صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

سلام و خسته نباشید
    ببخشید اگه سوال تکراری بپرسم ولی چیزای ضد و نقیض میشنوم مجبورم سوال بپرسم. من دکتری پذیرش با بورس گرفتم و تو نامه پذیرش نوشته که شما بیمه شخص ثالث هم شدید و مبلغش رو هم ذکر کرده. حالا میخواستم بدونم این بیمه جدا از بیمه مسافرتی هستش یا نه؟ ینی باید برم بیمه مسافرتی بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

سلام بچه ها یه سوال

از کجا بیمه گرفتین که میتونین سریع کنسلش کنین؟ من که زنگ زدم به یکی از نمایندگی های بیمه ایران گفت که اصلا بیمه یکساله را نمیتونی کنسل کنی. بیمه سامان هم اومدم اینترنتی شرایطش رو خوندم همینو نوشته بود.
    یعنی برم دم سفارت بیمه بگیرم؟
    بعد از اینکه ویزامو گرفتم کنسلش میکنن برام؟
    یه مساله دیگه اینکه بیمه اونطرف گرونتره خیلی، من اصلا نمیدونم اگه بیممونو سه ماهه کنیم اونطرف قبول می کنن. یعنی اصلا بیمه به درد بخوری هست؟ خدایی تفاوت قیمتش خیلی زیاده. مثلا یکساله اینجا حدود 800 تومان هست اما من از یه شرکت خارجی قیمت گرفتم حدود 560 یورویه!!!!!!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fp_elec نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال

از کجا بیمه گرفتین که میتونین سریع کنسلش کنین؟ من که زنگ زدم به یکی از نمایندگی های بیمه ایران گفت که اصلا بیمه یکساله را نمیتونی کنسل کنی. بیمه سامان هم اومدم اینترنتی شرایطش رو خوندم همینو نوشته بود.
    یعنی برم دم سفارت بیمه بگیرم؟
    بعد از اینکه ویزامو گرفتم کنسلش میکنن برام؟
    یه مساله دیگه اینکه بیمه اونطرف گرونتره خیلی، من اصلا نمیدونم اگه بیممونو سه ماهه کنیم اونطرف قبول می کنن. یعنی اصلا بیمه به درد بخوری هست؟ خدایی تفاوت قیمتش خیلی زیاده. مثلا یکساله اینجا حدود 800 تومان هست اما من از یه شرکت خارجی قیمت گرفتم حدود 560 یورویه!!!!!!!
    درود
    بیمه ایران کلا تحریمه اون که نمیشه.
    سامان میشه.
    اگه از جلو سفارت بگیری دیگه نمیتونی پس بدی.
    بیمه هایی که ایران میشی ایتالیا کاربرد نداره.
    ایتالیا خودت بیمه میشی.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام دوستان؛

می خوام یه سری توضیح در مورد این بیمه بدم که قضیش از پارسال شروع شد. ما ساله اولی بودیم که این قانونِ مسخره رو سفارت گذشت. به صورت کلی بیمه رو باید بگیرین هر جوری که میتونین بگیرین و به سفارت بدین بعدش اگه شد کنسل کنین چون واقعا اینجا کاربردی نداره. اما حرف اصلی که می خواستم بگم از اینجا به بعد هستش. بچها وقتی میاین اینجا روی بعضی چیزا گیر بیخود ندین و سعی نکنین قانون رو دور بزنین، باور کنین سودی که از دور زدن قانون گیر بیاد به ضررش نمی ارزه. وقتی اومدین شاید بتونین بدون بیمه کارهای اقامتتون رو بکنین، و حدود ۱۰۰ یورو صرفه جویی بکنین اما اینو در نظر داشته باشین که اتفاق دست آدم نیس و اگر خدائی نکرده اتفاقی واستون بیفته، مشکلات خیلی سنگینی واستون به وجود میاد. از هزینهٔ وحشتناکه پزشکی گرفته تا ...

شاید بعضیا متوجه نشدن که من کامل چی گفتم، اما مطمئنم اون عزیزانی که باید بفهمن قضیه رو میگیرن.

موفق باشین

Junior Member

سلام
    من با بيمه صحبت كردم براي بيمه گفتن بعدش ميشه كنسل كرد فقط گفتن ممكنه تو فرودگاه به مشكل بخوري.
    دوستان لطفا راهنمايي كنيد.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    سلام
    من با بيمه صحبت كردم براي بيمه گفتن بعدش ميشه كنسل كرد فقط گفتن ممكنه تو فرودگاه به مشكل بخوري.
    دوستان لطفا راهنمايي كنيد.
    درود
    فرودگاه چک نمیکنن مشکلی نخواهد بود.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام. آخرش میشه یکی اسم شرکت بیمه و مدت اون و قیمتش رو بگه که ما با خیال راحت کارمون رو بکنیم و مدارک رو آماده کنیم؟دقیقا چی تهیه کنیم موقع گرفتن بیمه؟چی بگیم؟میشه بعد از ویزا کنسل کنیم خودمون؟مدتشم یک ساله هست یا 170 روزه؟
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام. آخرش میشه یکی اسم شرکت بیمه و مدت اون و قیمتش رو بگه که ما با خیال راحت کارمون رو بکنیم و مدارک رو آماده کنیم؟دقیقا چی تهیه کنیم موقع گرفتن بیمه؟چی بگیم؟میشه بعد از ویزا کنسل کنیم خودمون؟مدتشم یک ساله هست یا 170 روزه؟
    درود
    برای مستر مدتش یک ساله هست ولی اسم شرکت رو نمیشه اینجا گفت به علت اینکه تبلیغ میشه. قیمت تقریبا یکیه 20-30 تومن کم و زیاد میشه. یک ساله تقریبا 700.000 تومن هست.
    به غیر از بیمه ایران که تحریمه بقیه بیمه ها میشه.
    من با اکثر شعب مرکزی بیمه ها حرف زدم متاسفانه هیچ کدوم پس نمیگیرن.
    بیمه هم اجباری هست و باید گرفته بشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام به دوستان عزیز
    کنسولگری بی برنامه ایتالیا از روز دوشنبه 7 اردیبهشت مدارک ویزا رو تغییر داده و طبق صحبت آقا بهنام عزیز(مدیر این بخش) و تماس تلفنی مستقیم خود من گفتن که از این به بعد دیگه بیمه مسافرتی بین المللی لازم نیست و نباید بخرید و ارایه بدین. بنابراین از این بند راحت شدیم.
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Moderator

با تشکر از احمد عزیز این تاپیک بسته میشود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)