صفحه 10 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط FH98 نمایش پست ها
    مثلا Communication System Design,Microwave Transmition,Communication Satellite,Microwave Designe,Antena,Radar,Microwave Power Transmition,Microwave Radio Relay یا رادارهای سنجش از دور,یا اصلا تو زمینه مخابرات ومیدان و Telecome ,
    دانشگاه هم تا 105 باشه رتبش.Virginia Tech,A&M,Iowa State,Madison,Columbu,Austin,uni of Oklahama,Illinois Urbana-Champaign,uni of Florida,Berkley....
    شما باید لیست استادان دانشکده مهندسی برق این دانشگاهها را چک کنید. برای هر دانشگاه اسم دانشگاه را با electrical engineering گوگل سرچ کنید و بعد از پیدا کردن وب سایت دانشکده روی people یا Faculty list و نظیر آن کلیک کنید تا فهرست استادها را ببینید.

این فهرست استادهای مهندسی برق در چند تا از دانشکده هایی که اسم بردید. خودتون میتونید بقیه شون رو چک کنید:

برکلی:
    http://www.eecs.berkeley.edu/Faculty/Lists/list.shtml

فلوریدا:
    https://www.ece.ufl.edu/content/faculty

ایلینوی:
    http://www.ece.illinois.edu/directory/faculty.asp

اوکلاهما:
    http://www.ou.edu/content/coe/ece/fa...directory.html

سلام دوستان
    ببخشید چطوری میشه اساتید دانشگاه های آلمان تو رشته کامپیوتر-انفورماتیک واسه master رو پیدا کنم؟
    میخوام میل بزنم.
    ویرایش توسط MoM_Mohammad : January 10th, 2015 در ساعت 12:28 PM دلیل: اشتباه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین سایت برای جستجوی استاد (رشته های فنی)

سلام
    من هر چقدر گشتم نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم.
    از نظر اخلاقی کدوم دسته از استادها بهترند؟ به طور خاصه آیا استادهایی با ملیت تایوانی در دانشگاه های آمریکا نسبت به استادهای ایرانی از نظر اخلاقی بهتر هستند؟ یعنی انتظاری که از دانشجوی ایرانی دارند به همون اندازه دانشجوی غیر ایرانی و اصلا نوع برخوردشون با دانشجوهای ایرانی چه جوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aksha نمایش پست ها
    سلام
    من هر چقدر گشتم نتونستم موضوع جدید ایجاد کنم.
    از نظر اخلاقی کدوم دسته از استادها بهترند؟ به طور خاصه آیا استادهایی با ملیت تایوانی در دانشگاه های آمریکا نسبت به استادهای ایرانی از نظر اخلاقی بهتر هستند؟ یعنی انتظاری که از دانشجوی ایرانی دارند به همون اندازه دانشجوی غیر ایرانی و اصلا نوع برخوردشون با دانشجوهای ایرانی چه جوریه؟
    واقعا نمیشه نظر داد. و به نظر من هم اینگونه طبقه بندی ها بر اساس ملیت خیلی کار درستی نیست.
    میتونید سایت استاد رو نگاه کنید و دانشجوهای گروهش رو ببینید. بعضی وقتها ممکنه استادی از کشور خودش دانشجو زیاد بگیره. اگه اینطور بود شاید آدم ترجیح بده توی اون گروه نباشه. ولی باز هم معنی نمیده که استاد با شما متفاوت برخورد میکنه. من مدت کوتاهی توی گروه یک استاد چینی بودم که به جز یک نفر دیگه ما بقی دانشجوهاش چینی بودن (حدود 20 نفر). استاد با هم برخورد نا مناسبی نداشت ولی فضا برای من خیلی جالب نبود چون همه ترجیح میدادن که به زبان چینی حرف بزنن (حتی استاد) و باید دوباره همه چیز رو برای من تکرار میکردند.

Member heidary4444 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering power state university

بچه ها سلام
    من از اون بچه هایی که تو رشته برق خصوصا قدرت پذیرش گرفتند بگن چطوری می شه لیست ایمیلهای استادهای اروپایی رو پیدا کرد حتما باید بری یکی یکی دپارتمان دانشگاهها رو چک کنی یا نه لیستی وجود داره ؟خواهشا کمکم کنید مشکل دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت - تهران جنوب

سلام به همه بزرگان
    چطوری می تونم ایمیل اساتیدی که تو زمینه برق قدرت و تو دانشگاههای کالیفرنیا هستن رو پیدا کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MoM_Mohammad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید چطوری میشه اساتید دانشگاه های آلمان تو رشته کامپیوتر-انفورماتیک واسه master رو پیدا کنم؟
    میخوام میل بزنم.
    دوست عزیز برای مقطع مستر تو اروپا استاد هیچ نقشی نداره و توسط هییت پذیرش انتخاب میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heidary4444 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من از اون بچه هایی که تو رشته برق خصوصا قدرت پذیرش گرفتند بگن چطوری می شه لیست ایمیلهای استادهای اروپایی رو پیدا کرد حتما باید بری یکی یکی دپارتمان دانشگاهها رو چک کنی یا نه لیستی وجود داره ؟خواهشا کمکم کنید مشکل دارم
    بخش دپارتمان و بعد تو فکلتی بگرد استاد مربوط به گرایش خودت رو پیدا کن

Junior Member

سلام برای دکتری در رشته مدیریت با توجه به اینکه فوق mba هست باز باید استاد پیدا کنم؟ یعنی مثلا برای اروپا یا امریکا؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafooor نمایش پست ها
    سلام برای دکتری در رشته مدیریت با توجه به اینکه فوق mba هست باز باید استاد پیدا کنم؟ یعنی مثلا برای اروپا یا امریکا؟

بله دوست عزیز
    اگه منظوزتون از استاد پیدا کردنم ارتباط با استاد هایی هست که توی زمینه کاری شما کار کردند بله!
    باید سعی کنید استاد های مرتبط رو پیدا کنید و باهاشون ارتباط برقرار کنید و در صورت موافقشون به صورت دانشجوی پی اچ دی زیر نظرشون تحصبلاتتون رو ادامه بدید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)