صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad403 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    من تو شهر میلان دنبال هتل میگردم. اگر از دوستان ساکن میلان کسی اینجا هست ، لطفاً یک مورد مناسب به من معرفی کنه. ممنون
    تو اروپا هتل های ارزان و با کیفیت مثل ibis پیدا کن . میتونی اینو جستجو کنی ibis budget hotel milan

اگر کارت اعتباری داری airbnb خیلی عالی هست ، خوبیش اینه خیلی وقتا صاحب خونه ها شهر رو نشونت میدن و راهنمایی مجانی بهت میکنن و واسه تو که تازه وارد هستی کلی کمک محسوب میشه
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

کسانی که دنبال جای ارزون برای اقامت موقت هستند تا کاراشون جور شه
    من پیشنهاد میکنم نرم افزارهای CouchSurfing و AirBnb رو چک کنن
    شاید کارشون راه افتاد

Junior Member

دوستان سلام

من یک سوال مهم واسم پیش اومده.

من چند روز پیش به سفارت ایتالیا مراجعه کردم و تشکیل پرونده دانشجویی دادم (برای مقطع دکترا). به من وقت دادن برای 21 روزه دیگه که برم جواب ویزا رو بگیرم.

الان یک سوال خیلی مهم پیش اومده. من هتل (برای 10 روز اول اسکان) و بلیت هواپیما رو به صورت صوری رزرو کرده بودم. حالا از هتل واسم ایمیل زدن که اگه تا فردا مبلغ 200 یورو به عنوان پیش پرداخت واریز نکنی رزرو کنسل میشه. میخواستم بدونم اگه رزرو کنسل بشه، از اون طرف این احتمال وجود داره که سفارت ایتالیا با هتل تماس بگیره تا مطمئن بشه که من واقعا رزروی انجام دادم یا فقط یک مدرک صوری تحویل سفارت دادم؟؟؟ منظورم اینه که آیا سفارت با هتل تماس بگیره تا از صحت اون رزرواسیونی که ما برای سفارت به صورت کپی شده می بریم اطمینان حاصل کنه؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده چون آخه واقعا زورم میاد برای یک رزرو ضوری 200 یورو پول بدم آخه میترسم سفارت چک کنه و تماس بگیره با هتل. از اون طرف هم بعضیا میگن که سفارت اصلا چک نمیکنه که شما واقعا رزرو انجام دادید یا نه و همون برگ کپی که نوشته این آقا برای 10 روز اتاق رزرو کرده کافیه و دیگه تماسی با هتل نمیگیرن.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من یک سوال مهم واسم پیش اومده.

من چند روز پیش به سفارت ایتالیا مراجعه کردم و تشکیل پرونده دانشجویی دادم (برای مقطع دکترا). به من وقت دادن برای 21 روزه دیگه که برم جواب ویزا رو بگیرم.

الان یک سوال خیلی مهم پیش اومده. من هتل (برای 10 روز اول اسکان) و بلیت هواپیما رو به صورت صوری رزرو کرده بودم. حالا از هتل واسم ایمیل زدن که اگه تا فردا مبلغ 200 یورو به عنوان پیش پرداخت واریز نکنی رزرو کنسل میشه. میخواستم بدونم اگه رزرو کنسل بشه، از اون طرف این احتمال وجود داره که سفارت ایتالیا با هتل تماس بگیره تا مطمئن بشه که من واقعا رزروی انجام دادم یا فقط یک مدرک صوری تحویل سفارت دادم؟؟؟ منظورم اینه که آیا سفارت با هتل تماس بگیره تا از صحت اون رزرواسیونی که ما برای سفارت به صورت کپی شده می بریم اطمینان حاصل کنه؟؟؟؟

ممنون میشم اگر کسی میدونه جواب بده چون آخه واقعا زورم میاد برای یک رزرو ضوری 200 یورو پول بدم آخه میترسم سفارت چک کنه و تماس بگیره با هتل. از اون طرف هم بعضیا میگن که سفارت اصلا چک نمیکنه که شما واقعا رزرو انجام دادید یا نه و همون برگ کپی که نوشته این آقا برای 10 روز اتاق رزرو کرده کافیه و دیگه تماسی با هتل نمیگیرن.
    درود
    هیچ نگرانی نداره همون برگه که دادید کافیه و مبلغی هم پرداخت نکنید، سفارت هم به هیچ عنوان چک نمیکنه.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام.

من امروز با سفارت تماس گرفتم. و جواب زیر رو دریافت کردم :

رزرو هتل از تاریخ بلیط هواپیما ( بین 16 تا 30 آگوست ) تا ۱۰ روز بعد باید انجام بگیره.

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

درود بر شما دوستان
    واسه رزرو کردن هتل از سایت booking ، مثل قبل نیست و no credit card needed حذف شده و بجاش نوشته free cancelation and no prepayment needed
    و برای اطمینان از اینکه رزرواسیون شما سوری نباشه از شما یه شماره کردیت کارت میخواد
    پیشنهاد دوستان را در رابطه با این مشکل پذیرا هستم
    سپاس
    همی دانم که نادانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mht90 نمایش پست ها
    درود بر شما دوستان
    واسه رزرو کردن هتل از سایت booking ، مثل قبل نیست و no credit card needed حذف شده و بجاش نوشته free cancelation and no prepayment needed
    و برای اطمینان از اینکه رزرواسیون شما سوری نباشه از شما یه شماره کردیت کارت میخواد
    پیشنهاد دوستان را در رابطه با این مشکل پذیرا هستم
    سپاس
    این که مشکل خاصی نداره فقط یه کارت اعتباری بگیرید و تا قبل اون تاریخی که اجازه داده free کنسل شه هواستون باشه که اگه نخواستین کنسل کنین.

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    این که مشکل خاصی نداره فقط یه کارت اعتباری بگیرید و تا قبل اون تاریخی که اجازه داده free کنسل شه هواستون باشه که اگه نخواستین کنسل کنین.
    سپاس از پاسخ شما
    مشکل فقدان کارت اعتباریه
    همی دانم که نادانم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mht90 نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما
    مشکل فقدان کارت اعتباریه
    نیازی نیست خوب نگشتین اگه خوب بگردین بازم هست که نیازی نداشته باشد.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

من یه دونه ازین بدون کارت اعتباری ها رزرو کردم و PDF رزروش رو ذخیره کردم، ازاونجا که هیچ تاریخ انقضایی نداره(تنها چیزی نوشته اینه که تا سه روز مونده به تاریخ رزرو، مجانی کنسل میشه و بعدش یه مبلغی باید داد)، اگر یک ماه دیگه هم ببرمش قبوله دیگه نه؟ من از تاریخ 28 آگوست تا 20 روز بعد رزرو کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)