صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط ffereshtte نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال استادی میگردم که برای رویکرد اسلامی و دینی در پژوهش ها و همچنین محجبه بودنم امتیاز قابل بشه. آیا پیدا کردن چنین استادی محاله ؟

یک سوال دیگه چطور میتونم اساتید ایرانی رو در رشته ی مد نظر خودم پیدا کنم و با اونا ارتباط بگیرم و کار کنم؟
    حداقل در دانشگاههای غرب ملاک برای استاد صرفا توانایی علمی شماست و امتیازی برای محجبه بودن نمیتونید انتظار داشته باشید. رشته های مطالعات مربوط به دین وجود داره ولی در این رشته ها دین و مذهب با روشهای علمی بررسی و نقد میشوند نه با روشهای اسلامی و دینی.

Junior Member

ممنونم
    امیدوارم اینطور باشه
    چون همه ی ترس من اینه به خاطر حجاب توانایی های علمیم نادیده گرفته بشه.
    چون این روزا توی اخبار خیلی میشنویم که خانم های محجبه رو در اروپا از کار بیرون کردن یا استخدام نمیکنن یا دانشگاه راه نمیدهند...
    راستش با رفتاری که بعضی اهالی فوروم به محض اینکه میفهمن حجاب دارم نسبت به پست هام از خودشون نشون میدن با خودم فکر کردم در انتخاب استاد ایرانی باید خیلی دقت کنم. چون انگار ایرانی های خودمون هر چی دق و دلی از این مملکت گل و بلبل دارن میخوان سر من محجبه خالی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حداقل در دانشگاههای غرب ملاک برای استاد صرفا توانایی علمی شماست و امتیازی برای محجبه بودن نمیتونید انتظار داشته باشید. رشته های مطالعات مربوط به دین وجود داره ولی در این رشته ها دین و مذهب با روشهای علمی بررسی و نقد میشوند نه با روشهای اسلامی و دینی.
    پیش به سوی دکترای ۹۷ در هلند
    جهت راهنمایی دادن، به من پیام بدهید.

ApplyAbroad Guru

ممنونم
    امیدوارم اینطور باشه
    چون همه ی ترس من اینه به خاطر حجاب توانایی های علمیم نادیده گرفته بشه.
    چون این روزا توی اخبار خیلی میشنویم که خانم های محجبه رو در اروپا از کار بیرون کردن یا استخدام نمیکنن یا دانشگاه راه نمیدهند...
    راستش با رفتاری که بعضی اهالی فوروم به محض اینکه میفهمن حجاب دارم نسبت به پست هام از خودشون نشون میدن با خودم فکر کردم در انتخاب استاد ایرانی باید خیلی دقت کنم. چون انگار ایرانی های خودمون هر چی دق و دلی از این مملکت گل و بلبل دارن میخوان سر من محجبه خالی کنن.
    در دانشگاهها کمتر این مشکلات هست ولی طبیعتا در بین ایرانیهای خارج از کشور دید منفی بیشتری نسبت به مذهب وجود دارد در نتیجه اگر میخواهید برای حجاب شما امتیازی قائل شوند شاید بهتر باشد دنبال استادهای پاکستانی یا عرب باشید.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام دوستان
    من دنبال استادی میگردم که برای رویکرد اسلامی و دینی در پژوهش ها و همچنین محجبه بودنم امتیاز قابل بشه. آیا پیدا کردن چنین استادی محاله ؟

یک سوال دیگه چطور میتونم اساتید ایرانی رو در رشته ی مد نظر خودم پیدا کنم و با اونا ارتباط بگیرم و کار کنم؟
    سلام

معمولا اساتیدی که در حوضه کاری شما کار می کنند شرایط شما را هم درک می کنند!
    توانایی علمی شما دراروپا ارجحیت به اعتقادات مذهبی شما دارد. البته در کشورهای مختلف این شدت و ضعف دارد.
    کشورهای هلند ,بلژیک ,لوکزامبورک و تا حدی هم المان تقریبا شرایط خوبی برای کار اکادمیک بانوان با حجاب دارند

موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی.
    دوستان من خیلی تازه کارم و اصلا اطلاعاتی ندارم همه امیدم اول به خدا و بعد به راهنمایی های شماست.
    من برای مقطع دکترا در رشته ی مشاوره و راهنمایی قصد گرفتن پذیرش از دانشکاه اروپاییی دارم.همه ی نظرات این تاپیک رو خوندم و دوستان گفتن برای پیدا کردن استاد باید برید تو سایت دانشگاه مورد نظر و استادی که زمینه کاریش با شما یکیه انتخاب کنید.من اصلا نمیدونم چطوری دلنشکاه رو پیدا کنم!همش انگلیسیه زبانم زیاد خوب نیست.راه دیگه ای نداره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahisaaaa نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    دوستان من خیلی تازه کارم و اصلا اطلاعاتی ندارم همه امیدم اول به خدا و بعد به راهنمایی های شماست.
    من برای مقطع دکترا در رشته ی مشاوره و راهنمایی قصد گرفتن پذیرش از دانشکاه اروپاییی دارم.همه ی نظرات این تاپیک رو خوندم و دوستان گفتن برای پیدا کردن استاد باید برید تو سایت دانشگاه مورد نظر و استادی که زمینه کاریش با شما یکیه انتخاب کنید.من اصلا نمیدونم چطوری دلنشکاه رو پیدا کنم!همش انگلیسیه زبانم زیاد خوب نیست.راه دیگه ای نداره؟
    سلام

به زبان پارسی در گوگل بنویسید مثلا فهرست/لیست دانشگاه های انگلستان یا آلمان و... از صفحات ویکی پدیا شروع کنید که بتونید به دو زبان انگلیسی و پارسی مطالعه کنید.مثال:
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%81...85%D8%A7%D9%86
    https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1...AA%D8%A7%D9%86
    میتونید دانشگاه مودنظر خودتون رو پیدا کنید مثال: https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AF...B1%DB%8C%D8%AC
    آدرس صفحه دانشگاه هم در همین صفحه وجود دارد مثلا پیج دانشگاه کمبریج رو ملاحظه کنیدhttp://www.cam.ac.uk
    سپس دپارتمان/پروگرم رو انتخاب کنید. مثال http://www.ed.ac.uk/health/counselling/study/programmes
    و اطلاعات لازم رو در همین صفحه می تونید ببینید. از ویکی فروم هم می توانید استفاده کنید.
    برای یافتن اساتید که زمینه تحقیقاتی نزدیک با شما داشته باشند بهترین راه مطالعات جدیدترین مقالات در فیلد خودتون هست. موفق باشید

Junior Member albert_1995 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام بچه ها- چطوری میشه از اساتید دانشگاه های اونور موضوع پایان نامه گرفت ؟ من دانشجوی ارشد کنترل هستم-و بهترین دپارتمان برقی که دراروپا هست و شانس بیتسری در جواب مثبت دارم کدام کشور هاست؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من عضو جدیدم
    ببخشید اگه سوال رو نابجا مطرح میکنم

بنده بدنبال یک استاد ایرانی رشته برق که در زمینه "الکترومغناطیس" باشه و همچنین با وجدان باشه هستم
    من اخیرا یک پروژه نسبتا سنگین رو در یکی از دانشگاههای معروف کشور ، مطرح و پیگیری کردم که بعد از بررسی با خیلی از اساتید داخلی و چندین سال تلاش بیهوده ، بهم گفتن کار " تو " به تنهایی نیست و نیازمنده بررسی در سطح گسترده تری هستش
    حالا قصد دارم با یک استاد دانشگاه معتبر و مورد اطمینان این قضیه رو مطرح کنم تا رزومه ام رو ارسال و این موضوع رو بهتر پیگیری کنم

از دوستان اگه کسی مشخصات یا ایمیلی از چنین فردی رو داره راهنماییم کنه ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Adelkam نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من عضو جدیدم
    ببخشید اگه سوال رو نابجا مطرح میکنم

بنده بدنبال یک استاد ایرانی رشته برق که در زمینه "الکترومغناطیس" باشه و همچنین با وجدان باشه هستم
    من اخیرا یک پروژه نسبتا سنگین رو در یکی از دانشگاههای معروف کشور ، مطرح و پیگیری کردم که بعد از بررسی با خیلی از اساتید داخلی و چندین سال تلاش بیهوده ، بهم گفتن کار " تو " به تنهایی نیست و نیازمنده بررسی در سطح گسترده تری هستش
    حالا قصد دارم با یک استاد دانشگاه معتبر و مورد اطمینان این قضیه رو مطرح کنم تا رزومه ام رو ارسال و این موضوع رو بهتر پیگیری کنم

از دوستان اگه کسی مشخصات یا ایمیلی از چنین فردی رو داره راهنماییم کنه ممنون میشم
    قصدتون دقیقا از ارسال پروژه چیه؟ میخواهید پذیرش ارشد بگیرید یا دنبال پیاده سازی هستید؟
    اگر قصدتون پذیرشه و پروژه موردنظرتون یک پروژه تحقیقات آکادمیک است میتونید بصورت research proposal برای استادهای خارجی بفرستید و ببینید شانس پذیرش دارید یا نه. لازم نیست ایرانی باشند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قصدتون دقیقا از ارسال پروژه چیه؟ میخواهید پذیرش ارشد بگیرید یا دنبال پیاده سازی هستید؟
    اگر قصدتون پذیرشه و پروژه موردنظرتون یک پروژه تحقیقات آکادمیک است میتونید بصورت research proposal برای استادهای خارجی بفرستید و ببینید شانس پذیرش دارید یا نه. لازم نیست ایرانی باشند.
    سلام
    ممنون از پاسختون
    من توی مبحث Express Entry هم مزاحمتون هستم : )
    همونطور که اونجاهم مطرح کردم ، بله در اولویت اولم پیاده سازی و کار روی پروژه و یا درخواست کار هست
    و در اولویت های بعدیم در خواست پذیرش هستش ..
    چون میدونم پتانسیل "کار" ام بیشتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)