صفحه 58 از 83 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Moderator

پیش فرض پاسخ : گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    با توجه به اين سايت كه رشته مورد نظرمه تو تورين -ليسانس كامپيوتر گواهي يورو يي نيازه؟
    https://didattica.polito.it/portal/p...N&p_tipo_cds=1
    درود
    فرقی نمیکنه شما در چه مقطعی اقدام میکنید باید گردش حساب لازمه را برای سفارت ارائه بدهید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, Tabriz University

بچه ها اگه من یه زمینی که دارم رو بفروشم بعد به حساب بریزم و حدود ۱۰۰ میلیون یهو تو حسابم بیاد بهم گیر میدن؟
    بهتره اگه قولنامه و اینارو ترجمه کنم ببرم براشون؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood13 نمایش پست ها
    بچه ها اگه من یه زمینی که دارم رو بفروشم بعد به حساب بریزم و حدود ۱۰۰ میلیون یهو تو حسابم بیاد بهم گیر میدن؟
    بهتره اگه قولنامه و اینارو ترجمه کنم ببرم براشون؟

بله گیر میدن.
    سند فایده ای نداره باید یه مدرکی ارائه بدید که برای شما پولی از اون به صورت ماهانه میاد مانند اجاره خونه یا فیش حقوقی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

دوستان سلام
    بنده چند سوال داشتم :

1- آیا گرفتن گواهی از حسابی که توی یکی از بانکهای قوامین،دی،یا شهر است مشکلی نداره ؟ باید حتما لاتین باشه؟

2- آیا نیاز هست مجموع واریزها و برداشت ها برای ارشد (که الان حدود 64 میلیون میشه) توی این بازه ی سه ماهه به عدد 5,700,000,000 تومان برسه؟
    (که این فرمول محاسبه معدل حساب است //// معدل = مجموع موجودی پایان هرروز در 3 ماه تقسیم بر تعداد روزها)

3- سه ماه آخر کدوم ماها هستند؟ اسفند،فروردین، اردیبهشت،خرداد،تیر، مرداد ؟؟

مچکرم

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم ببینم اگر خودم حساب مشترک با کسی داشته باشم٬ گردش سه ماهه و گواهی اون حساب مورد قبول سفارت هست؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm2010 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده چند سوال داشتم :

1- آیا گرفتن گواهی از حسابی که توی یکی از بانکهای قوامین،دی،یا شهر است مشکلی نداره ؟ باید حتما لاتین باشه؟

2- آیا نیاز هست مجموع واریزها و برداشت ها برای ارشد (که الان حدود 64 میلیون میشه) توی این بازه ی سه ماهه به عدد 5,700,000,000 تومان برسه؟
    (که این فرمول محاسبه معدل حساب است //// معدل = مجموع موجودی پایان هرروز در 3 ماه تقسیم بر تعداد روزها)

3- سه ماه آخر کدوم ماها هستند؟ اسفند،فروردین، اردیبهشت،خرداد،تیر، مرداد ؟؟

مچکرم
    درود
    1 نخیر مشکلی نیست.بله
    2 نخیر برداشت و واریز نرمال و اخر هم مانده حسابی معقول که به مقدار خواسته شده سفارت برسه.
    3 سه ماه قبل از وقت سفارت.

نقل قول نوشته اصلی توسط royash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم ببینم اگر خودم حساب مشترک با کسی داشته باشم٬ گردش سه ماهه و گواهی اون حساب مورد قبول سفارت هست؟
    درود
    معمولا گیر میدن اگه سنتون هم کم باشه چون میخوان بدوننند شما تو سن کم این پول و از کجا اوردید بهتره که برای پدرتان باشه تا مشکلی پیش نیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    1 نخیر مشکلی نیست.بله
    2 نخیر برداشت و واریز نرمال و اخر هم مانده حسابی معقول که به مقدار خواسته شده سفارت برسه.
    3 سه ماه قبل از وقت سفارت.

درود
    معمولا گیر میدن اگه سنتون هم کم باشه چون میخوان بدوننند شما تو سن کم این پول و از کجا اوردید بهتره که برای پدرتان باشه تا مشکلی پیش نیاد.

مرسی
    یعنی حساب مشترک کلا مشکلی نداره؟
    حالا خودم نه٬ مثلا حساب مشترک پدرم با کس دیگه مشکل نداره؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط royash نمایش پست ها
    مرسی
    یعنی حساب مشترک کلا مشکلی نداره؟
    حالا خودم نه٬ مثلا حساب مشترک پدرم با کس دیگه مشکل نداره؟
    بهتره که برای یه نفر باشه امکان اینکه گیر بدن زیاد هست چون از کارهای سفارت نمیشه سر در آورد.(به ریسکش نمیارزه)

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام مدارکمو برای سفارت آماده کنم. برای چند تا از دانشگاههای اروپا و کانادا اقدام کردم. تاحالا دو تا پذیرش از ایتالیا و هلند داشتم. میخوام مدرک گردش مالیم برای سفارت های اروپا و کانادا مناسب باشه. بهتر گردش مالی که میگیرم از بانک مادرم باشه یا خودم؟ بانک رفاه مشکلی نداره برای گرفتن گردش مالی؟ تو فروم که میخوندم نظر دوستان این بود که از حساب والدین این گردش بگیریم که جای شبهه ای نباشه. با این که من 26 سالم و2.5 سال سابقه کار دارم اگه این پیرینت از حساب خودم بگیرم این شک به وجود نمیاد که چه طوری این مبلغ تو حسابش داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaaane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام مدارکمو برای سفارت آماده کنم. برای چند تا از دانشگاههای اروپا و کانادا اقدام کردم. تاحالا دو تا پذیرش از ایتالیا و هلند داشتم. میخوام مدرک گردش مالیم برای سفارت های اروپا و کانادا مناسب باشه. بهتر گردش مالی که میگیرم از بانک مادرم باشه یا خودم؟ بانک رفاه مشکلی نداره برای گرفتن گردش مالی؟ تو فروم که میخوندم نظر دوستان این بود که از حساب والدین این گردش بگیریم که جای شبهه ای نباشه. با این که من 26 سالم و2.5 سال سابقه کار دارم اگه این پیرینت از حساب خودم بگیرم این شک به وجود نمیاد که چه طوری این مبلغ تو حسابش داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    درود
    همانطور که قبلا هم گفته شده بهتره گردش حساب والدبن باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)