صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 156

موضوع: مشکل در پیدا کردن استاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    PILAPILA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر/نرم افزار

پیش فرض پاسخ : مشکل در پیدا کردن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sisyphus نمایش پست ها
    بله، (احتمالا) میتونه. ولی دانشگاهش یکم زیادی خفنه و پیشنهاد میکنم (مستقل از رزومه ات) خیلی روش حساب نکنی.
    بله، دانشگاه خیلی خفنیه. منم اصلا روش حساب نمی کنم ولی چون فیلد کاریم بشدت به این استاد نزدیک هست می خوام شانسم رو امتحان کنم.
    یه سوال دیگه هم داشتم من می خوام برای یک رشته که تو دپارتمان دیگه(علوم کامپیوتر) هست اپلای کنم ولی ایشون تو یه دپارتمان دیگه(مهندسی کامپیوتر و الکترونیک) هست، آیا مشکلی به وجود میاد یا نظری دارید؟

سلام
    می خواستم بدونم راهی هست که فهمید کدوم استاد تو یه دپارتمان فاند داره؟ البته بدون پرسیدن از دانشجوهاش و مثلا از تو سایت شخصیش یا سایت دانشگاه؟
    ( آمریکا رو منظورم هست)
    مرسی

الاخره من متوجه نشدم چطور میشه با اساتید ارتباط برقرار کرد؟!!!!!
    کسی بطور کامل راهنمایی میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbani_m نمایش پست ها
    الاخره من متوجه نشدم چطور میشه با اساتید ارتباط برقرار کرد؟!!!!!
    کسی بطور کامل راهنمایی میکنه؟
    همونطور که میدونین از راه دور فقط میشه با ایمیل و تلفن و اینا ارتباط بر قرار کرد!!
    خوب میرین تو سایت دانشگاه، زمینه ی تحقیقاتی استاد رو میبینین، خوشتون میومد ایمیلش رو که همونجا نوشته میگیرین و بهش میل میزنین!

استادی دارم که الان اتریش هیت / میتونی توی فیس باهاش ارتباط برقرار کنی و ازش اطلاعات بگیری /
    hossein tafazzoli

یعنی باید سایت دانشگاه رو باز کنم و لیست اساتیدش رو پیدا کنم؟!
    رشته من علوم سیاسی هست اطلاعاتی دارید که کدوم دانشگاه کانادا داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbani_m نمایش پست ها
    یعنی باید سایت دانشگاه رو باز کنم و لیست اساتیدش رو پیدا کنم؟!
    رشته من علوم سیاسی هست اطلاعاتی دارید که کدوم دانشگاه کانادا داره؟
    بله اگه میخواین ببینین اساتید چکاره هستن باید این کار رو بکنین...راه دیگه هم دیدن مقاله ها و سرچ اسم اساتید در گوگل هست که شما رو مستقیما به صفحه ی استاد میبره.
    متاسفانه من اطلاعاتی در مورد این رشته ندارم.

من یه دانگاه اپلای کردم که نوشته بود TA داره .اما حالا منشی میگه فعلا TA ندارن و برا پذیرش گرفتن باید باید یه استاد پیدا کنم تا ساپورتم کنه از طرف دیگه استاداشون خیلی ناز دارن دریغ از یه نگاه؟؟؟؟؟؟؟
    این دانشگاه خیلی اپلیکیشن فی بالایی داشت حالا یعنی همه چیز پر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوستان چی پیشنهاد میکنن؟

Junior Member mida آواتار ها

سلام
    من دانشجوی ترم 4 نرم افزار هستم که برای ارشد می خوام پذیرش بگیرم. ولی فعلا هیچ اقدامی نکردم. با گشتن داخل انجمن متوجه شدم که الان بهتره رزومه م رو قوی کنم. می خوام شروع به یه کار پژوهشی یا نوشتن مقاله کنم. میشه در مورد انتخاب موضوع یا شروع کار راهنمایی کنید؟ و اینکه با چه استادی کار کنم؟ (دانشگاهم خیلی معتبر نیست). در مورد ایمیل به اساتید هم توضیح بدید ممنون میشم.

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم 4 نرم افزار هستم که برای ارشد می خوام پذیرش بگیرم. ولی فعلا هیچ اقدامی نکردم. با گشتن داخل انجمن متوجه شدم که الان بهتره رزومه م رو قوی کنم. می خوام شروع به یه کار پژوهشی یا نوشتن مقاله کنم. میشه در مورد انتخاب موضوع یا شروع کار راهنمایی کنید؟ و اینکه با چه استادی کار کنم؟ (دانشگاهم خیلی معتبر نیست). در مورد ایمیل به اساتید هم توضیح بدید ممنون میشم.
    شما الان بیخودی وقتتو واسه مقاله تلف نکن..معدلو ببر بالا..تو سایت دانشگاه مربوطه بری ادرس ایمیل همه استادا هست تو زندگیت فقط یه بار وقت داری معدل بالا بیاری اما مقاله زبان و...بارها وقت داری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)