صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 133

موضوع: رزرو هتل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزرو هتل

سلام من از سایت booking رزرو کردم برای 15 august فقط یه میل برام فرستادن که تایید شده رزروتون, برای سفارت همین میل رو باید پرینت بگیرم ببرم یا چیز دیگه هم میخواد؟

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen666 نمایش پست ها
    سلام من از سایت booking رزرو کردم برای 15 august فقط یه میل برام فرستادن که تایید شده رزروتون, برای سفارت همین میل رو باید پرینت بگیرم ببرم یا چیز دیگه هم میخواد؟
    درود
    از ادرس ایمیل تون پرینت بگیرید که اسم شما داخل رزرو ذکر شده باشه
    همی دانم که نادانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood59 نمایش پست ها
    ممنون.کنسلش کردم.نوشته معادل 70 درصدش رو بابت کنسلی باید پرداخت بشه.حالا کی و کجا ایراد بگیره و گیر بندازه معلوم نیست.
    منم خبر نداشتم. یعنی یه رزرو داشتم که الان اومدم یه تاریخ دیگه رو رزرو کردم و رفتم اونو کنسل کنم دیدم نوشته اگه بیشتر از یه ماه مونده 30 درصدشو(275 دلار) باید بدی! این جدیده(سن ویتاله) رو چک کردم این یکی مجانیه کنسلش. (البته فردا بعد سفارت رفتن کنسلش می کنم.) خلاصه تازه باخبر شدم. ممکنه مشکلی بعدها پیش بیاد؟
    اگه لازمه با یه ایمیل دیگه یکی دیگه رزرو کنم و اونو تحویل بدم؟ (رزروای قبلیو با ایمیلی غیر از ایمیل اصلیم(البته به اسم خودمه همشون) که برای پذیرش دانشگاه استفاده کرده بودم انجام دادم.) ممنون
    ویرایش توسط fanif : June 11th, 2016 در ساعت 09:56 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما تو سایت ریجستر کنید و بعد شروع به بوک کردن کنید و اسمتون را مینویسه.
    با سلام خدمت دوستان

من تو سایت رجیستر کردم و بعد از لاگ این شدن رزرو می کنم , ولی نمی دونم چرا تو ایمیل تعداد مهمان هست ولی اسم مهمان (خودم) نیست؟

ممنون از دوستان که جواب می دن

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhar9626 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

من تو سایت رجیستر کردم و بعد از لاگ این شدن رزرو می کنم , ولی نمی دونم چرا تو ایمیل تعداد مهمان هست ولی اسم مهمان (خودم) نیست؟

ممنون از دوستان که جواب می دن
    درود
    بعد اینکه ریجستر کردید و هتل مورد نظر را پیدا کردید ازتون میپرسه به اسم خود شما صادر بشه یا کس دیگه که اونجا مشخصات خودتون را بدید مرحله اخر کانفیرمیشن برای شما صادر میشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    من مطالب قبلی رو خوندم، خیلی ممنون از دوستانی که وقت میزارن و تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار می دن.
    یک سوالی برام پیش اومده در مورد کردیت کارت. اگه شماره کردیت کارتی رو توی رزرو کردن هتل وارد کنید و بعد نرید هتل (اگه مثلا قابل کنسل کردن نباشه) چه اتفاقی میوفته خودشون از حساب کم می کنن؟؟؟
    اگه از این شماره کارتهای فیک که توی سایتهای مختلف هست استفاده بشه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mdskr نمایش پست ها
    سلام
    من مطالب قبلی رو خوندم، خیلی ممنون از دوستانی که وقت میزارن و تجربیاتشون رو در اختیار دیگران قرار می دن.
    یک سوالی برام پیش اومده در مورد کردیت کارت. اگه شماره کردیت کارتی رو توی رزرو کردن هتل وارد کنید و بعد نرید هتل (اگه مثلا قابل کنسل کردن نباشه) چه اتفاقی میوفته خودشون از حساب کم می کنن؟؟؟
    اگه از این شماره کارتهای فیک که توی سایتهای مختلف هست استفاده بشه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟
    ممنون
    درود
    بستگی داره که مشخصات پرداخت به چه صورت باشه اگه کنسلی فی داشته باشه کسر میشه اگر نه که مشکلی نیست.
    اکثرا تنها برای اطمینان شماره کارت میخوان.
    شما میتونید هتل یا هاستل های بدون کردیت کارت پیدا کنید و رزرو کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

مرسی از اطلاعاتخوبتون دوستان من چند تا سوال برام پیش اومده:
    1) طبق گفته دوستان تاریخ بلیط هواپیما و هتل باید یکی باشه حالا این سوال هست که تاریخ رزرو پرواز که واقعی نیس و بعدش باید دوباره پرواز اصلی رو بگیریم پس تاریخ شروع رزرو هتل باید مطابق کدوم باشه؟؟اگر مطابق با رزرو پروازی باشه که به سفارت ارائه میدیم که ما تا 10 روز بعد از اون شاید ایران باشیم هنوز! میشه دز مورد اینکه تطابق تاریخ ها چه طور باشه کمی توضیح بدید.
    2) رزرو واقعی بهترین حالتش چه طوریه؟ هنوز نمیدونم چند روز قرار هتل بمونم و شرایط چه طور

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere88 نمایش پست ها
    مرسی از اطلاعاتخوبتون دوستان من چند تا سوال برام پیش اومده:
    1) طبق گفته دوستان تاریخ بلیط هواپیما و هتل باید یکی باشه حالا این سوال هست که تاریخ رزرو پرواز که واقعی نیس و بعدش باید دوباره پرواز اصلی رو بگیریم پس تاریخ شروع رزرو هتل باید مطابق کدوم باشه؟؟اگر مطابق با رزرو پروازی باشه که به سفارت ارائه میدیم که ما تا 10 روز بعد از اون شاید ایران باشیم هنوز! میشه دز مورد اینکه تطابق تاریخ ها چه طور باشه کمی توضیح بدید.
    2) رزرو واقعی بهترین حالتش چه طوریه؟ هنوز نمیدونم چند روز قرار هتل بمونم و شرایط چه طور
    سلام دوست عزیز.
    1) رزرو بلیط و هتلی که تحویل سفارت میدید حتما حتما باید یکی باشن. وقتی ویزا رو گرفتین پرواز اصلی رو رزرو میکنین و دوباره مطابق با تاریخ جدید رزرو هتل رو هم انجام میدید. تاریخ رزرو اولیه هتل رو میشه کنسل کرد تا یه روز قبلش. پس مشکلی نیست. شما هر دو تاریخ رو میتونید عوض کنید.
    2)با دانشگاه صحبت کنید که چند روز بعد میتونن خوابگاه بهتون بدن یا از کسایی که در اون شهر هستن بپرسید که چند وقت برای خونه گرفتن زمان لازم هست

Junior Member

درود دوستان،من از سایت booking میخوام هتلی توی میلان بوک کنم،و زمانی که گزینه های free cancellation,no prepayment و book without credit card رو که میزنم کلا هرچی هتل میاره با هر قیمتی که هست متاسفانه همه حداقل 10 کیلومتر و حداکثر 60 کیلومتر از میلان فاصله دارن و موردی رو نمیاره که تو خود میلان باشه،میخواستم بپرسم مشکلی نیست اگر همچین جاهایی رو خارج از خود شهر رزرو کنیم؟من دو روز دیگه باید برم سفارت اگر کسی میدونه ممنون میشم کمکی کنه

پ.ن1: یه چیزی میاره معمولا به این شکل که
    10% Vat که مبلغ جلوش رو نوشته 150 یورو،این همون چیزیه که باید همین زمانی که رزرو میکنیم پرداخت کنیم؟ چون من تیک no prepayment رو زده بودم !
    پ.ن2: من قبلا هم ازین سایت رزرو کرده بودم که بعد رزور یه فایل PDF واسه ایمیلم فرستاده شده بود که همونو پرینت گرفتم بردم سفارت ولی الان همینجوری آزمایشی یه جاییو رزرو کردم که 10 کیلومتر خارج از میلانه،ولی هیچ چیزی واسم نفرستاده که پرینت بگیرم،فقط تو سایتش که میرم این صفحه رو میبینم،همین صفحه رو save کنم و پرینت بگیرم کافیه؟ یا این صفحه2 رو؟ یا هیچکدوم؟
    ویرایش توسط arian_kb24 : December 2nd, 2016 در ساعت 06:55 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)