صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط elisab نمایش پست ها
    سلام بچه ها ، خواهش میـــــــــــــــــــــــ ـــــــکنم اگه کسی اطلاعاتی داره یا شرایط مشابه من رو داشته کمک کنه ! واقعا نگران هستم

من مالزی هستم و برای کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد کامپیوتر در ایتالیا ) از اینجا اقدام کردم ، سفارت اینجا فقط از من مدارک تحصیلیم رو گرفت و چند روز پیش هم یک ایمیل زد و ازم خواست پاسپورت و ویزای مالزیم رو بفرستم براشون که فرستادم ، اما یک سوااااااااااااااااااااااا ااااااااال مهم ، سفارت این جا از من مدارکی مثل رزرو هتل ، بلیط و ... مدارکی که سفارت ایتالیا تو ایران از بچه ها میخواد رو نخواسته ، این طبیعی هست ؟ کسی هست مثل من از مالزی اقدام کرده باشه برای ایتالیا ؟ میخوام ببینم کارام داره درست پیش میره ؟ چقدر طول میکشه تا ویزا بدن ؟ اگه کسی شبیه من بوده خواهش میکنم پیغام بده و من رو از نگرانی درآره ، ممنونم از کمکتون
    دوست عزیزم اصلا استرس اضافی به خودت وارد نکن سفارت ایتالیا تو هر کشوری یه سری قانون میذاره مثلا تو پاکستان خود سفارت شرط معدل 14 رو گذاشته و این رزرو هتل و بلیط هواپیما و اینا فقط شرایطی هست که سفارت ایتالیا در ایران گذاشته ممکنه هیچ سفارت دیگه ای از ایتالیا در کشورهای دیگه این قانون رو نداشته باشن پس نگران نباش هر مدرکی رو که اونجا بخوان ازت رو بهشون بده و به جاهای دیگه دنیا کاری نداشته باش
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

سلام دوستان
    من خیلی گشتم.. اما رزور هتل ظاهرا با کردیت کارد امکان پذیره... کسی می تونه به من لینک بده که بتونم بدون کردیت کارد رزرو کنم؟

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط Lional نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من خیلی گشتم.. اما رزور هتل ظاهرا با کردیت کارد امکان پذیره... کسی می تونه به من لینک بده که بتونم بدون کردیت کارد رزرو کنم؟
    دوست عزیز اگه یکم با حوصله تر میگشتی حتما پیدا میکردی به وفور ...
    این لینک رو یه نگاه کن . من خودم اینجا رو ازمایشی رزرو کرده بود ..

https://www.booking.com/hotel/it/b-a...bb78830;dcid=2

با سلام و وقت بخیر
    من دارم مدارک رو برای سفارت آماده میکنم. این رزو هتل رو کی باید بگیرم؟ باید تو سایت booking مشخص کنم از چه زمانی تا چه زمانی باید رزرو کنم؟ موقع رزرو هم که اگه no credit card needed باشه پولی نمیخواد نه؟؟
    بسیار ممنون و متشکر

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadcivil6 نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    من دارم مدارک رو برای سفارت آماده میکنم. این رزو هتل رو کی باید بگیرم؟ باید تو سایت booking مشخص کنم از چه زمانی تا چه زمانی باید رزرو کنم؟ موقع رزرو هم که اگه no credit card needed باشه پولی نمیخواد نه؟؟
    بسیار ممنون و متشکر

بله دوست عزیز از طریق سایت رزرو می کنی . از روزی که قصد رسیدن داری تا معمولا 10 تا 15 روز .. در مورد بخش دوم سوالت . بازم بله . اگه این گزینه باشه نیازی به پرداخت پولی نیست . بعد که رزرو کردی . پرینت کن و ارایه بده به سفارت .

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

با سلام و وقت بخیر
    بسیار ممنون و متشکر
    دوست عزیز طبق سایت خود مدرسه
    رزرو هتل برای تمامی دانشگاه ها به غیر از رشته های معماری – پزشکی – دندانپزشکی – دامپزشکی در مقطع لیسانس از اولین روز تاریخ بلیط تا حداقل 20 روز (3 هفته) اول اقامت

نقل قول نوشته اصلی توسط d989 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز از طریق سایت رزرو می کنی . از روزی که قصد رسیدن داری تا معمولا 10 تا 15 روز .. در مورد بخش دوم سوالت . بازم بله . اگه این گزینه باشه نیازی به پرداخت پولی نیست . بعد که رزرو کردی . پرینت کن و ارایه بده به سفارت .
    من آخه دکتری پذیرش گرفتم و به اندازه کافی دیر کردم.کلاس هام چند روز دیگه شروع میشه و الان دارم با اساتید و دانشگاه صحبت میکنم بهم وقت بدن. متاسفانه مشکل سربازی داشتم تازه و معاف شدم. واسه همین نمیدونم از روزی که میخام برم سفارت مثلا برای چند روز بعدش بلیط هواپیما و هتل رو رزرو کنم؟ ببخشید سوالام زیاد شد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_sh_r نمایش پست ها
    دوست عزیز طبق سایت خود مدرسه
    رزرو هتل برای تمامی دانشگاه ها به غیر از رشته های معماری – پزشکی – دندانپزشکی – دامپزشکی در مقطع لیسانس از اولین روز تاریخ بلیط تا حداقل 20 روز (3 هفته) اول اقامت
    دوست عزیز شما اینیکه میگی برای لیسانس هست و اکثر بچه هایی که اینجا هستن یا برای ارشد یا برای دکترا اقدام میکنن و 10 روز رزرو هتل کافی هست.

من آخه دکتری پذیرش گرفتم و به اندازه کافی دیر کردم.کلاس هام چند روز دیگه شروع میشه و الان دارم با اساتید و دانشگاه صحبت میکنم بهم وقت بدن. متاسفانه مشکل سربازی داشتم تازه و معاف شدم. واسه همین نمیدونم از روزی که میخام برم سفارت مثلا برای چند روز بعدش بلیط هواپیما و هتل رو رزرو کنم؟ ببخشید سوالام زیاد شد
    شما بهتره از اولین روز تشکیل کلاس هتل رزرو کنی که سفارت هم رفتی نشون بدی ولی باید فورا بری سفارت مثلا کلاست 20ام شروع میشه چون تاخیر داری از 25ام به اندازه 10 روز رزرو کن و ببر سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوباره سلام
    برای مدرک رزرو هتل حتما باید هتل رزرو بشه یا مثلا اگه هاستل یا آپارتمان هم باشه قبوله؟ من یه bed and breakfast رزرو کردم اینم قبوله؟ بعد یه ایمیل از طرف همین جایی که رزرو کردم اومده میگه مشخصات پاسپورتت و زمان رسیدنت رو برامون بفرست.
    ممنون میشم پاسخ بدید

Moderator

دوباره سلام
    برای مدرک رزرو هتل حتما باید هتل رزرو بشه یا مثلا اگه هاستل یا آپارتمان هم باشه قبوله؟ من یه bed and breakfast رزرو کردم اینم قبوله؟ بعد یه ایمیل از طرف همین جایی که رزرو کردم اومده میگه مشخصات پاسپورتت و زمان رسیدنت رو برامون بفرست.
    ممنون میشم پاسخ بدید
    درود
    یه پرینت که نشون بده از تاریخی که میرسی ابتالیا به مدت ده روز رزرو شده به اسمت کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)