صفحه 6 از 83 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 829

موضوع: گردش حساب سه ماهه دانشجو یا یکی از والدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی یورویی حساب دانشجو یا یکی از والدین

سلام
    شرمنده این سوالو میپرسم اما تو فایل سفارت زده مبلغ حساب سالیانه 11.600 یورو معنیش این نیست که ارشد من دو سال طول میکشه دو تا 11هزار یورو باشه؟و اینکه از بانک باید گواهی حساب گرفت یا صورت حساب؟

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط dansi نمایش پست ها
    سلام
    شرمنده این سوالو میپرسم اما تو فایل سفارت زده مبلغ حساب سالیانه 11.600 یورو معنیش این نیست که ارشد من دو سال طول میکشه دو تا 11هزار یورو باشه؟و اینکه از بانک باید گواهی حساب گرفت یا صورت حساب؟
    سلام ..
    نه دوست عزیز اینطور نیست .. با دقت تر نگاه کن ..

با توجه به تغییر جدید در صدور ویزای تحصیلی، از این به بعد و برای سال تحصیلی 2016-2015 متقاضیان جهت تحصیل در مقاطع مختلف ایتالیا برای ارائه ضمانت مالی مربوط به سفارت ایتالیا تنها لازم است : به ازای هر سال تحصیل خود موجودی حساب معادل 5818 یورو در سال را به سفارت ارائه نمایند. این موجودی میتواند در حساب دانشجو یا سرپرست وی باشد. به طور مثال برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس، موجودی حساب معادل حداقل 11000 یورو نیاز خواهد بود. البته در این صورت برای دوره پزشکی که شش سال به طول می انجامد میبایست حداقل 34908 یورو در حساب باشد.

پرینت حساب بانکی به نام شخص دانشجو و یا یکی از والدین دانشجو با حداقل موجودی برابر مبلغ 5,818.93 یورو به ازای هر یک سال تحصیلی در ایتالیا. برای مثال: در مقطع لیسانس 3 ساله این مبلغ 17,456.79 یورو، در مقطع فوق لیسانس دو ساله برابر 11,637.86 یورو . معادل مبلغ فوق الذکر به صورت ریال یا دلار آمریکا (محاسبه شده با نرخ بازار آزاد) نیز پذیرفته میشود.

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

خود سفارت به نرخ بازار آزاد حساب میکنه؟ چون بانک به نرخ دولتی میده گواهی
    مثلا من 43 تومن تو حساب دارم با نرخ ازاد میشه. ( هر یورو الان 3700 )
    اولش که من تشکیل پرونده دادم تا زمانی که جواب ویزا بیاد بزنه شانس ما یورو بشه 4000 تومن
    اونوقت تکلیف جیه ؟ رد میکنن ویزارو ؟
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها
    خود سفارت به نرخ بازار آزاد حساب میکنه؟ چون بانک به نرخ دولتی میده گواهی
    مثلا من 43 تومن تو حساب دارم با نرخ ازاد میشه. ( هر یورو الان 3700 )
    اولش که من تشکیل پرونده دادم تا زمانی که جواب ویزا بیاد بزنه شانس ما یورو بشه 4000 تومن
    اونوقت تکلیف جیه ؟ رد میکنن ویزارو ؟
    مانی جان نگران نباش بانک با ارز مرجع حساب میکنه و مبلغ کل به ریال رو میزنه بعد هر یورو رو میزنه.
    ماله شما هم مشکلی نداره.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member mani30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    مانی جان نگران نباش بانک با ارز مرجع حساب میکنه و مبلغ کل به ریال رو میزنه بعد هر یورو رو میزنه.
    ماله شما هم مشکلی نداره.
    بله الان هر یورو به نرخ ازاد بزاریم 3700
    یعنی من باید 11637.6 ضربدر 3700 تا که میشه 43 میلیون تومن باید تو حسابم باشه ؟
    آیا بال‌زدن پروانه‌ای در برزیل می‌تواند باعث ایجاد تندباد در تگزاس شود؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mani30 نمایش پست ها
    بله الان هر یورو به نرخ ازاد بزاریم 3700
    یعنی من باید 11637.6 ضربدر 3700 تا که میشه 43 میلیون تومن باید تو حسابم باشه ؟
    بله مشکلی نیست.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام.
    کسانی کهبرای مقطع دکتری، پذیرش بافاند دارند ( بالای 10.000 تا در سال) آیا باز هم باید گواهی تمکن مالی ارائه بدن یا موقع تشکیل پرونده ویزا 5818 یورو ( نمی دونم 4000 یورو باکپی شون پشت و رو ) باید ارائه بدن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط haida نمایش پست ها
    سلام.
    کسانی کهبرای مقطع دکتری، پذیرش بافاند دارند ( بالای 10.000 تا در سال) آیا باز هم باید گواهی تمکن مالی ارائه بدن یا موقع تشکیل پرونده ویزا 5818 یورو ( نمی دونم 4000 یورو باکپی شون پشت و رو ) باید ارائه بدن؟
    درود
    چون شما فاند داری زنگ بزن از سفارت بپرس و مبلغ فاند رو بگو میگن که لازمه یا نه ولی به احتمال زیاد چون بالای 10.000 تا هست نیاز نباشه ولی یه بار زنگ بزن و بپرس.
    اون 4.000 یورو هم ماله ساله پیش هست الان عوض شده و فقط همون مورد اول که اشاره کردی هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

الان بجز داشتن 11638 یورو راه دیگه ای مثل درآمد ماهانه xمیلیونی نیست؟ یا جمع چند حساب؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    الان بجز داشتن 11638 یورو راه دیگه ای مثل درآمد ماهانه xمیلیونی نیست؟ یا جمع چند حساب؟
    نه دیگه مثل سال های پیش درآمد و اینا قبول نیست شما باید یا حساب خودت یا والدینت 11638 تا رو داشته باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)