صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 307071727374757677787980818283 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Moderator

پیش فرض پاسخ : گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط alipaya نمایش پست ها
    سلام بچه ها. برای امسال که میخوایم ثبت نام کنیم با توجه به ددلاین سفارت، اگر برای اوایل تیر وقت بگیرم.
    از پنجم فروردین 20 میلیون میریزم به حساب و تا آخر فروردین 50 60 میلیون دیگه میاد و برداشت و واریز منطقی میکنم تا وقت سفارت 70 80 بمونه.
    1) شانسی هست ؟
    2) به حساب خودم بریزم یهتره یا پدرم. چون پدرم حقوقش یک میلیون هست.
    3) حتما به ارز دولتی حساب میشه ؟؟ یعنی مانده حساب 70 80 میلیون کافیه برای مستر ؟
    4) برای اطمینان میتونم حساب دخترخالم توی سوئد معادل 15000 یورو رو بهشون نشون بدم ؟

ممنون میشم اگه بهم جواب بدید.... برای امسال با این وضعیت ارز هیچ کس حرف ثابتی نزده . توروخدا کمک کنید امسال با این شرایط به مشکل برنخوریم.
    درود
    هنوز ددلاین رو سفارت اعلام نکرده،
    ۱) سعی کنید تا میتونید نزدیک به ۱۵۰۰۰یورو برسونید.
    ۲) حتما پدر
    ۳) ارز دولتی با ازاد فرق چندانی نداره و شما هم ارز ازاد قراره بگیرید و برید ایتالیا پس ارز ازاد.
    ۳) تنها اقوام درجه یک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    ۲) حتما پدر
    ۳) ارز دولتی با ازاد فرق چندانی نداره و شما هم ارز ازاد قراره بگیرید و برید ایتالیا پس ارز ازاد.
    ۳) تنها اقوام درجه یک

آقا ممنونم که جواب دادید. ببخشید من زیاد آدم اقتصادی نیستم. خیلی برام مهمه بدونم این مسئله رو. پذیرش گرفتم از پلی تکنیک تورین، گیر این گردش سه ماهم که از الان باید بریزم به حساب پدرم.

توروخدا ببخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتادست...

1- یورو دولتی نزدیک 5 هزار تومن هست. و یورو آزاد الان نزدیک 15 هزار تومان. چطور میگید ارز دولتی با ازاد فرق چندانی نداره؟؟؟

2- یعنی یک نفر الان با توجه به ارز آزاد باید نزدیک 220 میلیون تومان تو حسابش باشه وقتی میخواد گردش حساب بگیره برای مستر ؟؟؟

شایدم من دارم اشتباه میگم و اصلا نمیدونم کجارو اشتباه میگم.

ممنونم اگه جواب بدید ........

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alipaya نمایش پست ها
    آقا ممنونم که جواب دادید. ببخشید من زیاد آدم اقتصادی نیستم. خیلی برام مهمه بدونم این مسئله رو. پذیرش گرفتم از پلی تکنیک تورین، گیر این گردش سه ماهم که از الان باید بریزم به حساب پدرم.

توروخدا ببخشید اگه سوالم خیلی پیش پا افتادست...

1- یورو دولتی نزدیک 5 هزار تومن هست. و یورو آزاد الان نزدیک 15 هزار تومان. چطور میگید ارز دولتی با ازاد فرق چندانی نداره؟؟؟

2- یعنی یک نفر الان با توجه به ارز آزاد باید نزدیک 220 میلیون تومان تو حسابش باشه وقتی میخواد گردش حساب بگیره برای مستر ؟؟؟

شایدم من دارم اشتباه میگم و اصلا نمیدونم کجارو اشتباه میگم.

ممنونم اگه جواب بدید ........
    فرق یوروی ازاد با دولتی اونی نیست که شما میگید، شما باید با ارز ازاد حساب کنید و سعی کنید هر چقدر میتونید مانده را نزدیک به مبلغی که میشه بکنید.
    شما برای ایتالیا رفتن هم نیاز به خرید یوروی ازاد دارید نه دولتی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    ۲) حتما پدر
    ۳) تنها اقوام درجه یک
    سلام ببخشید من شنیده بودم گردش حساب 80 ملیون با مانده 80 اخر 80 کافیه الان به نظر شما باید 15000 یورو با نرخ تزتد یعنی 225 ملیون ارایه داد؟

Junior Member

دوستان باید 15000 یورو با نرخ دولتی ارایه داد یا ازاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط poykam نمایش پست ها
    دوستان باید 15000 یورو با نرخ دولتی ارایه داد یا ازاد؟
    تا جایی که بنده اطلاع دارم برای مقطع ارشد، سال های گذشته 15 هزار یورو درخواست می شد و یکی دو سالی هست که از سوی سفارت حداقلی عنوان نمیشه و صحبت از رقمی خاص نیست. یعنی شما گردش حساب و مانده تون رو میبرید و تصمیم گیری با سفارت هست. سعی کنید تا جایی که می تونید مانده حسابتون رو بالا ببرید تا خدایی نکرده مشکلی بوجود نیاد. گردش حسابتون هم بالا باشه و ارقام به صورت منطقی کم و زیاد شه!
    در مورد نرخ دولتی و آزاد هم فکر نمی کنم دیگه چیزی بدین شکل باشه و نرخ دولتی با آزاد تقریبا یکی هست.

Junior Member

من هر قدر از شرکت WWW.CKGSIR.COM می پرسم حداقل مبلغ تمکن مالی برای ارشد چه مبلغی هست میگن که مبلغی عنوان نشده. بعد براشون مطلب زیر رو که لینکش رو خودشون معرفی کردن میزارم جواب مشخصی نمیدن. من واقعا نفهمیدم بلاخره چه مبلغی باید حداقل تو حساب باشه:

لینک سایت:
    http://vistoperitalia.esteri.it/home/en
    مطلب:
    proof that the applicant has sufficient means of subsistence of no less than € 448.52 for each month of the academic year. This can be proven in one of the following ways: evidence of personal or financial resources; economic guarantees provided by Italian institutions and bodies of an established credit, by local Governments, or by foreign institutions and bodies considered to be reliable by the Italian diplomatic mission
    علایق پژوهشی:
    finance,actuary و statistics.
    اگر روی یکی از این زمینه ها کار می کنید؛ آماده ی همکاری هستم , پیام خصوصی بفرستید.

سلام دوستان.

یه سوال من برای financial proof برای دانشگاه هلند توی شرایطش این جوری نوشته:

you need to provide a bank declaration. As stated above you need to show that you have at least €900 x months (depending on your academic admission, see explanation above) and tuition fees, if applicable.

حالا سوال من اینه که اینجا ازم نحواسته گردش حساب مثلا 3 ماهه ارائه بدم و فقط موجودی حساب رو ببرم . من درست متوجه شدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

سلام دوستان
    من پارسال درباره مدارک مالی از کنسولگری پرسیده بودم گردش سه ماهه و تمکن یک روزه می‌خواستن. الان پیام‌های اینجا رو خوندم به نظر میرسه که تمکن چندان مطرح نیست بین بچه‌ها. من چون دوره سه ساله دارم باید ۲۲۵۰۰تا ثابت کنم که نمی‌تونم گردشمُ به این عدد برسونم. ممکنه کسی که مطمئنه توضیحی بده از حداقل منطقی برای گردش حساب؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Planning, university of Māzandarān / Psychological sciences, university of Padova

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_soltan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال درباره مدارک مالی از کنسولگری پرسیده بودم گردش سه ماهه و تمکن یک روزه می‌خواستن. الان پیام‌های اینجا رو خوندم به نظر میرسه که تمکن چندان مطرح نیست بین بچه‌ها. من چون دوره سه ساله دارم باید ۲۲۵۰۰تا ثابت کنم که نمی‌تونم گردشمُ به این عدد برسونم. ممکنه کسی که مطمئنه توضیحی بده از حداقل منطقی برای گردش حساب؟
    من با یکی از شرکت‌هایی که کار دانشجوهارو انجام می‌دن صحبت کردم، بهم گفتن امسال باید گردش سه ماهه برای ویزای یک ساله (مبلغ ۷۵۰۰یورو) ببرم و سال بعد برای تمدید ویزای یک ساله باز همین پروسه رو تکرار کنم. ممکنه دوستان پاسخ بدن که آیا این اطلاعات درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)