صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PoliTechnico Di Milano :Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    ایول بابا سه مارچ؟ امسال سفارت زرنگ شده ))))
    معمولا همش رو باهم میدن ولی اینکه زنگ میزنیم وقتی حاضر شد یکم عجیبه باید تاریخ میدادن بهت لابد قانونشون عوض شده.
    آره پاس رو میگیرن ویزا رو زدن میدن که معمولا اوایل شهریور میدن.
    آره! من اولین پرونده 2016-2015 بودم ولی نگرانم چون شنیدم باید رسید میگرفتم اما نمیدونم چقدر صحت داره. یکم استرس گرفتم

این قضیه هتل و ... برای ما که بورس گلد هم داریم که مثلا قراره بهمون اسکان بدن هم واجبه ؟!!

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

اگه تو سایت booking.com ,تو قسمت Filtriگزینه bed&breakfast رو انتخاب کنید ,خیلی راحت هتل های بدون credit card رو پیدا می کنید که تعدادشون زیاده .
    ویرایش توسط alma90 : March 31st, 2015 در ساعت 02:01 PM

Junior Member alma90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

من هتل رزرو کردم تو سایت bookin.com ,بعد از دو روز از هتل یه ایمیل اومد که برای final confirmation ,باید هزینه شب اول رو به بانک پرداخت کنید ,در غیر این صورت یک هفته قبل از روزی که رزرو دارید ,رزروتون cancel میشه
    حالا من باید چه کار کنم؟
    همون email اول که از سایت booking اومد و رزروم رو تایید کرده رو می تونم بدم به سفارت؟
    یا اینکه حتما باید نامه از خود هتل باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Mechatronic Engineering - Politecnico di Torino

سلام دوستان
    من سایت booking.com رو برای تاریخ 30 Aug تا 9 September سرچ کردم. هتلهایی که میاره اکثراً نوشته only 1 room left. حالا من چون منتظر جواب دانشگاههای دیگه هستم ، نمی تونم از الان رزرو کنم. از دوستان کسی هست که سال قبل تو ماه June برای August و September اتاق رزرو کرده باشه؟ چون نگرانم دیر کنم و اتاق قیمت مناسب گیرم نیاد!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سایت booking.com رو برای تاریخ 30 Aug تا 9 September سرچ کردم. هتلهایی که میاره اکثراً نوشته only 1 room left. حالا من چون منتظر جواب دانشگاههای دیگه هستم ، نمی تونم از الان رزرو کنم. از دوستان کسی هست که سال قبل تو ماه June برای August و September اتاق رزرو کرده باشه؟ چون نگرانم دیر کنم و اتاق قیمت مناسب گیرم نیاد!!
    درود
    اگه صوری میخوای رزرو کنی که همیشه هست و اونی که مینویسه وان روم لفت کلکیه که میخوان بگی یه اتاق مونده زودی رزرو کنی که پر نیست بازم جا داره.
    اگه واقعی میخوای بگیری که بهتره برسی به مقصد و بعد بگیری.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه

درود
    اگه صوری میخوای رزرو کنی که همیشه هست و اونی که مینویسه وان روم لفت کلکیه که میخوان بگی یه اتاق مونده زودی رزرو کنی که پر نیست بازم جا داره.
    اگه واقعی میخوای بگیری که بهتره برسی به مقصد و بعد بگیری.
    من که صوری می خوام بگیرم. الان هم خواستم رزرو کنم ، حتی اونایی که pay later هست ، شماره کارت visa یا master می خواد و بدون اون اصلاً confirm نمیکنه. ( نوشته پولی کم نمیشه ولی باید شماره کارت رو وارد کنین. چاره ای واسه این مشکل می دونین؟
    در مورد رزرو واقعی هم که خودمم دوست دارم بعد از اومدن بگیرم ، ولی اونطور که شنیدم ، میگن قیمت هتل ها تو رزرو اینترنتی خیلی پایینتره. این درسته یا نه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    من که صوری می خوام بگیرم. الان هم خواستم رزرو کنم ، حتی اونایی که pay later هست ، شماره کارت visa یا master می خواد و بدون اون اصلاً confirm نمیکنه. ( نوشته پولی کم نمیشه ولی باید شماره کارت رو وارد کنین. چاره ای واسه این مشکل می دونین؟
    در مورد رزرو واقعی هم که خودمم دوست دارم بعد از اومدن بگیرم ، ولی اونطور که شنیدم ، میگن قیمت هتل ها تو رزرو اینترنتی خیلی پایینتره. این درسته یا نه؟
    pay later نمیشه باید بگردی دنبال هتل و هاستل هایی که نوشته No Credit card needed تو یه کادر سبز میزنه اینا رو پیدا کنی هیچی نمیخواد.
    بستگی داره نمیشه گفت کم یا زیاد میشه بعضی ها کم بعضی ها زیاد میشه بهتره از بچه هایی که تو شهری که میخوای بری هستن در ازتباط باشی بهت پیشنهاد مناسب رو میکنن.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه

pay later نمیشه باید بگردی دنبال هتل و هاستل هایی که نوشته No Credit card needed تو یه کادر سبز میزنه اینا رو پیدا کنی هیچی نمیخواد.
    بستگی داره نمیشه گفت کم یا زیاد میشه بعضی ها کم بعضی ها زیاد میشه بهتره از بچه هایی که تو شهری که میخوای بری هستن در ازتباط باشی بهت پیشنهاد مناسب رو میکنن.
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    من تو شهر میلان دنبال هتل میگردم. اگر از دوستان ساکن میلان کسی اینجا هست ، لطفاً یک مورد مناسب به من معرفی کنه. ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال تو سایت booking.com برای رزرو هتل تو یه قسمتش باید کشور رو انتخاب کنی و آدرس و شماره تلفن و اینا بدی که تو لیستشون ایران نیست! چیکار باید کرد؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)