صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه اون شخصی که به شما اطلاعات داده به دنبال منفعت شخصیش بوده. در اساسنامه بیمه سامان دقیقاً ذکر شده که تنها ۹۲ روز اعتبار داره و برای بقیش شما باید برگردی!
    دیگه چی بگم والا ,به انصاف خودشون. اینکه بعد خروج قابل کنسل شدن نیست چطور؟

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    دوستانی که پیگیر ماجرای بیمه یه ساله هستن شاید براشون جالب باشه که نمایندگی بیمه سامان این ر امروز بهم گفتنٖ. گفتم اینجا مطرح کنم شاید به درد بعضی دوستان بخوره:

این بیمه یه ساله که اگه ۳۰۰۰۰ یورو ساپرت کنه هزینش ۷۸۲۰۰۰ از زمان تاریخ خروج از کشور شروع میشه و به هیج وجه قابل کنسل شدن بعدش نیست (مثلا حتی یکروز بعد از رسیدن به ایتالیا)
    تمام یکسال ر هم کاور میکنه و لازم نیست هر سه ماه برگردی تا قابل استفاده باشه.

خود فردی که توضیح میداد بدون اینکه من حرفی بخوام بزنم گفت از ضروریات ویزاست و اگه ویزاتون ر بگیری و از کشور خارج شی دیگه تمومه و باید استفاده کنی. گفتن تازه بیمه ما اپراتور فارسی زبان هم اونجا داره
    اگر دوستان بر این باورن که اطلاعاتی که دادن درست نمی تونه باشه، ممنون میشم اون مراکز بیمه ای که Insurance Policy شون فرق داره ر ادرس و شماره تماسشو بذارن تا از اونجا بیمه تهیه بشه.
    این فردی که به شما توضیح داده تمام قوانین بیمه سامان رو نقض کرده! شما فایل مربوط به قوانین بیمه مسافرتی رو از سایت بیمه سامان یا اینجا دریافت کن احتمالا متوجه میشین که ایشون ققط یه وظیفه ی بازاریابیشون عمل کردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_ww نمایش پست ها
    این فردی که به شما توضیح داده تمام قوانین بیمه سامان رو نقض کرده! شما فایل مربوط به قوانین بیمه مسافرتی رو از سایت بیمه سامان یا اینجا دریافت کن احتمالا متوجه میشین که ایشون ققط یه وظیفه ی بازاریابیشون عمل کردن.
    ممنون که فایلPolicyشون ر فرستادین. اینکه بعد خروج قابل کنسل شدن نیست چطور؟

Member alireza83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی آزاد تهران مرکز

شرایط عمومی بیمه سامان صفحه 5
    بخش سوم استثنائات عمومی
    موارد زیر به عنوان اصول کلی از پوشش ها و مزایای این بیمه نامه مستثنی هستند:
    .............. 13. اشخاص مقیم دائم و یا دانشجویان خارج از ایران ...............
    این یعنی چی؟؟!!!!!!!!!!!

Junior Member ZO_JA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    shariaty-elec

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza83 نمایش پست ها
    شرایط عمومی بیمه سامان صفحه 5
    بخش سوم استثنائات عمومی
    موارد زیر به عنوان اصول کلی از پوشش ها و مزایای این بیمه نامه مستثنی هستند:
    .............. 13. اشخاص مقیم دائم و یا دانشجویان خارج از ایران ...............
    این یعنی چی؟؟!!!!!!!!!!!
    با توجه به گفته آقای حسامی از کارکنان بیمه سامان، این قسمتی که شما می فرمایین دقیقا برعکس معنی می ده، ایشون گفتن که تنها راه اینه که مشکلتون رو توی یه ایمیل همراه با تعدادتون برای من بفرستین که من به مدیریت نشون بدم و تصمیم بگیرن. من اصلا تعداد دوستانی که موافق هستن با این کار و گرفتن این بیمه رو نمی دونم، اگه کسی از دوستان اطلاع داره به من بگین تا زودتر ایمیل رو بزنم.

دوستان فکرمیکنم احتمال کنسل کردنش بعد از خروج کشور وجود نداره.

اگرم قبل از خروج بخوایم کنسل کنن1. یکی سفارت روش مهر نزنه و 2.یکی تو فرودگاه مبدا و مقصد مشکلی پیش نیاد

از طرفی هم جویا شدم در مورد بیمه ایکه اونجا میشه تهیه کرد. تو همون روزای اول رسیدن میشه که از بهترین بیمه ها National Health Service (SSN)ر که حتی شهروندان ایتالیا ازش استفاده می کنن ر با دادن ۱۵۰ یورو در سال ازش استفاده کرد.البته بیمه های دیگه ای INA Assitalia هم هست که مثلا98 Euro.

اصلا کاش میشد همه قوانین بیمه ر سر هم می کردیمو با سفارت صحبت میکردیم. شاید قانع بشن و مشکل حل بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - دانشگاه اصفهان

دوستان من دفتر مركزي هر بيمه اي كه بگين زنگ زدم با ٢ نفر اشنا تو اسيا هم صحبت كردم همه به اتفاق مي گن نميشه كنسل كرد سامان دفتر مركزي تهران فقط گفت شنبه جلسه دارن باسه اين موضوع لطفا بشون زنگ بزنين شما هم بگين ٠٢١٨٩٤٣ داخلي ٣٣١٧
    حالا به هر حال ميشه راهنمايي كنين از كجا بگيريم كه بشه كنسل كرد والا من هر جا زنگ ميزنم مي گن نميشه !!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

بچه ها بیمه رو میشه کنسل کرد اما امروز خانم میرمطلبی گفت تو فرودگاه چک میکنن. به هر حال من رفتم از یه جایی بیمه یه ساله گرفتم و 10 درصد بهم تخفیف داد یعنی به جای 780 داد 710. آژانس پارسین پرواز توی پاساژ تاپ جنب میدان مادر میرداماد... به هر حال 70 تومان هم 70 تومانه! فقط بگید واسه ایتالیا میخواید که یادشون بیاد!

بیمه میشه کنسل کرد...ولی پولش بعد از مدت اعتبار بیمه برمیگرده توی جیبتون!قبلا هم عرض کردم...این قانونی نیست ولی اینجا چی قانونیه؟این عین جمله رئیس یکی از شعبات بیمه بود...توی فرودگاه هم چک نمیکنن ..همه دانشجوها میرن اونطرف بیمه میکنن...توریست که نیستید..تنها راهش رفتن به سفارت بود که شخصا پایه بودم..

نقل قول نوشته اصلی توسط moris62 نمایش پست ها
    بیمه میشه کنسل کرد...ولی پولش بعد از مدت اعتبار بیمه برمیگرده توی جیبتون!قبلا هم عرض کردم...این قانونی نیست ولی اینجا چی قانونیه؟این عین جمله رئیس یکی از شعبات بیمه بود...توی فرودگاه هم چک نمیکنن ..همه دانشجوها میرن اونطرف بیمه میکنن...توریست که نیستید..تنها راهش رفتن به سفارت بود که شخصا پایه بودم..
    من از دوستان تهرانی شنیدم سفارت شلوغه . اما فکرمیکنم اگه تعداد دوستان زیاد باشه اجازه بدن داخل بریم. اگه بدونم دوستان واقعا جدی هستن به اومدن, منم ۳ شنبه با اینکه تهران نیستم خودمو می رسونم.اگه هرکسی هم INSURANCE POLICY... ر داره بیاره.

دوستانی که میخوان بیان لطفا کامنت بذارن تا ببینیم چند نفر میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)