صفحه 71 از 83 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Moderator

پیش فرض پاسخ : گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Itman2016 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر

وضعیت من:
    روز سفارت مدارک مالی تحویل دادم.پیروز آفیسر بود، دید و تحویل گرفت(نقص مدرک نداد) و برگه تحویل ویزا هم بهم داد.
    * گردش 4 ماهه حساب خودمم همرام بود نخاست

گردش حساب مادرم 2 ماه و 10 روز بود با مانده نهایی 33 میلیون و گردش بالای 100 میلیون.

سوال من:
    چون نگران اینم، که عدم تمکن مالی بخورم.

بنظر شما الان گردشِ حساب خودم رو براشون پست کنم.
    کار درستی هست یا نه؟؟

مچکرم

* رشتم پذیرفته شده ارشد به زبان انگلیسی است.
    درود
    نخیر نیازی نیست منتظر باشید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نخیر نیازی نیست منتظر باشید.
    اگر من با این وضعیت ریجکت بشم، حق اعتراض برام هست ؟؟

و آیا بعد از ریجکت شدن ویزا، اصلا اعتراض موثر واقع میشه ؟ و ممکنه نتیجه عوض بشه ؟

ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Itman2016 نمایش پست ها
    اگر من با این وضعیت ریجکت بشم، حق اعتراض برام هست ؟؟

و آیا بعد از ریجکت شدن ویزا، اصلا اعتراض موثر واقع میشه ؟ و ممکنه نتیجه عوض بشه ؟

ممنون
    بله میتونید اعتراش کنید ولی اعتراض هیچ تاثیری نداره باید سال بعد دوباره اقدام کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    ببخشید من یه سوال داشتم.
    من و خواهرم میخواهیم برای imat شرکت کنیم ولی 37500 یورو فقط برای یه نفرمون داریم! اونم به سختی این مبلغ جور کردیم.

ایا میشه از همون یه گردش حساب برای دوتامون استفاده کنیم؟ یعنی جدا هم درخواست بدیم باز سفارت چک میکنه؟

اگه نمیشه ایا راه حلی داره که بتونیم هر دو ویزا بگیریم؟
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان
    اگه یه پولی در حد 50 میلیون بصورت یکجا تو سه هفته قبل از وقت سفارت ریخته شده باشه و مانده حساب 70 میلیون بشه از لحاظ گردش مالی ممکنه ریجکتم کنن؟ و اینکه میپرسن این پول از کجا اومده ؟ اینکه مدرک ببریم از فروش زمین هست کافیه ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط a_m0098 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه یه پولی در حد 50 میلیون بصورت یکجا تو سه هفته قبل از وقت سفارت ریخته شده باشه و مانده حساب 70 میلیون بشه از لحاظ گردش مالی ممکنه ریجکتم کنن؟ و اینکه میپرسن این پول از کجا اومده ؟ اینکه مدرک ببریم از فروش زمین هست کافیه ؟
    درود
    نخیر این کار را انجام ندید و واریز و برداشتهاتون معقول باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

سلام آقا بهنام ممون میشم یه راهنمایی کنید.

من23 سالمه و به اسم خودم یه حساب 2 ماه پیش باز کردم و حدودا تو این دو ماه 120 میلیون گردش حساب داشته به خاطر کارم. از طرفی گردش حساب پدرم تو این 3 ماه اخیر روی 30 میلیون تومنه. به نظر شما کدوم کارتو باش کار کنم گردشش بره بالا تر و بدم سفارت؟ در ضمن شرکتی که کار می کنم گفته هر نامه و گواهی بخوام بهم میده .

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط jalalmosayebi نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام ممون میشم یه راهنمایی کنید.

من23 سالمه و به اسم خودم یه حساب 2 ماه پیش باز کردم و حدودا تو این دو ماه 120 میلیون گردش حساب داشته به خاطر کارم. از طرفی گردش حساب پدرم تو این 3 ماه اخیر روی 30 میلیون تومنه. به نظر شما کدوم کارتو باش کار کنم گردشش بره بالا تر و بدم سفارت؟ در ضمن شرکتی که کار می کنم گفته هر نامه و گواهی بخوام بهم میده .
    hi
    because of your age it is better to prove your father's account to the embassy, raise the amount in your father's account not yours

Junior Member

سلام بر همه مخصوصا جناب آقای بهنام عزیز

من دکترا فول فاند پذیرش دارم مشکل اینجاست که من حسابی قابل توجه ندارم و میخواستم تو این یک ماه در دو مرحله 20 یا 30 تومن به حساب یکی از والدین واریز کنم که خودش حدود 15 تومن داره از اونجایی فیش حقوقی اونها نمیتونه این مبلغ رو توجیه کنه میتونم با ترجمه غیر رسمی اجاره نامه خونه یا مغازه این واریز رو توجیه کنم که مثلا رهن و اجاره واریز شده؟
    آیا با بردن ترجمه گواهی فوت و برگه انحصار وراثت میشه ادعا کرد که این مبلغ ارث رسیده (چون واقعا ارث رسیده)؟ البته در هیچ کدوم مبلغ ارث ذکر نشده
    البته مبلغ به هیچ عنوان به مبلغ موردن نظر سه سال دکترا نمیرسه ولی از انجایی که کاملا فاند دارم فکر می کنید به مشکل بخورم؟
    در پایان این که من تو سایت سفارت این اطلاعیه میزان مبلغ لازم برای مقاطع مختلف رو ندیدیم میشه لینکش رو بدین اصولا باید اینجا
    http://www.ambteheran.esteri.it/amba...in-italia.html باشه که نیست، منظور این که شاید روند کارو رو عوض کردن ؟

با سپاس از پاسختون

Junior Member

سلام وقت بخیر.

ببخشید من برای دکتری پذیرش گرفتم و مبلغ بورسم بالای ۱۰ هزار یورو سالیانه هستش، لازم هست گردش حساب والدین رو بگیریم یا خیر؟

سوال بعدیم این هست که در صورت نیاز به گرفتن گردش، شناسنامه پدر رو می شه به انگلیسی ترجمه کرد یا اونم به همون زبان ایتالیایی بایستی باش؟

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)