین؟؟

ممنون

ایمیل اومد که کنسل شده. این pdf که گرفتیم و الان کسنل شده مشکل ساز نشه؟
    ویرایش توسط behnamhg : June 21st, 2018 در ساعت 11:49 PM دلیل: ترکیب پست

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadapplyab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو نوار سمت چپ سرچ Booking فقط No prepayment و Free Cancellation رو دارم.. خبری از No Credit card و چیزی شبیه به اون نیست!
    و از این سمت یه No Prepayment ئش رو رزرو کردم، ولی باز مشخصات کارت خواست و یه فیکش رو از نت برداشتم. تو توضیحاتش نوشته چک میکنن صحت کارت اعتباری رو. از اینطرف تا وقت سفارت دو سه هفته ای مونده.

مشکل ایجاد نکنه؟ اگر چک کنن کارت رو و نامعتبر بشه و کنسل کنن؟

و اینکه No credit card رو از کجای سایت پیدا کردین؟؟

ممنون

ایمیل اومد که کنسل شده. این pdf که گرفتیم و الان کسنل شده مشکل ساز نشه؟

درود
    تعداد نو کردین نیدد ها کم هست ولی اگر بگردید پیدا میشه.
    نخیر مشکلی ایجاد نمیشه و همون پرینت را میتونید ببرید سفارت و سفارت هم هیچ وقت از هتل استعلام نمیگیره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Banned

سلا

دوستان من برای یه هتل دیگه که رزور کردم کردت کارد دادم و الان هم اونجا هستم و پولش رو دادم. ظاهرا یه هتل دیگه رو قبلا رزرو کرده بودم الان نوشته 43 یورو برا کنسلی! این شماره کارد که میدی برای یه هتل برای همه هتل ها ه رزرو کردی اپلای میشه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلا

دوستان من برای یه هتل دیگه که رزور کردم کردت کارد دادم و الان هم اونجا هستم و پولش رو دادم. ظاهرا یه هتل دیگه رو قبلا رزرو کرده بودم الان نوشته 43 یورو برا کنسلی! این شماره کارد که میدی برای یه هتل برای همه هتل ها ه رزرو کردی اپلای میشه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟

خیر، شما خودتون فرمودید که قبلا با همین کارت یک هتل دیگه رو رزو کردین و کنسل هم نکردین و و بنابراین اونها هم شمارو شارژ کردند.هر نوع خرید و رزروی که انجام میدهید باید حتما قوانین کنسل کردنشون رو بخونید تا جریمه نشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    خیر، شما خودتون فرمودید که قبلا با همین کارت یک هتل دیگه رو رزو کردین و کنسل هم نکردین و و بنابراین اونها هم شمارو شارژ کردند.هر نوع خرید و رزروی که انجام میدهید باید حتما قوانین کنسل کردنشون رو بخونید تا جریمه نشید
    سلام
    نه دوست عزیز منظورم این بود که اون هتل که الان هستم رو اره شماره کارت داده بودم ولی این یکی هتل رو نه دیگه فقط رزرو بود!
    کنسل نکردم ولی اصلا شماره کارت برا اون نداده بودم !
    ایا خود به خود برمیدارن؟!

سلام
    نه دوست عزیز منظورم این بود که اون هتل که الان هستم رو اره شماره کارت داده بودم ولی این یکی هتل رو نه دیگه فقط رزرو بود!
    بدون کارت چطوری یک هتل رو رزرو کردید؟ اگر مشخصات کردیت کارت رو خودتون شخصا بهشون نداده باشید اونها نمیتونند شما رو شارژ کنند. اول از همه باید ببنید چگونه مشخصات کارت اعتباری شما رو بدست آوردن.

Junior Member

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بدون کارت چطوری یک هتل رو رزرو کردید؟ اگر مشخصات کردیت کارت رو خودتون شخصا بهشون نداده باشید اونها نمیتونند شما رو شارژ کنند. اول از همه باید ببنید چگونه مشخصات کارت اعتباری شما رو بدست آوردن.
    گمونم ایشون هتل اولشون تو سایت booking دات کام از نوع no credit card needed بود و ایشون بدون کارت رزرو کردند و حتما جزو قوانینش بود که در صورت کنسلی، شب اول رو شارژ میکنن که برای ایشون مشکلی نبود چون کارتی وارد نکرده بودن، ولی ایشون تو این فرصت یک هتل دیگه از همین سایت بوکینگ رزرو میکنن و شماره کارت میدن و سایت بوکینگ هم با همین کارت جریمه ی کنسلی شب اول هتل اول رو ازشون میگیره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jonsmit نمایش پست ها
    گمونم ایشون هتل اولشون تو سایت booking دات کام از نوع no credit card needed بود و ایشون بدون کارت رزرو کردند و حتما جزو قوانینش بود که در صورت کنسلی، شب اول رو شارژ میکنن که برای ایشون مشکلی نبود چون کارتی وارد نکرده بودن، ولی ایشون تو این فرصت یک هتل دیگه از همین سایت بوکینگ رزرو میکنن و شماره کارت میدن و سایت بوکینگ هم با همین کارت جریمه ی کنسلی شب اول هتل اول رو ازشون میگیره.
    داستان از این قرار ظاهرا اگر اینطور باشه به هیچ وجه کارشون قانونی نیست
    آیا تجربه ای داشتین شما؟

Junior Member

داستان از این قرار ظاهرا اگر اینطور باشه به هیچ وجه کارشون قانونی نیست
    آیا تجربه ای داشتین شما؟
    متاسفانه کارشون قانونیه، چون زمانی که شما هتل اول رو رزرو کردید قانونش این بود که در صورت کنسلی (یا در بعضی موارد کنسلی بعد از فلان تاریخ) شب اول رو پرداخت کنید و شما با کلیک رو اون قسمت آخر که میگه I agree to the terms and conditions. در واقع یک قرارداد با هتل و واسطه که میشه سایت بوکینگ امضا کردید که از نظر قانونی این اجازه رو به کمپانی بوکینگ میده که از کارت شما مبلغ رزرو را شارژ کنه. حالا شما خوش شانس بودید که فقط ۴۵ یورو بود خیلی ها مبالغ بیشتر از اینا کم شد از حسابشون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط jonsmit نمایش پست ها
    متاسفانه کارشون قانونیه، چون زمانی که شما هتل اول رو رزرو کردید قانونش این بود که در صورت کنسلی (یا در بعضی موارد کنسلی بعد از فلان تاریخ) شب اول رو پرداخت کنید و شما با کلیک رو اون قسمت آخر که میگه I agree to the terms and conditions. در واقع یک قرارداد با هتل و واسطه که میشه سایت بوکینگ امضا کردید که از نظر قانونی این اجازه رو به کمپانی بوکینگ میده که از کارت شما مبلغ رزرو را شارژ کنه. حالا شما خوش شانس بودید که فقط ۴۵ یورو بود خیلی ها مبالغ بیشتر از اینا کم شد از حسابشون.
    در واقع چطور میشه که اون رو مینویسه ولی وقتی رزرو میکنیم no need to prepayment مینویسه. منظورم اینه اگر قرار باشه پولی رزرو کنه اصولا بدون کردیت کارد اصلا نباید رزرو کنه که. اون نوشته شما وقتی هست که فقط با کارت بتونی رزرو کنی.
    به هر حال در خواست waive کردم و اپروو شد و پولی کم نشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)