صفحه 32 از 83 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940414282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

سلام من کل تاپیک و خوندم اما آخر متوجه نشدم کل این 15000 یورو یعنی حدود 60 میلیون باید سه ماه تو حساب باشه یا اگه من یه حساب 10 میلیونی داشته باشم و واریز و برداشت حدود یک و نیم در ماه ؛ ولی ماه آخر موجودیمو برسونم بالا حدود 50 میلیون اکی یا نه !

بعد این فیش حقوقی چیه ؟ یعنی باید ثابت کنم واریزام از کجاست ؟ واسه این فیش میخوان ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام خدمت دوستان.
    پدرم دیروز رفتند گواهی یورویی از حسابشون خواستند و گفتند یه درخواست بدید فردا آماده میشه.
    امروز رفتند گواهی مورد نظر رو گرفتند اما با این چیزهایی که در این تاپیک گفته شده فکر میکنم مغایرت داره.
    اینجا فقط یه کریدیت داره و یه دبیت و ریز تراکنشها نیست!
    این نامه درسته؟

ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rzh نمایش پست ها
    دوستان؛ من هفته پیش با سفارت تماس گرفتم. 1. موجودی شده 7500 یورو به ازای هر سال. 2. گفتن از اواسط آپریل باید شروع کنیم به وقت گرفتن. زودتر ایمیل نزنید.
    خواستم اطلاع رسانی کنم. موفق باشید.
    سلام. دوستان من تا جایی که اطلاع دارم ملاک اصلی سایت کنسولگری هست که برای ترم قبل همچنان سالی ۵۸۰۰ تا رو نوشته. تا مدارک لازم برای این ترم اعلام نشه نمیشه نظر قطعی داد. کسایی که میگید ۷۵۰۰ تا چه مدرکی دارید واسه این حرف؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط royarmdi نمایش پست ها
    سلام من کل تاپیک و خوندم اما آخر متوجه نشدم کل این 15000 یورو یعنی حدود 60 میلیون باید سه ماه تو حساب باشه یا اگه من یه حساب 10 میلیونی داشته باشم و واریز و برداشت حدود یک و نیم در ماه ؛ ولی ماه آخر موجودیمو برسونم بالا حدود 50 میلیون اکی یا نه !

بعد این فیش حقوقی چیه ؟ یعنی باید ثابت کنم واریزام از کجاست ؟ واسه این فیش میخوان ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    درود
    قسمت دوم حرفتون اوکیه و از سه ماه قبل واریزو برداشت داشته باشید و اخرش به 60 برسونید اوکیه.
    نه نیازی نیست همون گردش کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    پدرم دیروز رفتند گواهی یورویی از حسابشون خواستند و گفتند یه درخواست بدید فردا آماده میشه.
    امروز رفتند گواهی مورد نظر رو گرفتند اما با این چیزهایی که در این تاپیک گفته شده فکر میکنم مغایرت داره.
    اینجا فقط یه کریدیت داره و یه دبیت و ریز تراکنشها نیست!
    این نامه درسته؟
    ممنون میشم دوستان مطلع پاسخ بدند.
    درود
    نه این تمکن مالیه که به درد نمیخوره پدرتون میرند بانک و میگن گردش حساب (واریزو برداشت ) سه ماهه لاتین میخوام.
    که هم واریز و برداشت هست هم میانگین هم مانده.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من تا جایی که اطلاع دارم ملاک اصلی سایت کنسولگری هست که برای ترم قبل همچنان سالی ۵۸۰۰ تا رو نوشته. تا مدارک لازم برای این ترم اعلام نشه نمیشه نظر قطعی داد. کسایی که میگید ۷۵۰۰ تا چه مدرکی دارید واسه این حرف؟
    درود
    از سال پیش اواسط دوره عوض کردند و 7500 هست.(سایت دیر به دیر آپلود میشه بعضا هم نمیشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    از سال پیش اواسط دوره عوض کردند و 7500 هست.(سایت دیر به دیر آپلود میشه بعضا هم نمیشه)
    ببینید سال پیش ترم اول اگه وسط دوره عوض کرده باشن پس برای ترم بعدشم همون ۷۵۰۰ تا رو اعلام میکنن دیگه. سایت هم برای هر ترم آپدیت میشه دیگه. مثلا الان برای ترم ۲ رو زده. حالا اگه سال پیش ترم اول ۷۵۰۰ بوده چطور برای ترم دوم ۵۸۰۰ تاس؟! برای ترم اول امسال هم حدود همون آپریل اعلام میشه و به همون باید استناد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza366 نمایش پست ها
    ببینید سال پیش ترم اول اگه وسط دوره عوض کرده باشن پس برای ترم بعدشم همون ۷۵۰۰ تا رو اعلام میکنن دیگه. سایت هم برای هر ترم آپدیت میشه دیگه. مثلا الان برای ترم ۲ رو زده. حالا اگه سال پیش ترم اول ۷۵۰۰ بوده چطور برای ترم دوم ۵۸۰۰ تاس؟! برای ترم اول امسال هم حدود همون آپریل اعلام میشه و به همون باید استناد کرد
    دوست عزیز به افرادی که در حال حاضر برای ویزا به سفارت مراجعه کرده اند گفته شده سالی۷۵۰۰یورو,این قانون قطعی شده است

Junior Member mht90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano-Telecommunication Engineering

با سلام
    بعد از خوندن این 30 صفحه کلی گیج شدم
    من الان 20 میلیون تومان نقد دارم
    به نظر شما چطور میشه این گردش حساب رو جور کرد ؟؟؟؟؟؟؟
    پیشاپیش از راهنمایی تون تشکر میکنم

Junior Member

سلام.
    آیا گواهی حساب باید شامل یه گردش حساب مرتب باشه (مانند حقوق که واریزهای ماهانه مشخصی داره) یا اینکه صرفا در روز دریافت گردش حساب، مبلغ موجود در حساب 7500 یورو باشه کافیه؟ اینکه این حساب فقط شامل واریز باشه مشکلی داره؟
    در صورتی که حساب برای خود دانشجو باشه در مورد محل کسب پول سوالی از طرف سفارت پرسیده میشه؟
    آیا کسانی که بورس میگیرن (GOLD یا SILVER) هم نیاز به این گواهی حساب دارند؟
    در صورتی که جواب سوال قبل بله است، اگه کسی بورس SILVER گرفته باشه و این گواهی حساب رو برای ویزا گرفتن داده باشه، این قضیه برای واجد شرایط دریافت بورس استانی شدن، ایجاد مشکل نمیکنه؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)