صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

با سلام

ولی اون جور که من میدونم و سوال کردم ویزای اولیه ما سه ماهه نیست بلکه 6 ماهه است که برا همین باید به اندازه صادره زمان ویزا باید بیمه مسافرتی بگیریم بعد اونجا رسیدیم به ویزای یکساله تبدیل می کنیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

بیمه باید 1 ساله باشه طبق گفته اون آقا! ویزا هم اونطور که من میدونم 90 روزست.
    تامی آنجلو : دقیقا همینه اگر بشه تا اول ژانویه با اون بیمه سر کرده و اگر سفارت قبول کنه که بیمه 90 روزه ارایه بدیم مشکل حله. در مورد اون آقا و بی شخصیت بودنش هم کاملا با شما موافقم فقط نمیدونم چجوری باید مطلبی رو گیر بیاریم! احتمالا باید اول صبح سر راش سبز شیم!

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیزم دقت کنین وقتی شما وارد ایتالیا میشین 2 مدل بیمه دارن یه مدلش که شما 100 یورو میدین 1 سال بیمه تون میکنن و آنچنان خدمات بدرد بخوری نداره (کلا فقط خدمات بیمارستانی داره نه پزشکی و دندانپزشکی) یه بیمه دیگه هم دارن که فکر کنم حدودا 200 یورو در سال هست که خیلی خدمات گسترده ای داره منتها این دومی یه مشکلی داره اینکه شما از بدو ورودتون به ایتالیا که بیمه کنین خودتون رو تا اول ژانویه سال بعد اعتبار داره یعنی شما باید 200 یورو پول بیمه برای 3.5 ماه بدین و دوباره اول ژانویه 200 یورو بدین که برای سال بعد شما رو بیمه کنن حالا ممکنه سفارت برای این 170 روزه از دانشجویان بیمه بخواد که تا اول ژانویه 2015 بیمه داشته باشن و از اول ژانویه برای اون بیمه خوبه بتونن اقدام کنن که اگه اینجوری باشه در واقع به نفع دانشجویان هست حالا من این رو باید مستقیم از مسئولین سفارت بپرسم چون متاسفانه تلفن سفارت رو یه آقای بی شخصیتی جواب میدن!!!
    امیدوارم دلیل این 80 روز همینی باشه که شما میگی البته به شرطی که برای Permisso مجبورمون نکنن که به دلیل مسافرتی بودن بیمه قبلی حتما دوباره از یکی از این دو شرکت ایتالیایی بیمه تهیه کنیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    با سلام

ولی اون جور که من میدونم و سوال کردم ویزای اولیه ما سه ماهه نیست بلکه 6 ماهه است که برا همین باید به اندازه صادره زمان ویزا باید بیمه مسافرتی بگیریم بعد اونجا رسیدیم به ویزای یکساله تبدیل می کنیم.
    به نظرم اینجوری باید 180 روز میشد.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    بیمه باید 1 ساله باشه طبق گفته اون آقا! ویزا هم اونطور که من میدونم 90 روزست.
    تامی آنجلو : دقیقا همینه اگر بشه تا اول ژانویه با اون بیمه سر کرده و اگر سفارت قبول کنه که بیمه 90 روزه ارایه بدیم مشکل حله. در مورد اون آقا و بی شخصیت بودنش هم کاملا با شما موافقم فقط نمیدونم چجوری باید مطلبی رو گیر بیاریم! احتمالا باید اول صبح سر راش سبز شیم!
    دوست عزیز بهترین راه اینه که دوستانی که تهران تشریف دارن یه سه شنبه زحمت بیوفتن برن بپرسن من خودم تا 10 مرداد ماه تهران نیستم اگه زودتر کسی تونست زحمتش رو بکشه وگرنه من خودم بعد از 10 مرداد میرم آمارش رو میگیرم
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

سلام
    من الان زنگ زدم بیمه سامان.
    گفت میشه 509 هزار تومن واسه 6 ماه
    میتونید بعدش هم کنسل کنید و هزینه کنسلی هم نداره
    فکر کنم گزینه خوبی باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k66 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم گزینه خوبی باشه
    بعنی قبل از اینکه پولو بگیرن برگه بیمه رو میدن؟ یا پولو میگیرن بعد موقع کنسلی بر میگردونن؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k66 نمایش پست ها
    سلام
    فکر کنم گزینه خوبی باشه
    دوست عزیز شما از وبسایت سامان چک کنین بدون تخفیفش حدودا 472 تومنه و با تخفیفش حدودا 424 تومنه تازه با طرح پایه ای 50000 یورویی وگرنه با 30000 یورویی بدون تخفیف 426 و با تخفیف 383 هزار تومنه اگه آنلاین بگیرین براتون تخفیف محاسبه میشه
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

یعنی بگیریم بعد بریم ویزا رو بیگیرم بعد فرداش بریم پس بدیم؟!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    یعنی بگیریم بعد بریم ویزا رو بیگیرم بعد فرداش بریم پس بدیم؟!
    میشه چرا که نه چون قضیه بیمه هم مثل هتل و پرواز صوری هست پس بهترین کار همینه که بگیرین بعد که ویزا اوکی شد کنسل کنید چون بیمه ای هست که به دردتون هم نخواهد خورد و فقط پولتون میره.
    بهترین کار گرفتن بعد کنسل کردن هستش.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    از سفارت با من تماس گرفتن که روز تحویل گذرنامه باید بیمه مسافرتی یک ساله بیاری با خودت، گفتم تو سایت مدرسه ایتالیایی اعلام کردن 170 روزه ولی ایشون گفتن برای دوره فوق لیسانس باید یک ساله باید باشه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)