صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: ارتباط با استاد برای نوشتن مقاله!

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض ارتباط با استاد برای نوشتن مقاله!

کسی از بچه ها تجربه ای تو این زمینه داره؟ یعنی با یه استادی تماس گرفته باشه و بگه که من تمایل دارم با شما از راه دور کار تحقیقاتی انجام بدم ... کاری که در نهایت منجر به این بشه که اسم شما توی یکی از paper های اون استاد دربیاد. به نظر من که فکر خیلی عالیه چرا که هم شما توی زمینه ای که علاقه دارین کار می کنین هم یه paper معتبر از توش در میاد و هم لینک خوبی میشه برای apply کردن. به نظر شما استادا تحویل می گیرن و اصولا وقت میذارن؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

پیش فرض پاسخ : ارتباط با استاد برای نوشتن مقاله!

بله امکانش هست. يکي از دوستان من با يک استاد تو Alberta لينک شد. اول يک proposal براش فرستاد و استاده هم خوشش اومد. الانم يک مقاله براي journal با هم فرستادن. امکانش هست البته به استادش هم بستگي داره که خيلي پولکي نباشه مثل انگليسيها.

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

به یکی از استادای خفن Stanford ایمیل زدم و این موضوع رو مطرح کردم و بهش گفتم که من توی لیسانس دو تا مقاله مرتبط با کارش دارم و الان می خوام کارم رو ادامه بدم. اونم کلی تحویل گرفت و گفت که مقاله هام رو به چند تا از دانشجوهاش داده تا مطالعه کنند...
    از بچه ها کسی شرایط مشابه داشته بگه.
    سفرنامه عشق آباد

فکر خیلی خوبی دارید و حتما" ادامه بدید.
    من هم البته خودم می خواستم با یک استاد سر شناس در دانشگاه TEXAS -AUSTIN مقاله بدم. البته ایشون خیلی کمک کرد اما گفت که سرش شلوغه و من رو به یکی از دانشجویان هندیش معرفی کرد ما هم بعد از 2-3 بار ابمیل به این نتیجه رسیدیم که اقا گفتن من نیاز دارم با کسی کار کنم که باهاش شناخت داشته باشم.
    این استاد دانشگاه استنفرد هم مسلما" سرش شلوغه . سعی کنید با خودش مستقیما" کار کنید تا با دانشجوهاش
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Malaysia

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra
    کسی از بچه ها تجربه ای تو این زمینه داره؟ یعنی با یه استادی تماس گرفته باشه و بگه که من تمایل دارم با شما از راه دور کار تحقیقاتی انجام بدم ... کاری که در نهایت منجر به این بشه که اسم شما توی یکی از paper های اون استاد دربیاد. به نظر من که فکر خیلی عالیه چرا که هم شما توی زمینه ای که علاقه دارین کار می کنین هم یه paper معتبر از توش در میاد و هم لینک خوبی میشه برای apply کردن. به نظر شما استادا تحویل می گیرن و اصولا وقت میذارن؟
    فکر خوبیه

ولی خب پیدا کردن اساتید و ای میل نگاری باید کمی وقت گیر باشه
    ولی فکر کنم به دردسرش بیارزه

ارتباط با استاد از طریق email در گرفتن پذیرش به شما کمک می کند اگرچه بعید است منجر به مقاله شود.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

یکی از دوستای خود من هم با یکی از استادای USC مقاله IEEE داده بود.
    سفرنامه عشق آباد

به نظر من بهترين روش اينه كه استاد مورد نظر استاد راهنماي استاد راهنماي شما باشه. شما ميتونين از ارتباط اون دو نفر با هم براي خودتون استفاده كنين و تا اونجايي كه من ديدم هر دو استاد هم از داشتن چنين روش كاري استقبال ميكنن.
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.&nbsp; پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. &quot;نیچه&quot;

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

صدرا جان نظر بسیار خوبی هست ولی بذار چندین تجربه تلخ را از این قبیل موضوعات که من خودم داشتم واستون تعریف کنم که شما ها اشتباه منو نکنید.
    من خودم سعی کردم با یکی از دوستان همین فروم که در خارج ایران هستن با هم مقاله بدیم.ایشان در ابتدا خیلی مایل بودن و گفتن که ایراد کار واسه شروع یه نرم افزاری هست که باگ داره که میتونی ایرادشو بگیر و کارو شروع کنیم نتیجه خوبی داره.از اونجایی که من اون زبان برنامه نویسی بلد نبودم شاید با 20 نفر راجبش صحبت کردم از خیلی هاشون خواهش والتماس کردم که وقت بزارند و قلق این برنامه رو پیدا کنند(چون رشته منم کامپیوتر نبود)حتی حاضر شدم پول بدم که کسی بطور حرفه ای این کارو بکنه.یه دنیا تلفنو دیدن اینو اون کردم
    خلاصه بعد چدین ماه کار بلاخره یه دوست با شرف که دانشجویه دکترا دانشگاه تهران بود یه شب تا صبح موضوع حل کردش.و من با خوشحالی تمام نتیجه را به طرف.اون وره دنیا فرستادم و طرفم گفت مرسی ولی ما نمی تونیم با هم کار کنیم اسپانسرم نمیذاره.بای ??? ??? ???
    این کمتریم مشکلی هست که میشه از راه دور کار کردن با طرفی که نمیشناسیش و فقط خدا می دونه چی پیش بیاد.
    در مورد کار با اساتید هم چندین تجربه داشتم بطور نمونه با یکی از استادای خیلی انسان دانشگاه نیومکزیکو تک که واقعا با حاله ومعروفه و می خواست کتاب چاپ کنه می خواستم کمکش کنم ولی اون بهم گفت پسر جوان این نتیجه یه عمر کارو تحقیق منه تو بغیر از چندین کار بیهوده کار دیگه نمی تونی بکنی و فقط زحمتش یمونه به اضافه که من اینجا 12 نفرو دارم که دارند روش زیر نظره خودم کار میکنند. ;D
    استادای خوب یا خیلی گرفتارند یا انقدر دانشجو درو بر خودشون دارند که معمولا نمی تونند کار کنند از راه دور اونم با ایمیل و تلفون و...
    یه استاددیگه هم بود که بعد از یه عالمه تعریف از ایده من(توفیلد خودم)گفتش هر وقت دانشجویه خودم شدی تازه اون کاری که من میگمو شروع می کنیم.ولی الان اگه کمک و راهنمایی میخوای بگو اگه نه پس خدانگهدار.
    بنظرم این کار واسه نشان دادن انگیزه و توانایی به یه استادی میتونه عالی باشه اما معمولا ردیف نمیشه.اگه بنظر من همین تحقیق با یکی از دوستانی که می شناسی اینجا انجام بدی و از اون استادم کمک بگیری منطقی تره.
    قربانت
    What Goes Around...Comes Around

من با یک استاد تراز اول از روسیه کار کردم و مقالمون در یکی از بهترین ژورنال ها (بدیهیه که ISI هم هست) چاپ شد و ان شاء الله به زودی دومیش رو هم می فرستیم. یک مقاله هم توی کنفرانس بین المللی فرستادیم که پذیزفته شد. ایشون با این که خیلی آدم باسوادیه و حتی چهارتا کتاب تو زمینه ی ما دارد که دو تاش به انگلیسیه و Springer چاپ کرده، آدم فوق العاده متواضعیه و خیلی روی مقاله کار کرد و حتی شکل ها رو هم درست کرد. حالا مقایسه کنید با اکثر استادهای ایران که هیچ کاری نمی کنند و تازه وقتی مقاله هم در میاد حتی اسم دانشجو رو هم نمی گذارند (خودم سراغ دارم).
    ارتباط ما هم فقط از طریق ایمیله!!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)