صفحه 6 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

دوستان رشته من مکانیک هستش و ضمینه کاری من fuel cell , که البته بین رشته ایه این ضمینه...به نظر دوستان به کسایی که رشتشون شیمی یا مواد یا برق هست و fuel cell کار میکنن ایمیل یزنم؟؟؟؟
    ممنونم از پاسختون

سلام دوستان
    من برای یه استادی در دانشگاه سیدنی ایمیل زدم اونم گفته که من فعلا وقت ندارم دانشجو بگیرم و ایمیل من رو برای استادی دیگه فرستاده، این استاد دومی هم ایمیل زده و گفته من باهاش هماهنگ کنم چی می خوام کار کنم، الان که دانشگاه سیدنی رو چک کردم این استاد دومی رو زده lecturer ، مگه اینها هم می تونن دانشجو بگیرن؟ و اصولا فاند دارند؟ می صرفه وقت بذارم ببینم این چی می گه یا بی خیال شم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای یه استادی در دانشگاه سیدنی ایمیل زدم اونم گفته که من فعلا وقت ندارم دانشجو بگیرم و ایمیل من رو برای استادی دیگه فرستاده، این استاد دومی هم ایمیل زده و گفته من باهاش هماهنگ کنم چی می خوام کار کنم، الان که دانشگاه سیدنی رو چک کردم این استاد دومی رو زده lecturer ، مگه اینها هم می تونن دانشجو بگیرن؟ و اصولا فاند دارند؟ می صرفه وقت بذارم ببینم این چی می گه یا بی خیال شم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
    در سیستم دانشگاهی استرالیا lecturer معادل assistant professor و senior lecturer معادل associate professor است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    در سیستم دانشگاهی استرالیا lecturer معادل assistant professor و senior lecturer معادل associate professor است.
    ممنون از جوابتون ، می شه بگید Honorary Professor هم در سیستم استرالیا آیا می تونند دانشجو بگیرن؟ فاند هم دارند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnazme نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ، می شه بگید Honorary Professor هم در سیستم استرالیا آیا می تونند دانشجو بگیرن؟ فاند هم دارند؟
    تا اونجایی که بنده میدونم خیر باید عضو رسمی هیئت علمی دانشکده باشند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام
    دوستان می توانید راهنمايی کنيد در سایت دانشگا ههای اسپانيا چطور ميسه استاد پيدا کرد؟هر چي می گردم جایي که اساتيد موضوعات مورد علاقشونو گذاشته باشن پیدا نکردم.

سلام به همگی
    منم دنبال استاد میگردم واسه رشته مکانیک طراحی جامدات نمی دونم اصلا چطوری باید پیدا کنم؟؟؟؟یه مبحثی هم بود نوشته بود برای پیداکردن استاد باید بری تو وبسایت دانشگاه و گزینه people ، من همچه چیزی ندیدم.تورو خدا کمکم کنید چطوری استاد پیدا کنم؟برای صنایع هم همینطور؟
    یه چیز دیگه .اگه اصلا نخای فاند و کمک هزینه و اینها بگیری حتما باید واسه پذیرش با استاد مکاتبه کنی؟من چند تا دانشگاه اروپایی رو دیدم که هزینه تحصیل نداشتن(مثل فنلاند).اگه بخام با هزینه شخصیم اونجا تحصیل و زندگی کنم چیکار کنم؟ببخشید من خیلی صفرکیلومترم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    باید بری تو سایت دانشکده مورد نظر و دنبال چیزایی مثل faculty بگردی.بعدش باز کن لینک ها رو و ببین کی روی زمینه تو نزدیک تره------مثلا واسه تو میبینی استادی روی زمینه microcracks in nanoreinforced systems کار کرده---بهش ایمیل میدی و از خودت تعریف میکنی و ..........که دیگه بحث میره رویتاپیک ایمل به اساتید برو اونجا رو بخون

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

سلام دوستان

این استاد می تونه کمک کنه(فاند بده)؟ نظرتون چیه؟

Junior Member

سلام دوستان

این استاد می تونه کمک کنه(فاند بده)؟ نظرتون چیه؟
    بله، (احتمالا) میتونه. ولی دانشگاهش یکم زیادی خفنه و پیشنهاد میکنم (مستقل از رزومه ات) خیلی روش حساب نکنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)