صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 49

موضوع: ضمانت نامه مالی-محضری

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

پیش فرض پاسخ : ضمانت نامه مالی-محضری

واسه هر سال ۶۰۰۰ یورو ینی هر دانشجو باید تو حسابش ۱۲۰۰۰ تا باشه؟ یا همون ۶۰۰۰ تا؟
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    واسه هر سال ۶۰۰۰ یورو ینی هر دانشجو باید تو حسابش ۱۲۰۰۰ تا باشه؟ یا همون ۶۰۰۰ تا؟
    برای هر سال نیست برای ویزا هست یه بار کافیه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    n/a

دوستان از سفارت پرسیدین؟ دوستانی که تهران هستن لطفا پی گیری کنید واسه مدارک مالی!

Junior Member

من كه طبق قبل رفتم يه گواهى يورويى به مبلغ ٣٠٠٠٠ يورو به اسم ضامن گرفتم الان براى خودم مى خوام برم بايد گواهى رو ٦٠٠٠ تا بگيرم؟! يا همين ٤٠٠٠ تا كافيه؟! قوانين عوض شده؟!؟!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان من امروز مجددا با سفارت تماس گرفتم. یه آقای خیلی بی اعصاب گوشی رو برداشت. ازش پرسیدم در مورد مدارک مالی جدید اونم گفت که این ضمانت نامه مالی محضری و 80 میلیون حذف شده و به جاش باید برای هر سال مبلغ 5818 یورو در حساب خود دانشجو باشه. حالا من دوره تحصیلم 6 سالی هست نمیدونم از کجا بیارم مبلغ 36000 یورو تو حسابم بزارم؟ از طرفی میگه واسه دوره های کارشناسی ارشد این قضیه اعلام شده و واسه دکتری رو نمیدونه. بچه هایی که تهران هستند لطف کنند چند و چون این قضیه رو از سفارت بپرسن. این بنده خدایی که باهاش حرف زدم یه سوال بیشتر میپرسیدی تلفن رو قطع میکرد

دوستان در تکمیل پست قبلیم. من مجددا با سفارت تماس گرفتم اینبار خوشبختانه خانوم میرمطلبی تلفن رو برداشتن. ایشون گفتن که باید مبلغ 5818 یورو به ازای هر سال در حساب خود دانشجو یا حساب ساپورتر دانشجو باشه فرقی نمیکنه. شما میتونید پرینت مالی ریالی معادل این مبلغ رو بگیرید و بری اون گواهی یورویی تهیه کنید. پس باز هم تاکید میکنم مبلغ 5818 یورو به ازای هر سال تحصیل باید یا در حساب خود دانشجو یا در حساب ساپورتر دانشجو باشه و گواهی یورویی برای اون تهیه بشه.
    ویرایش توسط tommy angelo : October 7th, 2014 در ساعت 07:56 PM

رشته و دانشگاه

آره منم امروز زنگ زدم همون آقای بی اعصاب گفت باید به ازای هر سال ۵۸۱۸ یورو تو حساب باشه. مثلا اگه مستر میخواید بخونید که دو ساله ست باید ۱۱۶۳۶ یورو تو حساب باشه!! حالا یه سوال :

اگه ساپورتر من خارج از ایران باشه و این مقدار پول تو یه حساب خارجی باشه میتونه یه پرینت از حسابشو برای من بفرسته تا من ترجمه ایتالیاییش کنم؟
    اگه پول تو حساب خودم تو ایران باشه، چه بانکهایی مورد قبوله؟ مثلا یه موسسه مالی اعتباری هم قبوله؟ یا حتما باید از بانکهایی مثل ملی و تجارت و .... باشه؟

رشته و دانشگاه

بچه ها میشه لینک بدید که کجای سایت سفارت مدارک مورد نیاز اعم از مالی و غیر مالی رو برای رفتن به کنسولگری گذاشته؟ اون آقایی که تماس گرفتم گفت توی سایت سفارت هست.من نتونستم پیدا کنم.

شرمنده من درست نفهمیدم ، برای هرسال باید این رقم باشه ، یا رقم هر 3 سال هم باس تو حساب باشه جمعا؟؟
    و اینکه حساب فرقی نمیکنه سرمایه گذاری باشه یا قرض الحسنه؟

Junior Member

سفارت از كجا مى خواد بفهمه كه گواهى گرفته شده مال ساپورتر منه؟! فاميليمون يكى نيست، واقعا من نرم محضر؟!

معمولا سايت مدرسه اطلاعات رو مى زنه هيچ حرفى نزده در اين خصوص
    ویرایش توسط PRF : October 11th, 2014 در ساعت 05:18 PM

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PRF نمایش پست ها
    سفارت از كجا مى خواد بفهمه كه گواهى گرفته شده مال ساپورتر منه؟! فاميليمون يكى نيست، واقعا من نرم محضر؟!

معمولا سايت مدرسه اطلاعات رو مى زنه هيچ حرفى نزده در اين خصوص
    دوست عزیز چه ربطی به فامیلی مشترک داره؟!!!! شما دوستتون هم میتونه ساپورتتون کنه اصلا چیز مهمی نیست در ضمن مثل اینکه امسال قوانینش عوض شده بهتره اول از سفارت بپرسین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)