صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر میکنم که دانشگاهایی که رنکشون خوبه و متقاضیشون زیاده...Admission committee تصمیم گیرندش که دلیلش به خاطر استقبال زیاد دانشجو هستش که اینجوری تصمیم گیری راحتتر میشه...ولی در دانشگاهای ضعیف به دلیل تعداد کم متقاضی...استاد نقش موثری داره و تقریبا به تنهایی تصمیم میگیره....البته اینو از بعضی با تجربه ها هم شنیدم
    نه نمیشه این قدر راحت دسته بندی کرد. شما می تونی دانشگاه های خیلی خوبی و پیدا کنی که استاد توش همه کاره هست، و بالعکس. بسته به سیستم تصمیم گیری داره. همون طور که گفتم اروپا بیشتر استاد محور هست. به عنوان مثال شما اگهر بخوای از ETH پذیرش بگیری باید استاد و دریابی و همون طور که می دونید این دانشگاه رتبه زیر 15 داره و خیلی هم قوی هست.
    نکته دیگه ای هم که وجود داره (البته واسه PhD) این که تو اروپا بیشتر به شکل یک job هست و مسئولیت دانشجوی دکتری بیشتر با استاد هست. اما تو سیستم بیشتر دانشگاه های آمریکا، سیستم دانش
    گاهی هست، یعنی بر خلاف اروپا دانشگاه هر سال یک تعداد معینی دانشجو می گیره و کاری به داشتن تعداد فاندها و ... ندارن، واسه همین تصمیم گیری مشکلتر خواهد بود و از کمیته استفاده می کنن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    یعنی بر خلاف اروپا دانشگاه هر سال یک تعداد معینی دانشجو می گیره و کاری به داشتن تعداد فاندها و ... ندارن، واسه همین تصمیم گیری مشکلتر خواهد بود و از کمیته استفاده می کنن.
    یعنی شما معتقدی الان فاند کم نیست....تعداد متقاضی زیاد شده پس؟؟؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    یعنی شما معتقدی الان فاند کم نیست....تعداد متقاضی زیاد شده پس؟؟؟
    بودجه دانشگاههای Public کم کردن، به هیچ وجه بودجه الان با مثلا ۲،۳ سال پیش نمی‌شه مقایسه کرد.

یه استاد دانشگاه معتبر واشنگتن که با میل همین سوال ازش پرسیدم پاسخ جالبی به این پرسش داد

"دولت نمیتونه بیاد بودجه زندان رو کسر کنه،پس میاد بودجه دانشگاهاشو کسر می‌کنه!"

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Banned

خوب دوستان با اطلاعات بیشتر برگشتم.
    کسی که دنبالش میگردم این مشخصاتو داره فامیلمونه ولی شمارشو گم کردم شاید تو فیس هم داشته باشه نمیدونم.
    اسمش : ناهید علومی
    شهر : الان تو نیویورک زندگی میکنه
    مسله این که تو دانشگاه تدریس میکنه - تو بانک هم کار میکنه - تو یک شرکت خصوصی هم کار میکنه.
    کمک کنید

Junior Member

سلام
    من دامپزشک هستم و میخوام یه استاد برای phd تو اتریش پیدا کنم ولی اصلا نموتم کسی رو پیدا کنم؟
    کسی می تونه کمکم کنه ، لطفا؟؟

Banned

اتریش؟ مطمعانی چون شنیدم خیلی خیلی از نظر تحصیلی بالان بی یخال شی بهتره

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من یه مشکل عمده دارم!
    لیست یه سری دانشگاهو که میخوام براشون اقدام کنم رو آماده کردم. منتها مشکلم اینه که نمیدونم به کدوم استاداشون باید میل بزنم.
    مثلا استادای دانشکده کامپیوترش رو پیدا میکنم، ولی خوب از کجا بدونم فلان استاد فاند داره یا نفوذش به اندازه ای هست که بتونه برای من کاری کنه؟؟!
    خوب مسلما استادا رو زمینه کاریشونو نگاه میکنم میبینم به فاز من میخورن یا نه... ولی آخه از کجا بفهمم کدوم اولویت دارن؟
    از طرفی توی ویکی هم نوشته که ترجیحا نباید به همه ایمیل زد چون ممکنه تابلو شیم که داریم زور میزنیم واسه فاند!
    ممنون پیشاپیش از راهنماییتون.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    من یه مشکل عمده دارم!
    لیست یه سری دانشگاهو که میخوام براشون اقدام کنم رو آماده کردم. منتها مشکلم اینه که نمیدونم به کدوم استاداشون باید میل بزنم.
    مثلا استادای دانشکده کامپیوترش رو پیدا میکنم، ولی خوب از کجا بدونم فلان استاد فاند داره یا نفوذش به اندازه ای هست که بتونه برای من کاری کنه؟؟!
    خوب مسلما استادا رو زمینه کاریشونو نگاه میکنم میبینم به فاز من میخورن یا نه... ولی آخه از کجا بفهمم کدوم اولویت دارن؟
    از طرفی توی ویکی هم نوشته که ترجیحا نباید به همه ایمیل زد چون ممکنه تابلو شیم که داریم زور میزنیم واسه فاند!
    ممنون پیشاپیش از راهنماییتون.
    شما به اون استادی که از نظر زمینه کاری از همه بیشتر نزدیک هست بهت ایمیل بزن. اگر فاند نداشته باشه یا این که نخواد دانشجو بگیره خودش راهنماییت می کنه که به کدوم استاد دیگه ایمیل بزنی. این جوری اون مشکل به همه ایمیل زدن هم حل میشه

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ممنونم دوست عزیز!
    نمیدونم چرا اینقدر میترسم سر تماس گرفتن با استاد ها و اینا! اصلا یه طوری شدم کلا نمیدونم چرا!

سلام
    من براي يك دانشگاه تو امريكا مي خوام اپلاي كنم ولي تو زمينه اي كه مي خوام كار كنم مقاله اي نديدم تو اون دانشگاه كار شده باشه، تو زمينه علايق هيچ كدوم از اساتيدش هم نديدم ، ولي من همه مينيم الزامات نمره و معدل اين دانشگاه رو دارم، با اين شرايط بايد چي كار كنم؟ يعني نمي شه اپلاي كرد؟ براي SOp نمي تونم به اسم هيچ استادي اشاره كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)