صفحه 11 از 76 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

من 26 may وقت دارم الان چه کنممممم(((((((
    از الان شروع کنم به حساب پول بریزم مشکل پیش میاد باز؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    من 26 may وقت دارم الان چه کنممممم(((((((
    از الان شروع کنم به حساب پول بریزم مشکل پیش میاد باز؟
    من با پدرم صحبت کردم گفت تو سال گذشته هر ماه حداقل 15 تا 20 میلیون تو حساب رفته اومده به نظرتون اکی هست با نه؟((

Junior Member

بله حق با شماست اما من اوخر جون هم وقت سفارتم بشه همه چی هم اکی باشه باز میشه تقربا 45 روز شما میگی سه ماه خوب من الان یک ماه نیم کم میارم بحدا با زندیگیم دارن بازی میکنن میترسم مدارکو ترجمه کنم خرجای الکی رو دستمون بمونه چی کار کنم بنظر شما ؟

در ضمن هیچ حسابی ندارم که همچین پولی توش باشه میخوام با بدبختی از فک و فامیل جور کنم راستی تو آبان همین امسال تقریبا 70 میلیون بو مدت یه ماه تو حساب مادرم بود میشه اونم ارائه بدم البته فقط یه ماه بعدش تقریبا هیچی بود.
    ویرایش توسط behnamhg : May 3rd, 2015 در ساعت 11:35 AM دلیل: ترکیب پست

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_777 نمایش پست ها
    بله حق با شماست اما من اوخر جون هم وقت سفارتم بشه همه چی هم اکی باشه باز میشه تقربا 45 روز شما میگی سه ماه خوب من الان یک ماه نیم کم میارم بحدا با زندیگیم دارن بازی میکنن میترسم مدارکو ترجمه کنم خرجای الکی رو دستمون بمونه چی کار کنم بنظر شما ؟

در ضمن هیچ حسابی ندارم که همچین پولی توش باشه میخوام با بدبختی از فک و فامیل جور کنم راستی تو آبان همین امسال تقریبا 70 میلیون بو مدت یه ماه تو حساب مادرم بود میشه اونم ارائه بدم البته فقط یه ماه بعدش تقریبا هیچی بود.
    مجموع حسابم میشه.واسه مادرتونم بگیرین.ضرر نداره.حداقل 3 ماه قبلو میخان.ایشالا درس میشه.

سلام دوستان عزیز.من الان با خانم میرمطلبی صحبت کردم گفتن که سفارت فقط پرینت گردش حساب سه ماهه میخواد و راجع به مبلغ چیزی به ما نگفتن!بعد راجع به گرفتن وقت از سفارت پرسیدم گفتن مگه سفارت وقت میده!مگه ایشون مسئول دانشجویی سفارت نیستن؟پس چرا اطلاع ندارن؟میشه به حرف ایشون استناد کرد یا باید با کس دیگه ای تماس بگیریم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط arasheshghe200 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من الان با خانم میرمطلبی صحبت کردم گفتن که سفارت فقط پرینت گردش حساب سه ماهه میخواد و راجع به مبلغ چیزی به ما نگفتن!بعد راجع به گرفتن وقت از سفارت پرسیدم گفتن مگه سفارت وقت میده!مگه ایشون مسئول دانشجویی سفارت نیستن؟پس چرا اطلاع ندارن؟میشه به حرف ایشون استناد کرد یا باید با کس دیگه ای تماس بگیریم؟
    سلام و ممنون از اطلاع رسانیت
    نه عزیزم به من و چندتای دیگم همینو گفتن. باید مانده حسابت بالا باشه در اون دوره سه ماهه نه اینکه حتما بالای 12000 یورو باشه که!! اما یک مانده حسابم باید به مبلغ 12000یورو داشته باشی
    همین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام و ممنون از اطلاع رسانیت
    نه عزیزم به من و چندتای دیگم همینو گفتن. باید مانده حسابت بالا باشه در اون دوره سه ماهه نه اینکه حتما بالای 12000 یورو باشه که!! اما یک مانده حسابم باید به مبلغ 12000یورو داشته باشی
    همین
    ممنون.این مانده حساب حتما باید تو سه ماهه منتهی به الان باشه یا مثلا میتونه 8 9 ماه پیش باشه؟بعد حتما باید تو حساب پدر یا مادر یا خودمون باشه درسته؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط arasheshghe200 نمایش پست ها
    ممنون.این مانده حساب حتما باید تو سه ماهه منتهی به الان باشه یا مثلا میتونه 8 9 ماه پیش باشه؟بعد حتما باید تو حساب پدر یا مادر یا خودمون باشه درسته؟
    بله منتهی به الان باشه ولی شما دست خالی نرو - بله البته بازم هرچی میل سرکنسول باشه. اصلا میتونه نگیرهحساب و کتاب ندارن اینا
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

بچه ها یک سوال

من مادرم حدود 20 میلیون از فبل از عید به یک حساب پس انداز یکساله واریز کرده. یک حساب دیگه هم داره که سود این حساب میاد توش. حالا اگه این حساب سود رو 30 میلیونن شارژ کنم و موقع تحویل به سفارت پرینت هر دو حساب را بدم قبول می کنند یا نه؟ مجموعش میشه 50 دیگه.

بسیار سپاسگذارم

Junior Member

ی چیزی. مادرم تو موسسه اعتباری کوثر حساب داره و حسابش شرایط سفارت رو داره.

مشکلی نداره از موسسه اعتباری کوثر گواهی حساب گرفته بشه؟
    یا حتما باید بانک باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)