صفحه 30 از 83 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    اگه گردش و در امد کمه میتونید هر دو رو ارائه بدید.
    مهم اینکه شما از یه جای ثابت ماهانه پول میاد به حسایتون.
    مبلغ خاصی نداره هر چقدر اجاره میگیرید اونه.
    معمولا اینجا خونه ها تا حد یک میلیون در ماه اجاره میرن ، آیا این کافیه از نظر اونا یعنی تقریبا ماهی 250 یورو و سالانه 3000 تا ؟؟
    باید چه مدارکی ارائه بدیم ؟ فقط اجاره نامه که خونه رو اجاره دادیم کافیه ؟ یا سند هم میخان ؟ و یا مدرک دیگه

من حسابی که قصد دارم گردش ازش بگیرم به اسم داداشمه (پدرم فوت شدن) و خونه ای که میخام اجاره نامش ببرم به اسم خودم ، اینجا مشکلی پیش نمیاد از نظر اونا ؟

مچکرم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanm2010 نمایش پست ها
    معمولا اینجا خونه ها تا حد یک میلیون در ماه اجاره میرن ، آیا این کافیه از نظر اونا یعنی تقریبا ماهی 250 یورو و سالانه 3000 تا ؟؟
    باید چه مدارکی ارائه بدیم ؟ فقط اجاره نامه که خونه رو اجاره دادیم کافیه ؟ یا سند هم میخان ؟ و یا مدرک دیگه

من حسابی که قصد دارم گردش ازش بگیرم به اسم داداشمه (پدرم فوت شدن) و خونه ای که میخام اجاره نامش ببرم به اسم خودم ، اینجا مشکلی پیش نمیاد از نظر اونا ؟

مچکرم
    مهم اینکه درامد ثاینته که ماه به ماه میاد و گردش برادرتون هم خوب باشه نباید مشکلی باشه.(حتما حسابی که اجاره واریز میشه رو هم ببرید که ببینند هر ماه همون روز اون مقدار پول به حساب میاد.
    یه ترجمه غیر رسمی انگلیسی هم کافیه برای سفارت تنها برای اجاره نامه.
    ته مشکلی نداره.(اونجا هم توضیح میدید بهشون که چرا سرپرست برادر هست. )
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام. ببخشید اگه سوال تکراریه ولی همه تاپیک رو خوندم و کاملا گیج شدم الان.
    من برای تابستون ۲۰۱۶ از میلان پذیرش دارم. برای تمکن مالی یه حساب دارم با موجودی ۳۲-۳۳ تومن که گردش هم داره. واسه سفارت گردش سه ماهه همین حساب رو ببرم کافیه یا نه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    سلام. ببخشید اگه سوال تکراریه ولی همه تاپیک رو خوندم و کاملا گیج شدم الان.
    من برای تابستون ۲۰۱۶ از میلان پذیرش دارم. برای تمکن مالی یه حساب دارم با موجودی ۳۲-۳۳ تومن که گردش هم داره. واسه سفارت گردش سه ماهه همین حساب رو ببرم کافیه یا نه؟
    درود
    بهتره تا موقع سفارت حسابت گردش داشته باشه و موجودی بالا باشه که برای هر سال 7500یورو لازم هست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    بهتره تا موقع سفارت حسابت گردش داشته باشه و موجودی بالا باشه که برای هر سال 7500یورو لازم هست.
    7500 تا رو مطمئنید؟ توی سایت سفارت که واسه این ترم زده 5800 تا! درست میگم؟
    http://www.ambteheran.esteri.it/Amba...iversit%C3%A0/

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    7500 تا رو مطمئنید؟ توی سایت سفارت که واسه این ترم زده 5800 تا! درست میگم؟
    http://www.ambteheran.esteri.it/Amba...iversit%C3%A0/
    سال پیش 5800 بود که وسط پروسه ویزا کزدن 7500 پس بهتره ریسک نکنید و با سفارت هم یه تماسی داشته باشید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

فیش حقوقی رو باید ترجمه کرد؟ ترجمه رسمی و با مهر دادگستری و وزارت خارجه؟
    حدودا مشخص نیست که فیش حقوقی چه مبلغی باشه کافیه؟
    میشه فیش حقوقی پدر و مادر هر دو را ارایه کرد، در صورتی یکی به تنهایی کافی نباشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    فیش حقوقی رو باید ترجمه کرد؟ ترجمه رسمی و با مهر دادگستری و وزارت خارجه؟
    حدودا مشخص نیست که فیش حقوقی چه مبلغی باشه کافیه؟
    میشه فیش حقوقی پدر و مادر هر دو را ارایه کرد، در صورتی یکی به تنهایی کافی نباشه؟
    مهمترین عامل گردش حساب هست، اجاره نامه و فیش حقوقی در مرحله دوم و اگه گردش اوکی نبود هست.
    ترجمه معمولی کافیه.
    بله ولی نیازی نیست فقط گردش کافیه.

با سلام.
    دوستان اگر خونه ای باشه که ما اجاره دادیم و هر ماه داریم اجارشو میگیریم. اما سندش در رهن بانکه اما اجاره نامش موجوده هر ماه داره اجارش واریز میشه.
    همین اجاره نامه کافیه ببرم ترجمش کنم؟
    من کل این تاپیک رو دو بار خوندم!و فکر نمیکنم موجودی نهاییم به اون مبلغ برسه اما کارکرد حساب جاری پدرم در سه ماه بیشتر از 50-60 تمنه.به همین خاطر چون موجودی نهایی به اون مبلغ نمیرسه میخوام این اجاره نامه رو هم ببرم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان اگر خونه ای باشه که ما اجاره دادیم و هر ماه داریم اجارشو میگیریم. اما سندش در رهن بانکه اما اجاره نامش موجوده هر ماه داره اجارش واریز میشه.
    همین اجاره نامه کافیه ببرم ترجمش کنم؟
    من کل این تاپیک رو دو بار خوندم!و فکر نمیکنم موجودی نهاییم به اون مبلغ برسه اما کارکرد حساب جاری پدرم در سه ماه بیشتر از 50-60 تمنه.به همین خاطر چون موجودی نهایی به اون مبلغ نمیرسه میخوام این اجاره نامه رو هم ببرم.
    درود
    اجاره نامه رو ترجمه انگلیسی بدون مهر داشته باش اگه به گردش گیر دادن که نباید بدن چون گردش خوبه و اگه برداشت واریز ها هم خوب باشه حله اگه گیر دادن اجاره رو هم میدی و میگی این هم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)