صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

دوستانی که دسترسی به یه آژانس بخصوص ندارن یا مثلا تهران نیستن و میخوان حداقل درین مرحله یه تخفیفی گرفته باشن میتونن این کار انجام بدن که:

برن یه حساب بانکی پارسیان باز کنن (هزینه ای نداره فقط از من یه ۱۰۰۰ تومن گرفت بابت تمبر دارایی!!!). بعد دفترچه ر ببرن بیمه پارسیان
    ۱۰ درصد بدون دردسر بهشون تخفیف میدن. چون قیمت کلی این بیمه یه سال تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو رو سیستم همه بیمه ها ۷۸۲۰۰۰ تومنه ،بعد از تخفیف شما دقیقا ۷۰۴۰۰۰ می دین.
    در حال حاضر ۷۸۰۰۰ تومن هم از هرچی بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza83 نمایش پست ها
    دوستان کسی از این بیمه جلوی سفارت استفاده کرده؟ من یکشنبه باید برم برای ویزا و هنوز هم بیمه نگرفتم. اگه با همین بیمه ارزان میشه ویزا را گرفت که پول اضافی ندیم.
    360 تا یه سالش!!!!
    ویرایش توسط tommy angelo : August 15th, 2014 در ساعت 02:31 PM دلیل: 2 پست با فاصله زمانی کمتر از 10 دقیقه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    دوستانی که دسترسی به یه آژانس بخصوص ندارن یا مثلا تهران نیستن و میخوان حداقل درین مرحله یه تخفیفی گرفته باشن میتونن این کار انجام بدن که:

برن یه حساب بانکی پارسیان باز کنن (هزینه ای نداره فقط از من یه ۱۰۰۰ تومن گرفت بابت تمبر دارایی!!!). بعد دفترچه ر ببرن بیمه پارسیان
    ۱۰ درصد بدون دردسر بهشون تخفیف میدن. چون قیمت کلی این بیمه یه سال تا سقف ۳۰۰۰۰ یورو رو سیستم همه بیمه ها ۷۸۲۰۰۰ تومنه ،بعد از تخفیف شما دقیقا ۷۰۴۰۰۰ می دین.
    در حال حاضر ۷۸۰۰۰ تومن هم از هرچی بهتره.
    سلام، یه سوال،
    چرا شما بیمه دم در سفارت رو نگرفتین؟ مگر قیمتش 360 نیست؟ مشکلی داره بیمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi_sh نمایش پست ها
    سلام، یه سوال،
    چرا شما بیمه دم در سفارت رو نگرفتین؟ مگر قیمتش 360 نیست؟ مشکلی داره بیمش؟
    والا من ۴۵ دقیقه پیش اینجا مطلع شدم. تهران هم تا روز ویزام نمی یام تا پیگیری کنم

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

دوستان لطفن یک مقدار در مورد "بیمه ی جلوی در سفارت" توضیح میدین؟ من در شهرستان هستم و نمیتونم برم جلوی در سفارت ببینم چه خبره.
    خیلی ممنون
    دنیای زیبای ما!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

بیمه جلوی سفارت 710 هزار تومانه. اون 360 بیمه 6 ماهست نه یک ساله.

Junior Member pooya_ww آواتار ها

بچه های ارشد انگلیسی زبان که قرار بود ویزای 1 ساله و بیمه 1 ساله بگیرن. طبق شنیده ها انگار دارن ویزای بعضی ها رو 170 روزه میدن و بیمه هم 170 روزه درخواست می کنند!
    ویرایش توسط pooya_ww : August 17th, 2014 در ساعت 12:35 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

خوب مشکلی نداره بعدش میریم 6 ماهه میکنیم. 6 ماهه 340!

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان عزیزم امروز من و خانمم و همه ی دوستانی که ویزا گرفتن چه انگلیسی زبان چه ایتالیایی زبان همه ویزاهامون 170 روزه بود شما میتونین واسه بیمه 6 ماهه یا 170 روزه بگیرین هیچ مشکلی نیست متاسفانه امروز مطلع شدیم از 170 روزه بودن ویزا دوستانی هم که بیمه 1 ساله گرفتن اصلا نگران نباشن هم الان هم بعد از اینکه ویزا بگیرین میتونین طبق قانون ببرین و براتون کاهش بدن به 6 ماهه یا 170 روزه
    موفق باشید
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوستان عزیزم امروز من و خانمم و همه ی دوستانی که ویزا گرفتن چه انگلیسی زبان چه ایتالیایی زبان همه ویزاهامون 170 روزه بود شما میتونین واسه بیمه 6 ماهه یا 170 روزه بگیرین هیچ مشکلی نیست متاسفانه امروز مطلع شدیم از 170 روزه بودن ویزا دوستانی هم که بیمه 1 ساله گرفتن اصلا نگران نباشن هم الان هم بعد از اینکه ویزا بگیرین میتونین طبق قانون ببرین و براتون کاهش بدن به 6 ماهه یا 170 روزه
    موفق باشید
    سلام
    من امروز بیمه 1 ساله گرفتم 700 و خورده ای
    الان با چیزی که شما گفتی نمیدونم این بیمه سامان قبول می کنه که به 6 ماهه تغییر بدیم. آیا از قانونشون خبری داره که بشه تغییر داد به 6 ماهه بعد گرفتن ویزا

ممنون از کمک و اطلاعات خوبتون.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    سلام
    من امروز بیمه 1 ساله گرفتم 700 و خورده ای
    الان با چیزی که شما گفتی نمیدونم این بیمه سامان قبول می کنه که به 6 ماهه تغییر بدیم. آیا از قانونشون خبری داره که بشه تغییر داد به 6 ماهه بعد گرفتن ویزا

ممنون از کمک و اطلاعات خوبتون.
    دوستان عزیز من یه نکته رو بگم شما هر بیمه ای که گرفته باشین طبق ماده قانونی که همه بیمه ها دارن با توجه به تعداد روزهایی که تو ویزاتون خورده میتونین مدت زمان بیمه رو تغییر بدین تاکید میکنم هر بیمه ای حالا اگه بعضی شعب میخوان کارشکنی کنن شما پیگیر باشین و بگین که با شعبه مرکزی مشکلتون رو مطرح میکنین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)