صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering at politecnico di torino

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

اون که آره
    اگه بیمه نداشته باشی که ویزا نمیدن.
    من میگم اگه یه برگه بدن که نشون بده ما بیمه هستیم دیگه اونجا نمیخوات الکی 100 یورو بدیم واسه بیمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad1368 نمایش پست ها
    اون که آره
    اگه بیمه نداشته باشی که ویزا نمیدن.
    من میگم اگه یه برگه بدن که نشون بده ما بیمه هستیم دیگه اونجا نمیخوات الکی 100 یورو بدیم واسه بیمه.
    برای اجازه اقامت نیاز به بیمه هست. طبق اطلاعاتی که در سایت های مربوطه هست میشود بیمه رو از کشور خودمون ببریم به یک شرط. اونم اینه که سفارت بیمه رو مهر کنه که سفارت اصلا قبول نمیکنه!!!
    در واقع با اون نامه ای که دارن میدن ما رو مجبور میکنن که با خودمون بیمه رو ببریم، چون اومجا اگه کسی نامه رو خواست نگاه کنه ازمون بیمه رو طلب میکنه. از طرف دیگه با مهر نکردن بیمه این امکان رو که ازش واسه اقامت استفاده کنیم ازمون میگیره. به صورت خلاصه کردن تو پاچمون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

بچه بیمه سامان 680 هم پیدا کردم! پایین تر نبود؟! :دی

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان عزیز من امروز با بیمه سامان و نمایندشون صحبت کردم از همه دوستانی که این پست رو میبینن خواهش میکنم که اینقدر به بیمه زنگ نزنین و سوالای عجیب غریب از اپراتورهای بیمه نکنین نمایندشون میگفت که خود بیمه پیگیر شده که بتونه به سفارت ایتالیا بفهمونه که 3 ماهه بیمه کافیه و این 1 ساله یه کار کاملا غلطی هست ولی میگفت متاسفانه بچه هایی که میخوان برن یه شرایطی رو واسه بیمه درست کردن که الان مدیران بیمه شاکی شدن که بیخیال بشین اصلا همه همون 1 ساله رو بگیرن!
    خواستم بهتون بگم لطف کنین بذارین حداقل نمایندگان بیمه ای این کار رو پیگیری کنن
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS.c in mechanical Engineering (polytechnic university of turin)

نقل قول نوشته اصلی توسط bardiakabiri نمایش پست ها
    بچه بیمه سامان 680 هم پیدا کردم! پایین تر نبود؟! :دی
    680؟ تو سایتشون زده 724، میشه بگی از کجا؟ چطوری؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوستان عزیز من امروز با بیمه سامان و نمایندشون صحبت کردم از همه دوستانی که این پست رو میبینن خواهش میکنم که اینقدر به بیمه زنگ نزنین و سوالای عجیب غریب از اپراتورهای بیمه نکنین نمایندشون میگفت که خود بیمه پیگیر شده که بتونه به سفارت ایتالیا بفهمونه که 3 ماهه بیمه کافیه و این 1 ساله یه کار کاملا غلطی هست ولی میگفت متاسفانه بچه هایی که میخوان برن یه شرایطی رو واسه بیمه درست کردن که الان مدیران بیمه شاکی شدن که بیخیال بشین اصلا همه همون 1 ساله رو بگیرن!
    خواستم بهتون بگم لطف کنین بذارین حداقل نمایندگان بیمه ای این کار رو پیگیری کنن
    سلام آقا تامی عزیز
    الان ما چیکار کنیم به نظرتون؟ من خودم وقت تحویل ویزام دوشنبه 18 آگوسته و بیمه هنوز تهیه نکردم.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi_sh نمایش پست ها
    سلام آقا تامی عزیز
    الان ما چیکار کنیم به نظرتون؟ من خودم وقت تحویل ویزام دوشنبه 18 آگوسته و بیمه هنوز تهیه نکردم.
    دوست عزیز من خودم 1 شنبه 17 آگوست تحویله ویزامه راستش اون نماینده بیمه گفت که شنبه احتمالن تکلیفشون مشخص میشه در هر صورت هم راهی به جز خرید بیمه 1 ساله نیست مگر اینکه بتونیم بعدش اقداماتی انجام بدیم
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

آژانسها 20 تا 30 درصد از پول بیمه رو برای خودشون برمیدان طبق قراردادی که با بیمه دارن ولی وقتی به بیمه مراجعه کنید کل پولو از شما میگیرن. حالا اگر آژانسی بخشی از سود خودش رو به شما تخفیف بده شما میتونی با پرداخت 80 90 درصد پول بیمه، بیمتون رو بخرید. دقیقا کاری که آژانسی که من رفتم انجام داد. اگر کسی آدرس آژانس رو میخواد پیغام خصوصی بفرسته.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم 1 شنبه 17 آگوست تحویله ویزامه راستش اون نماینده بیمه گفت که شنبه احتمالن تکلیفشون مشخص میشه در هر صورت هم راهی به جز خرید بیمه 1 ساله نیست مگر اینکه بتونیم بعدش اقداماتی انجام بدیم
    طهمورث جان به بیمه دم در سفارت هم یه نگاهی بنداز خیلی از بچه ها رو که میشناسم از اون گرفتن 360 ایناس یه سالش.
    به اسم sos هستش.
    اگه قراره یه پولی بیرون انداخته بشه یا نشه پسش داد میتونی به اون هم فکر کنی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member alireza83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    طهمورث جان به بیمه دم در سفارت هم یه نگاهی بنداز خیلی از بچه ها رو که میشناسم از اون گرفتن 360 ایناس یه سالش.
    به اسم sos هستش.
    اگه قراره یه پولی بیرون انداخته بشه یا نشه پسش داد میتونی به اون هم فکر کنی.
    دوستان کسی از این بیمه جلوی سفارت استفاده کرده؟ من یکشنبه باید برم برای ویزا و هنوز هم بیمه نگرفتم. اگه با همین بیمه ارزان میشه ویزا را گرفت که پول اضافی ندیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)