صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

سلام.
    دوستان از اونجایی که اخلاق استاد و نحوه رفتارش در ادامه همکاری موثر مهمه. میخواستم بپرسم آیا سایتی وجود داره که دانشجوهای دکترا تو آمریکا در مورد استاداشون صحبت کرده باشن یا نظر داده باشن؟ منظورم یه سایتی مثل ratemyprofessor هستش اما برای اساتید دوره دکترا. یه سایتی که آدم بتونه با دید بازتر استادو انتخاب کنه.
    ممنون.

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمايي كنيد چگونه مي توانم اساتيدي كه در زمينه اي رشته‌ي های کشاورزی در کانادا فعاليت دارند ودانشگاههای کشاورزی زراعت فعالیت دارند پیدا کنم . وچگونه اساتید را پیدا کنم . که با اونها تبادل نظر کنم
    من مهارت مهندسی نظارت مزارع دارم 12 سال سابقه دارم ..

سلام
    من دنبال استادی هستم که در زمینه داده کاوی در حوزه ی پزشکی کار کنه.
    به هر دو موضوع می خوام علاقمند باشه، هم داده کاوی و هم پزشکی. می شه راهنمایی کنید....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط faridehbagherz نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال استادی هستم که در زمینه داده کاوی در حوزه ی پزشکی کار کنه.
    به هر دو موضوع می خوام علاقمند باشه، هم داده کاوی و هم پزشکی. می شه راهنمایی کنید....
    زمینه های health informatics رو سرچ کنید.

هر رشته های می تواند زمینه تحقیقاتی متنوعی داشته باشد..به عنوان مثال من زمینه خودم برق الکترونیک هست که به این صورت می توانم زمینه تحقیقاتی خودم را پیدا کنم.
    1 - ابتدا در گوگل وارد می کنم. New research in the field of Electrical Engineering یا وارد کنید research area in the field of Electrical Engineering
    2 - به عنوام مثال نتیجه سرچ گوگل مرا به سایت دانشگاه برکلی در کالیفرنیا راهنمایی کرد. http://www.eecs.berkeley.edu/Research/Areas/EE/
    3- در این قسمت می توانید زمینه های تحقیقاتی کلی که در این دانشگاه بررسی می شود به صورت زیر قابل دسترسی است.

EE Research Areas

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology - Civil

پیش فرض پاسخ : پيدا كردن استاد

مرسی بابت معرفی این سایت، اما لطف میکنید بفرمایید که این سایت دقیقا چه استفاده ای میشه ازش کرد؟ اگه خودتون استفاده کردید
    با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology - Civil

پیش فرض پاسخ : پيدا كردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    اگه استادش ایرانی باشه می تونی برای کانادا و امریکا از این سایت http://www.iranianprofessors.com هم استفاده کنی ...
    ممنونم اما میشه لطف کنید بفرمایید که دقیقا چه استفاده ای میشه از این سایت کرد،اگه خودتون استفاده کردید.
    با سپاس.

Junior Member fariba22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan1393 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمايي كنيد چگونه مي توانم اساتيدي كه در زمينه اي رشته‌ي های کشاورزی در کانادا فعاليت دارند ودانشگاههای کشاورزی زراعت فعالیت دارند پیدا کنم . وچگونه اساتید را پیدا کنم . که با اونها تبادل نظر کنم
    من مهارت مهندسی نظارت مزارع دارم 12 سال سابقه دارم ..
    سلام
    دوست عزیز تا جاییکه اطلاع دارم تو دانشگاه های کانادا، این دانشگاه ها رشته کشاورزی داره:

university of Alberts
    Biritish culombia university
    Guelph university
    Mcgill university
    University of Saskatchewan
    University of Manitoba
    حالا باز خودتون یه سرچ هم کنید. بعد وقتی وارد سایتشون شدید برید رشته مورد نظر رو پیدا کنید و بعد هم اساتیدشون رو.
    موفق باشید.

سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان خواهشا مشکل بنده رو حل کنید چند بار سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب بنده رو نداد . اول اینکه من روی ورزش و سرطان روده در مدل حیوانی کار می کنم . چند تا مقاله هم دارم الان دنبال یه استادی می گردم که بتونم باهاش کار کنم . متاسفانه مقاله ای تو این زمینه در دانشگاه های آمریکا و اروپا موجود نیس یا هندی ها کار کردن یا برزیلی ها . باز کار بنده با اونا هم متفاوته . نزدیک سه ماهه تو گوگل سرچ می کنم نمی دونم مشکل از سرچ منه یا کلا همچین زمینه ای کار نمی کنن . یه بار شانسی تو دانشگاه south carolina یه استادی رو پیدا کردم که دقیقا زمینه کاری من بود اما تو این سه ماه چرا این همه تو گوگل سرچ کردم پیداش نکردم و با مراجعه به سایت دانشگاهش پیداش کردم . دوم اینکه اگه دقیقا این زمینه رو کار نکرده باشن مثلا فقط فیزیولوژی پزشکی یا ورزشی باشن و هم رشته من باشن برای ایمیل زدن کافیه ؟؟ بخدا بعد 3 سال که تو این زمینه کار کردم و همه استادای دانشگاهم میگن یکی از بهترین زمینه کاری های ممکنه من هنوز موفق نشدم حتی به یک استاد هم ایمیل بزنم و بگم این کارا رو کردم می خوایید کار کنم یا نه . کاملا سر در گم شدم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان خواهشا مشکل بنده رو حل کنید چند بار سوال پرسیدم متاسفانه کسی جواب بنده رو نداد . اول اینکه من روی ورزش و سرطان روده در مدل حیوانی کار می کنم . چند تا مقاله هم دارم الان دنبال یه استادی می گردم که بتونم باهاش کار کنم . متاسفانه مقاله ای تو این زمینه در دانشگاه های آمریکا و اروپا موجود نیس یا هندی ها کار کردن یا برزیلی ها . باز کار بنده با اونا هم متفاوته . نزدیک سه ماهه تو گوگل سرچ می کنم نمی دونم مشکل از سرچ منه یا کلا همچین زمینه ای کار نمی کنن . یه بار شانسی تو دانشگاه south carolina یه استادی رو پیدا کردم که دقیقا زمینه کاری من بود اما تو این سه ماه چرا این همه تو گوگل سرچ کردم پیداش نکردم و با مراجعه به سایت دانشگاهش پیداش کردم . دوم اینکه اگه دقیقا این زمینه رو کار نکرده باشن مثلا فقط فیزیولوژی پزشکی یا ورزشی باشن و هم رشته من باشن برای ایمیل زدن کافیه ؟؟ بخدا بعد 3 سال که تو این زمینه کار کردم و همه استادای دانشگاهم میگن یکی از بهترین زمینه کاری های ممکنه من هنوز موفق نشدم حتی به یک استاد هم ایمیل بزنم و بگم این کارا رو کردم می خوایید کار کنم یا نه . کاملا سر در گم شدم
    سلام.
    من نمی دونم سرچ شما به چه صورته.
    ولی مثلا من زمینه ی ریسرچ خودم چون بین رشته ای بود، توی دو تا دانشکده ای که رشتم به اونا مرتبط بود دنبال استاد می گشتم.
    شما اول ببین رشتتون تو چه دانشکده هایی امکان داره ارائه بشه(متاسفانه خیلی از رشتتون اطلاعات ندارم)، بعد تو لیست research areas مربوط به وب سایت اون دانشکده دنبال زمینه های ریسرچی باشید که اون جا انجام می شه. بعد معمولا تو همون صفحه اسامی اساتیدی که تو اون زمینه کار می کنن هم میارن. یا حتی اگه نبود، زمینه ی ریسرچ موردنظرتونو که دیدید اونجا هست، بعد برید تو قسمت استادا و تک به تک بررسیشون کنید.(این کار رو برای لیستی از دانشگاه ها که بسته به انتخاباتون شاید حتی بیشتر از 50 دانشگاه باشه باید انجام بدید)
    ابن کار، کار ساده ای نیست، ولی مطمئنا روشتون درست نبوده که انقدر طول کشیده و هیچ استادی پیدا نکردید.
    بعدم حالا حتما دقیقا نباید کار خودتونو پیدا کنید که. تا حدی مرتبط باشن هم کافیه. هرچی همسوتر با زمینه ریسرچ استاده باشید، احتمال جواب دادنش بیشتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)