صفحه 51 از 83 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

سلام
    حساب بانکی همسرمو ببرم قبوله؟ همسر درجه یکه الان از نطر اونا؟

Junior Member Bliss آواتار ها

سلام،

میشه لطف کنید راهنمایی کنید که آیا کسی که بورس ,Unibo action 2 رو گرفته، باز هم نیاز به داشتن و ارائه "گردش و مانده حساب" رو به سفارت داره یا نه؟

خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

سلام

یه راهنمایی از دوستان با تجربه میخواستم ( یه تجربه خودشون بوده یا اگه تجربه کسی رو دیدن یا شنیدن)

توی پست های قبلی دوستان عزیز از جمله آقا بهنام ، گفتن که پول رو یکجا واریز نکنید، اما من سوالم اینه که اگه مبلغ 50-60 میلیون یکجا وارد حساب بشه، ازت راجبش همون جا سوال میکنن ؟ یا اینکه نه ، کلا پروندت رو ریجکت میکنن؟ ( البته دلیل این سوالم در ادامه میگم)

اون سوال رو واسه این پرسیدم چون من 2 هفته دیگه وقت سفارتمه . گردش حسابم تا الان خیلی معمولی و در حد یه کارمند بوده . تونستم مبلغ 55 میلیون رو فراهم کنم . ( پول رهن خونه )

حالا میخوام بدونم که
    این مبلغ رو توی این مدت خورد خورد اضافه کنم و با جابجا کردن کردن مبلغ بین حساب ها گردش حساب رو هم بالا ببیرم ؟ ( که اینجوری وقتی که لیست گردش حساب رو نگاه کنن، با توجه به گردش مالی 2 ماه و نیم قبل، اگه مقایسه کنن خیلی فکر میکنم تابلو بشه )

یا اینکه این پول رو یک جا یا نهایتا 2-3 قسمت به حسابم واریز کنم. و روز مصاحبه به همراه ترجمه اجاره نامه خونمون ( اگه نیاز هم هست سند خونه رو هم ببرم ) که مبلغ رهن طبیعتا داخلش ذکر شده ، تحویل بدم؟ که درصورتی که ازم راجب اون پول سوال بشه ، بگم پول رهن خونه بوده !!!
    البته به شرطی که ازم راجبش سوال بشه .

موندم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned

دوستان اگر میانگین حساب به اون مبلغ مورد نظر رسیده باشه ولی مانده خیر! مثلا مانده نصف اون مبلغ باشه اما در عوض فیش حقوقی پدر مادر هم ببریم احتمال گرفتن ویزا هست؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    دوستان اگر میانگین حساب به اون مبلغ مورد نظر رسیده باشه ولی مانده خیر! مثلا مانده نصف اون مبلغ باشه اما در عوض فیش حقوقی پدر مادر هم ببریم احتمال گرفتن ویزا هست؟
    ممنون
    اگر مبلغ فیش‌های حقوقی مناسب باشه، قطعا امکانش هست.

سلام دوستان
    اگه مبلغ مورد نظر اوکی باشه (هم گردش هم مانده)دیگه فیش حقوقی پدر لازم نمیشه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه مبلغ مورد نظر اوکی باشه (هم گردش هم مانده)دیگه فیش حقوقی پدر لازم نمیشه؟
    درود
    نخیر نیازی نیست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام.من از بانک ملی گردش حساب به لاتین گرفتم ولی فقط یه مهر قرمز رنگ به لاتین واسم زده با امضا.من شهرستان هستم و شعبه مرکزی شهرمون رفتم.ولی شنیدم مهر برجسته هم باید بخوره چون مهر لاتینش هیچ آرمی نداره.کسایی که از این بانک لاتین گرفتن یا تجربه ای دارن میتونن یه راهنمایی بکنن؟سوال هم کردم میگه ما همینو داریم فقط.نمیدونم شاید حق با اون باشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط POLSCistudent نمایش پست ها
    اگر مبلغ فیش‌های حقوقی مناسب باشه، قطعا امکانش هست.
    »ثلا چقدر؟
    موسسات منو حسابی نا امید کردن!
    میگفتن امکان نداره اینطوری ویزا بگیری من برای شش سال حدودا 80-90 تومن کم هست . این همه هزینه آزمون و کلاس و مدرک زبان و رفت و امد میره هوا هیچی به هیچی (
    اصلا برم برای مصاحبه و ویزا ؟ چون همزمان دارم برای جای دیگه هم اقدام میکنم.
    واقعا قانون مسخرخ ای داره سفارت ایتالیا . آخه یعنی چی هزینه 6 سال تو حساب مگه اون آلمان نیست مگه فرانسه نیست همه میگن هزینه یک سال تحصیلی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Political Science - KIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hume نمایش پست ها
    »ثلا چقدر؟
    موسسات منو حسابی نا امید کردن!
    میگفتن امکان نداره اینطوری ویزا بگیری من برای شش سال حدودا 80-90 تومن کم هست . این همه هزینه آزمون و کلاس و مدرک زبان و رفت و امد میره هوا هیچی به هیچی (
    اصلا برم برای مصاحبه و ویزا ؟ چون همزمان دارم برای جای دیگه هم اقدام میکنم.
    واقعا قانون مسخرخ ای داره سفارت ایتالیا . آخه یعنی چی هزینه 6 سال تو حساب مگه اون آلمان نیست مگه فرانسه نیست همه میگن هزینه یک سال تحصیلی.
    کنسولگری میخواد ببینه درآمد خانواده چطوره. دپو‌کردن هزینه‌ی ۶ سال مهم نیست. مثلا در مورد فوق‌لیسانس گفتن اگر ۱۰ میلیون‌ تو‌ حسابت باشه، این ایراد داره. ولی اگر مثلا ۴۰,۵۰ جای ۶۰ باشه ولی معلوم باشه مثلا ماهی ۳,۴ میلیون میاد تو این حساب و چنین درآمدی وجود داره، مشکلی نیست. بازم‌ میگم، قراره درآمد خودت و مامان و‌ بابا رو‌ سرهم نشونشون بدی و‌ بگی میتونیم خرجت رو‌ بدی. بیش از این لازم نیست چیزی نمایش بدی.
    نترس و‌ برو جلو!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)