صفحه 3 از 83 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو

آقای مدیر، میشه لطفا اطلاعات اولین پستو آپدیت کنید؟ چون طبق قانون جدید سفارت باید ۵۵۱۸ یورو به ازای هر سال در حساب دانشجو باشه و نه ۴۰۰۰ یورو.
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    بچه ها گواهی یورویی رو که از بانک میگیریم،وقتی میریم سفارت نشون دادن اون گواهی کافیه؟ منظورم اینه که میشه بعد از اینکه گواهی صادر شد سریع پولو برداریم؟ موقع نشون دادن گواهی حسابو چک نمیکنن؟ یا موقع صدور ویزا؟چون من و برادرم جفتمون اقدام کردیم و احتمالا نمیتونیم همزمان جفتمون این مقدار پولو تو حسابمون داشته باشیم!!
    من امروز از سفارت سوال کردم به من گفتن حتما نیاز به گواهی یورویی نیست. شما اگه همون گواهی مانده حساب رو ترجمه رسمی کنین باز هم کافیه. بله شما میتونین بلافاصله پول رو بردارین.

رشته و دانشگاه

ممنونم. آخه خوبی گواهی یورویی لاتین بودنشه. و بسرعت هم صادر میشه. و دیگه احتیاج به ترجمه نداره. ترجمه انگلیسیش کافیه دیگه نه؟ یا اونم باید ایتالیایی بشه؟

Moderator

ممنونم. آخه خوبی گواهی یورویی لاتین بودنشه. و بسرعت هم صادر میشه. و دیگه احتیاج به ترجمه نداره. ترجمه انگلیسیش کافیه دیگه نه؟ یا اونم باید ایتالیایی بشه؟
    ببینید اشتباه نکنید چه گواهیه یورویی باشه چه مانده حساب به انگلیسی باشه هر دو قبوله.
    کلیه شعب مرکزی بانکها هم گواهی یورویی هم مانده حساب به انگلیسی صادر میکنن که همون کافیه و نیاز به دارالترجمه نیست.(مثل تمکن مالی که نیاز به ترجمه نیست و بانک با مهر و امضا به انگلیسی صادر میکنه.)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

رشته و دانشگاه
    medicine

به من که گفتن ترجمه انگلیسیش کافیه. حتی به من گفتن با مهر دارالترجمه هم کفایت میکنه. با اینکه من دارم تو شهرستان ترجمه میکنم.

رشته و دانشگاه

واسه گواهی یورویی مهلت خاصی گذاشتن؟ ینی نمیشه الان گواهی رو گرفت و مثلا سه هفته بعد به سفارت مراجعه کرد؟چقدر میتونه فاصله باشه بینش؟

Junior Member

با تشکر من یک سوال دارم طبق قانون جدید سفارت باید برای مسترحدود دوازده هزار یورو به حساب خودت یا والدین باشه سوال من اینه که آیا امکانش هست این مبلغ مثلا نصفش تو حساب پدرم باشه و نصفش تو حساب خودم به دلیل اینکه از حساب پس انداز پدرم نمیشه خارجش کرد و مجموع دو تا حساب بشه دوازده هزار تا اگر ممکنه منو راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Jalal1358 نمایش پست ها
    با تشکر من یک سوال دارم طبق قانون جدید سفارت باید برای مسترحدود دوازده هزار یورو به حساب خودت یا والدین باشه سوال من اینه که آیا امکانش هست این مبلغ مثلا نصفش تو حساب پدرم باشه و نصفش تو حساب خودم به دلیل اینکه از حساب پس انداز پدرم نمیشه خارجش کرد و مجموع دو تا حساب بشه دوازده هزار تا اگر ممکنه منو راهنمایی کنید
    نه فکر نکنم امکانش باشه. باید تو یک حساب باشه این مبلغ. ولی برای اطمینان بیشتر با خود خانم میرمطلبی تماس بگیرید بهتره.
    ویرایش توسط tommy angelo : October 24th, 2014 در ساعت 05:56 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

سلام دوستان خوبید؟
    آقا من میخوام یه حرکت بزنم
    میخوام 43 بخوابونم حساب بعداینکه گواهی یورویی رو گرفتم 20 تومن برددارم واسه سربازی و خرید مدرک. ولی اینجا یه چیز مطرحه اینکه تا من بیام مدرک لیسانسو و ریزنمراتشو ترجمه کنم 2 هفته ای طول میکشه تا بعدش بخوام تشکیل پرونده بدم حالا این گواهی یورویی که مال دوهفته قبله تاریخش مورد قبول واقع میشه آیا؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

سلام دوستان خوبید میخواستم بدونم پول باید چند روز تو حساب باشه تا گواهی یورویی صادر کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)