صفحه 2 از 83 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Moderator

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای پرینت بانکی از حساب پدرم گواهی یورویی بگیرم. اولا میخواستم بپرسم که آیا موقع صدور گواهی حساب پدرم رو چک میکنن یا نه؟ چون من شنیدم که مسئول مربوطه در بانک مرکزی صرفا یه فرم به ما میده برای پر کردن و بر اساس اون گواهی رو صادر میکنه. و اینکه گواهی امکانش هست که به انگلیسی صادر بشه که نیازی به ترجمه نداشته باشه؟
    چک نمیشه به انگلیسی کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    چک نمیشه به انگلیسی کافیه.
    دوست عزیز ممنون. میخواستم بدونم که گواهی یورویی رو بلافاصله صادر میکنن یا طول میکشه؟ چون من از شهرستان میخوام واسه این کار بیام تهران.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوست عزیز ممنون. میخواستم بدونم که گواهی یورویی رو بلافاصله صادر میکنن یا طول میکشه؟ چون من از شهرستان میخوام واسه این کار بیام تهران.
    دوست عزیز برای گواهی یورویی حساب خودتون لازم نیست برین تهران از همون بانک شهرستان هم میتونن براتون تقاضا بدن اون گواهی یورویی که به خاطرش میرن تهران گواهی یورویی حقوق یا اجاره خونه س واسه هر حسابی که داشته باشین از شعبه شهرستان هم میتونین گواهی بگیرین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز برای گواهی یورویی حساب خودتون لازم نیست برین تهران از همون بانک شهرستان هم میتونن براتون تقاضا بدن اون گواهی یورویی که به خاطرش میرن تهران گواهی یورویی حقوق یا اجاره خونه س واسه هر حسابی که داشته باشین از شعبه شهرستان هم میتونین گواهی بگیرین
    آخه این یه پرینت بانکی از حساب پدرم هست. میدونین که منظورم چجور پرینتی هست اونی که شعبه شهرستان میدن حتما باید همینقدر پول تو حساب باشه و مسئول مربوطه چک میکنه. به من از طرف بانک یه برگه زرد رنگ دادن که نوشته معادل .... در حساب پدرم موجود هست که به صورت ثوری گرفتم این پرینت رو.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

آخه این یه پرینت بانکی از حساب پدرم هست. میدونین که منظورم چجور پرینتی هست اونی که شعبه شهرستان میدن حتما باید همینقدر پول تو حساب باشه و مسئول مربوطه چک میکنه. به من از طرف بانک یه برگه زرد رنگ دادن که نوشته معادل .... در حساب پدرم موجود هست که به صورت ثوری گرفتم این پرینت رو.
    دوست عزیز اگه واسه سفارت میخوای اونو که اصلا ازت قبول نمیکنن سفارت گواهی یورویی مانده حساب پدرتون رو ازتون میخواد که بانک باید رسما براش صادر کنه به زبان انگلیسی
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه واسه سفارت میخوای اونو که اصلا ازت قبول نمیکنن سفارت گواهی یورویی مانده حساب پدرتون رو ازتون میخواد که بانک باید رسما براش صادر کنه به زبان انگلیسی
    حقیقتش پدرم معادل این پول ور تو حسابش گذاشت و از بانک خواست که گواهی بده.من امروز به خانوم میرمطلبی زنگ زدم ایشون گفتن اگه معادل ریالی هم ذکر شده باشه در گواهی که از طرف بانک صادر میشه ترجمه انگلیسی اون نامه هم قبول هست.
    ویرایش توسط sss666 : October 8th, 2014 در ساعت 04:14 PM

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

اگه ساپورتر من خارج از ایران باشه و این مقدار پول تو یه حساب خارجی باشه میتونه یه پرینت از مانده حسابشو برای من بفرسته به انگلیسی؟
    اگه پول تو حساب خودم تو ایران باشه، چه بانکهایی مورد قبوله؟ مثلا یه موسسه مالی اعتباری هم قبوله؟ یا حتما باید از بانکهایی مثل ملی و تجارت و .... باشه؟
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    اگه ساپورتر من خارج از ایران باشه و این مقدار پول تو یه حساب خارجی باشه میتونه یه پرینت از مانده حسابشو برای من بفرسته به انگلیسی؟
    اگه پول تو حساب خودم تو ایران باشه، چه بانکهایی مورد قبوله؟ مثلا یه موسسه مالی اعتباری هم قبوله؟ یا حتما باید از بانکهایی مثل ملی و تجارت و .... باشه؟
    بله قبول میکنن باید از سفارت بپرسی اون مدارکی که برای ضامن خارج از کشور لازمه رو هم داشته باشی.
    تو ایران همه بانک ها قبوله فرقی نمیکنه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

رشته و دانشگاه

من از سفارت پرسیدم امروز. ساپورتر نمیتونه خواهر یا برادر باشه. فقط پدر و مادر میتونن باشن. ینی پول یا باید تو حساب خودتون باشه یا پدر و مادرتون.

رشته و دانشگاه

بچه ها گواهی یورویی رو که از بانک میگیریم،وقتی میریم سفارت نشون دادن اون گواهی کافیه؟ منظورم اینه که میشه بعد از اینکه گواهی صادر شد سریع پولو برداریم؟ موقع نشون دادن گواهی حسابو چک نمیکنن؟ یا موقع صدور ویزا؟چون من و برادرم جفتمون اقدام کردیم و احتمالا نمیتونیم همزمان جفتمون این مقدار پولو تو حسابمون داشته باشیم!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)