صفحه 18 از 29 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

Junior Member pooya_ww آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم، من تاپیک رو کامل خوندم!!! اشتباه فاحش سفارت؟ توی پست قبلیم هم گفتم بچه های فنلاند هم بیمه یکساله ارائه میکنند، پس عجب آدم های بی سوادی حساب نمشن!
    تا اونجا که من می دونم فنلاند ویزا نمیده بلکه کارت اقامت یکساله میده ، یعنی پس از ورود به کشور شما بدون گذروندن پروسه ی دیگه ای تا یکسال اجازه ی اقامت داری و با همون بیمه ای که نشون سفارت دادی کارت اقامت دستته.
    اما برای ایتالیا اینجوریه که شما ابتدا ویزا می گیری بعد از رسیدن به ایتالیا باید برای اجازه ی اقامت اقدام کنی. 8 روز شما مهلت داری این کارو انجام بدی. برای گرفتن اجازه اقامت هم نیاز به یکی از این 3 نوع بیمه است: استفاده از بیمه INA، استفاده از بیمه SSN یا بیمه ای که خودتون از کشور مبدا میارین، مثل همین بیمه ی مسافرتی البته به شرطی که سفارت مهر کنه، که سفارت هم اعلام کرده مهر نمی کنه!
    این روند تا پارسال همین بوده(البته بدون وجود بیمه مسافرتی اجباری)، امسال اگر بخوان ویزای 365 روزه بدن نمی دونم داستان اجازه اقامت چی میشه! چون دانشگاه ها همچنان روند سابق رو اطلاع رسانی می کنند و تغییر این روند بعید به نظر میرسه.
    حالا شما با توجه به شرایط اقامتی این دو کشور منطق صدور بیمه 365 روزه ی مسافرتی و خرید بیمه ی 365 روزه ی جدید در ایتالیا رو توضیح بده بهمون. شاید واقعا داریم اشتباه می کنیم ما. در ضمن هیچ کس با خرید بیمه مسافرتی 90 روزه مشکلی نداره.

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ww نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم فنلاند ویزا نمیده بلکه کارت اقامت یکساله میده ، یعنی پس از ورود به کشور شما بدون گذروندن پروسه ی دیگه ای تا یکسال اجازه ی اقامت داری و با همون بیمه ای که نشون سفارت دادی کارت اقامت دستته.
    اما برای ایتالیا اینجوریه که شما ابتدا ویزا می گیری بعد از رسیدن به ایتالیا باید برای اجازه ی اقامت اقدام کنی. 8 روز شما مهلت داری این کارو انجام بدی. برای گرفتن اجازه اقامت هم نیاز به یکی از این 3 نوع بیمه است: استفاده از بیمه INA، استفاده از بیمه SSN یا بیمه ای که خودتون از کشور مبدا میارین، مثل همین بیمه ی مسافرتی البته به شرطی که سفارت مهر کنه، که سفارت هم اعلام کرده مهر نمی کنه!
    این روند تا پارسال همین بوده(البته بدون وجود بیمه مسافرتی اجباری)، امسال اگر بخوان ویزای 365 روزه بدن نمی دونم داستان اجازه اقامت چی میشه! چون دانشگاه ها همچنان روند سابق رو اطلاع رسانی می کنند و تغییر این روند بعید به نظر میرسه.
    حالا شما با توجه به شرایط اقامتی این دو کشور منطق صدور بیمه 365 روزه ی مسافرتی و خرید بیمه ی 365 روزه ی جدید در ایتالیا رو توضیح بده بهمون. شاید واقعا داریم اشتباه می کنیم ما. در ضمن هیچ کس با خرید بیمه مسافرتی 90 روزه مشکلی نداره.
    من امروز از بچه های فروم فنلاند نحوه استفاده اون ها از بیمه سویس رو پرسیدم و متوجه گرفتن کارت اقامت گرفتن اون ها شدم! و با این حساب پروسه کارت اقامت گرفتن در ایتالیا مقایسه بنده بین این دو کشور اشتباه بوده، چون کارت اقامت اونجا دریافت میشه...اما میشه از سفارت درخواست مهر کردن هم کرد
    If someone helps you give him/her a Plus,That's the best way to Applause

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    سلام، خوب هستید،
    کجای سایت نوشته؟ من چیزی هنوز پیدا نکردم که این رو بگه، فروم فنلاند ،قسمت روادید ، بیمه دانشجویی، اکثر بچه ها از همین سوییس یکساله استفاده میکنن
    من قسمت ویزای شینگن رفتم و موقع پر کردن فرمش، تاریخی که اجازه میداد فقط به مدت 181 روز بود.
    ***Where there's a will, there's a way***

چه ویزای یه ساله بدن ,چه ۳ماهه٫ تاثیری درپروسه درخواست اقامت برای کارت «پرمسو دی سجرنو» نداره. و یکی از مدارک اصلی واسه درخواست اقامت دانشجویی هم خرید بیمه خودشون هست که فکرمیکنم 100-200 Euro در ساله و بیمه نسبتا خوبیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanotechnology for ICTS-politechnico di torino

بچه ها من دیروز رفتم سفارت واین قضیه بیمروتوضیح دادم ولی گفتن اینطور که مامیگیم نیست اون براتوریستاس ویزام ما نوع دی ودانشجو هست که کل 1سالو بیمه میکنه وجز مدارک هست اگه نبریم ریجکت میشیم
    روز تحویل ویزا باید داشته باشیم چیزی که اونا گفتن وتعطیلی بود ومن نتونستم ازبیمه پیگیر این قضیه بشم

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط matin1367 نمایش پست ها
    بچه ها من دیروز رفتم سفارت واین قضیه بیمروتوضیح دادم ولی گفتن اینطور که مامیگیم نیست اون براتوریستاس ویزام ما نوع دی ودانشجو هست که کل 1سالو بیمه میکنه وجز مدارک هست اگه نبریم ریجکت میشیم
    روز تحویل ویزا باید داشته باشیم چیزی که اونا گفتن وتعطیلی بود ومن نتونستم ازبیمه پیگیر این قضیه بشم
    دوست عزیز 3 صفحه پیش من ماده قانونی بیمه سامان رو گذاشتم در ضمن 20 بار بیشتر تلفنی از نماینده های بیمه مختلف پرسیدم آقای ali99 هم خودشون قبلا تو بیمه کار کردن هم از یکی از روسای بیمه پرسیدن گفتن 90 روز بیشتر در یک سفر اعتبار نداره متاسفانه مسئولین سفارت یه سری حرف بی پایه و اساس میزنن که حتی وقتی من به اپراتور بیمه سامان زنگ زدم با یه لحن خنده داری گفتن یعنی اینقدر احمقن سفارتی های ایتالیا!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

نقل قول نوشته اصلی توسط matin1367 نمایش پست ها
    دوست عزیز کارکنان سفارت ایتالیا یه مشت بی سوادن و خواهش میکنم انقدر ساده نباشید بنده کارم این بود, شما باید از من بپرسید, بنده با آقای محمدپور یکی از معاونین ارشد سازمان بیمه مرکزی صحبت کردم و هرچیزی بجز گفته های بنده کذب هستش دوست عزیز
    .If you can't find the light at the end of the tunnel, it could be because YOU ARE THE LIGHT

تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    دوست عزیز کارکنان سفارت ایتالیا یه مشت بی سوادن و خواهش میکنم انقدر ساده نباشید بنده کارم این بود, شما باید از من بپرسید, بنده با آقای محمدپور یکی از معاونین ارشد سازمان بیمه مرکزی صحبت کردم و هرچیزی بجز گفته های بنده کذب هستش دوست عزیز
    سلام دوست عزیز
    لطفا هفته دیگه که همه قراره بریم سفارت،مدارکی که حرفامون رو ثابت می کند هم ،بیارید.
    اینا همین جوری بخوایم صحبت کنیم تمام حرفامونو تکذیب میکنن... .

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

نقل قول نوشته اصلی توسط NiLi1991 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لطفا هفته دیگه که همه قراره بریم سفارت،مدارکی که حرفامون رو ثابت می کند هم ،بیارید.
    اینا همین جوری بخوایم صحبت کنیم تمام حرفامونو تکذیب میکنن... .
    با دست پر میایم انشالله
    قوانین تمامی آژانس های بیمه انقدر شبیه به هم هست که حرفامونو به راحتی تایید میکنن, من چیزی جز پرینت قوانین تمامی ادارات بیمه دستم نیست و اگر سفارت بخواد این قوانین رو نادیده بگیره و حرف خودشو بزنه دیگه کاری نمیشه کرد.
    .If you can't find the light at the end of the tunnel, it could be because YOU ARE THE LIGHT

تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    با دست پر میایم انشالله
    قوانین تمامی آژانس های بیمه انقدر شبیه به هم هست که حرفامونو به راحتی تایید میکنن, من چیزی جز پرینت قوانین تمامی ادارات بیمه دستم نیست و اگر سفارت بخواد این قوانین رو نادیده بگیره و حرف خودشو بزنه دیگه کاری نمیشه کرد.
    با درود من یه پیشنهادی دارم که امیدوارم مفید باشه. به نظر من اگه کسی از دوستامون از جمله آقای ali99 که تو بیمه آشنایی چیزی دارن بتونیم یه نامه از مدیرای رده بالای بیمه خطاب به سفارت بگیریم که این مساله اعتبار سه ماهه رو تایید کنه، خیلی بیشتر به دررمون بخوره چون احتمالا کارمندای سفارت بدون خوندن بخشنامه بیمه به مساله تایپ دی بودن ویزا تاکید خواهند کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)