صفحه 13 از 16 نخستنخست ... 345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط chipmunk نمایش پست ها
    سلام دوستان. چنتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
    1- دانشگاه های مربوط به برق قدرت رو چطور میتونم پیدا کنم؟ (مثلا تو آمریکا، آلمان، آسترالیا و کانادا)
    2- بعد از پیدا کردن دانشگاه ها استادهای مربوط به برق قدرت رو چطور میتونم پیدا کنم؟
    3- چطور متوجه شم که دانشگاهی فاند میده یا نه؟ اگه میده چقدر میده؟
    3- رنکینگ دانشگاه هارو چطور میتونم متوجه شم؟
    با تشکر
    دوست عزیز
    1- از سایت های www.petersons.com و http://www.findengineeringschools.org برای پیدا کردن دانشگاهها میتونید استفاده کنید
    بعنوان نمونه لینک زیر دانشگاههای امریکا هست که electrical engineering دارن :
    http://www.findengineeringschools.or...electrical.htm

2- برای هر دانشگاه متفاوته ولی عمدتا در قسمت Faculty یا People سایت دپارتمان یا دانشکده مربوط به رشته تون میتونید لیست اساتید و اطلاعات تماس رو ببینید
    3- رنکینگ های متفاوتی وجود داره که مهمترینشون www.topuniversities.com و www.usnews.com هست

ببخشید بچه ها من نمیدونم دقیقا برای ارشد که اپلای میکنید چطوری استاد پیدا میکنید؟ میدونم چطوری توی سایت میرید و استادا رو میبینید و interest شونو فقط نمیدونم من که لیسانس دارم مقاله هم ندارم و interestخودمو نمیدونم چطوری با استادی باید مکاتبه کنم؟! میشه یه کمی توضیح بدید؟ ممنون!!

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oashkan125 نمایش پست ها
    ببخشید بچه ها من نمیدونم دقیقا برای ارشد که اپلای میکنید چطوری استاد پیدا میکنید؟ میدونم چطوری توی سایت میرید و استادا رو میبینید و interest شونو فقط نمیدونم من که لیسانس دارم مقاله هم ندارم و interestخودمو نمیدونم چطوری با استادی باید مکاتبه کنم؟! میشه یه کمی توضیح بدید؟ ممنون!!
    خوب اینترست خوتون رو میتونید شخصا پیدا منید کسی نمیتونه تحمیل بکند. مثلا از چه درسی خوشت میاد، استعدادت در چه زمینه ای خوبه مثلا شما میتونید بگید من دوست دارم سرطان درمان کنم. حالا nتا روش برای درمان هست. میگید روش گیاه درمانی و بعد میرید یه کم مطالعه میکنید میبنیئ انتی اکسیدانها خیلی کمک کننده هستند.
    معمولا برای ارشدها اینکار راحتتر است. اما بچه های کارشناسی باید در درجه اول علاقه و توانایی هاشون رو پیدا کنند، بعدبا اساتیدشون مشورت کنند و حتما هم مطالعه داشته باشند در کنار مسائل دیگر. مثلا مقالات خارجی رو دانلود کنید کتابهای به روز رو نگاه بندازید. همایشهای مهم در رشته خودتون (البته بین المللی و معتبر) رو سرچ کنید. معمولا توی این مراحل نکات خوبی خاهید یافت.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

ممنون از جوابتون فقط میخواستم بپرسم که اگه اینترست استاد با پروژه پایانی لیسانس من یکی نباشه چی؟ اون موقع چطوری باور میکنه که من واقعا توی اینکه میگم خوشم میاد از این موضوع اطلاعات کافی دارم و از خودم ادعا نمیکنم؟ آیا اگه واقعا اطلاعات کافی نداشته باشم بعدا اون طرف مشکلی ایجاد میشه؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oashkan125 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون فقط میخواستم بپرسم که اگه اینترست استاد با پروژه پایانی لیسانس من یکی نباشه چی؟ اون موقع چطوری باور میکنه که من واقعا توی اینکه میگم خوشم میاد از این موضوع اطلاعات کافی دارم و از خودم ادعا نمیکنم؟ آیا اگه واقعا اطلاعات کافی نداشته باشم بعدا اون طرف مشکلی ایجاد میشه؟
    معمولا دانشجوی کارشناسی سابقه ریسرچ حرفه ای ندارد. اگر خیلی دانشجوی خوبی بوده در دوران تحصیلش میتونسته حداقل در هر درس یه تحقیق سر کلاسی داشته باشد. اساتید خودشون به این امر واقف هستند. مثلا شما میگید که من به درس انتقال حرارت علاقه داشتم، نمرم خوب بوده، تحقیقای سر کلاسمو خوب انجام دادم و حتی این نرم افزار رو در این زمینه داشتم امل بدلیل کارشناسی بودن هرگز فرصت کار نحقیقاتی و دنبال کردن ایده هامو نداشتم. الان دوست دارم توی انتقال حرارت توی لوله های گاز زیر نظر شما کاز کنم.
    بعضی وقتها پر و بال دادن به موضوع کنتور که نمیندازد. دروغ نباید گفت اما راست و حسینی هم نباید بود.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

حالا اگه دانشجو نباشی چکار باید کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط faridehbagherz نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال استادی هستم که در زمینه داده کاوی در حوزه ی پزشکی کار کنه.
    به هر دو موضوع می خوام علاقمند باشه، هم داده کاوی و هم پزشکی. می شه راهنمایی کنید....
    ----------------------------------
    سلام ببخشید شما تونستید کسی رو که در این زمینه ها کار کرده باشه پیدا کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دنبال استادی میگردم که برای رویکرد اسلامی و دینی در پژوهش ها و همچنین محجبه بودنم امتیاز قابل بشه. آیا پیدا کردن چنین استادی محاله ؟

یک سوال دیگه چطور میتونم اساتید ایرانی رو در رشته ی مد نظر خودم پیدا کنم و با اونا ارتباط بگیرم و کار کنم؟
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ffereshtte نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال استادی میگردم که برای رویکرد اسلامی و دینی در پژوهش ها و همچنین محجبه بودنم امتیاز قابل بشه. آیا پیدا کردن چنین استادی محاله ؟

یک سوال دیگه چطور میتونم اساتید ایرانی رو در رشته ی مد نظر خودم پیدا کنم و با اونا ارتباط بگیرم و کار کنم؟
    والا فک کنم بیشتر استادا به عقاید دانشجوهاشون احترام می زارن و محجبه بودن یا نبودن دانشجو دلیلی برای پزیرفته شدن یا نشدن طرف نمیشه.و اینکه آیا به عقاید شما هم احترام میزاره وقتی کیس مناسبتون رو پیدا کردید میتونید از دانشجوهایی ک باهاش کار کردن راجع ب این مسائل بپرسید!
    راجع به اساتید ایرانی شما باید فکالتی هر دانشگاه رو سرچ کنید ببینید کدومشون ایرانیه.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

اساتید خارجی, امریکایی یا کانادایی باشه یا از هر جای دنیا هم که باشن به داشتن یا نداشتن حجاب/ ریش و یا بچه فلانی بودن کاری ندارن. به قول دوستمون ایران که نیست. اونا معیاراشون فرق داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)