صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

سلام دوستان؛

عجب قضیه ای شده این بیمه!
    الان از سفارت با من تماس گرفتن ، گفتن که روزی که میای حتماً بیمه ۳۶۵ روز رو بیار. من ازش پرسیدم که ما مگه وقتی میریم اونجا نباید خودمون رو بیمه کنیم، گفتش این به اون هیچ ربطی نداره :| گفتم میشه ۱۸۰ روزه بگیرم گفتش نه. در نهایت هم ازم خواست که به بقیه اطلاع بدم، گفتش به دوستات بگو که اگه ما باهاشون تماس نگرفتیم هیچ دلیلی نمیشه که با خودشون بیمه نیارن!

در ضمن پیشنهاد کرد بیمه سامان رو ببریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    میشه چرا که نه چون قضیه بیمه هم مثل هتل و پرواز صوری هست پس بهترین کار همینه که بگیرین بعد که ویزا اوکی شد کنسل کنید چون بیمه ای هست که به دردتون هم نخواهد خورد و فقط پولتون میره.
    بهترین کار گرفتن بعد کنسل کردن هستش.
    واقعا چنین چیزی ممکنه
    از بچه ها کسی اطلاعات جامع تری در این خصوص نداره
    بیمه سامان بیمه مسافرتی یکساله اش 725 تومنه حالا کمی بیشتر و کمتر
    و اگه گرفتیم و پس دادیم مثلا ایا پیگیری نداره؟

با تشکر از دوستان

Junior Member pooya_ww آواتار ها

بیمه مسافرتی 365 روزه؟ آخه 356 روز؟ کسی 365 روز میره مسافرت.؟. بیمه الکی بگیریم دوباره تو ایتالیا 365 روز دیگه هم بیمه بگیریم.. بابا مگه می خوایم مسابقه راگبی شرکت کنیم که از 2 جا بیمه بشیم؟ چی میگن اینا؟ من فکر کنم اینا اصلا اطلاع ندارن که ما ایتالیا دوباره باید بیمه بگیریم..اصلا ویزایی که دستمون میدن 365 روز هست که حالا 365 روز بیمه بگیریم؟ فقط و فقط اگر دوباره نخوایم ار ایتالیا برای بیمه اقدام کنیم خرید قطعی چنین بیمه ای قابل توجیه است اما من بعید می دونم که برای Permisso بشه از همین بیمه استفاده کرد! از طرفی طبق شنیده ها شما اصلا بعد از 90 روز هر بلایی سرت بیاد بیمه مسئولیتی نداره.. اگر قانع نشن مجبوریم همین راه حل خرید و لغو رو انجام بدیم. این وسط فقط به نفع شرکت های بیمه میشه که برای مدتی حسابشون پر پول میشه..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

عجب قضیه ای شده این بیمه!
    الان از سفارت با من تماس گرفتن ، گفتن که روزی که میای حتماً بیمه ۳۶۵ روز رو بیار. من ازش پرسیدم که ما مگه وقتی میریم اونجا نباید خودمون رو بیمه کنیم، گفتش این به اون هیچ ربطی نداره :| گفتم میشه ۱۸۰ روزه بگیرم گفتش نه. در نهایت هم ازم خواست که به بقیه اطلاع بدم، گفتش به دوستات بگو که اگه ما باهاشون تماس نگرفتیم هیچ دلیلی نمیشه که با خودشون بیمه نیارن!

در ضمن پیشنهاد کرد بیمه سامان رو ببریم.
    ویرایش توسط pooya_ww : July 15th, 2014 در ساعت 03:14 PM

دوستان یک سوال مهم و اساسی!

اگر در نهایت مجبور شدیم بیمه رو بگیریم و خواستیم که طبق همین نظریه دوستان کنسلش کنیم بعد از اینکه ویزا رو گرفتیم، آیا برامون تو قسمت ورودی فرودگاه ایتالیا به هنگام چک کردن مدارک مشکلی ایجاد نمیشه؟

عجب کارایی میکنه این سفارت

Junior Member

یک سوال هم من دارم
    اگر ما بیمه رو بگیریم طبق گفته ی اونا باید از 15 آگوست باشه شروعش، در حالی که ویزا رو به من تاریخ 18 آگوست گفتن بیا بگیر یعنی چند روز بعد تاریخ شروع بیمه
    حالا با این حساب که بیمه از 15 آگوست شروع شده امکانش هست که دیگه کنسلش کرد؟

سلام
    در شرایط فسخ بیمه نامه سامان نوشته:
    "در صورت عدم استفاده از بيمه نامه (به شرط عدم دريافت ويزا و ممهور نشدن ويزا به مهر خروج از تاريخ صدور بيمه نامه) تا ۶ ماه پس از تاريخ صدور مي توانيد صرفاً با مراجعه به واحد صادر كننده نسبت به فسخ آن اقدام نمائيد. بديهي است، آوردن اصل بيمه نامه و گذرنامه، در هنگام ابطال الزامي مي باشد."
    در این صورت، بعد از گرفتن ویزا نمیشه بیمه نامه رو فسخ کرد که؟!!!
    ***Where there's a will, there's a way***

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

دوستان بهترین راه ممکنه اینه که از همین الان سعی کنیم هماهنگ شیم و اعتراض کنیم به این موضوع نمیشه که همینجوری قانونی بذارن که اصلا هیچ جا وجود نداره همه سفارت ها 3 ماهه میخوان بیمه رو اگه لازم هم باشه باید یه نامه بنویسیم و امضاش کنیم همگی اگه پیگیری کنیم حتما یه راه حلی میشه واسش پیدا کرد. به دوستانتون اطلاع رسانی کنین که هماهنگ کنیم هم به سفیر ایمیل بدیم و هم اگه لازم شد امضا جمع کنیم.
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar2005 نمایش پست ها
    سلام
    در شرایط فسخ بیمه نامه سامان نوشته:
    "در صورت عدم استفاده از بيمه نامه (به شرط عدم دريافت ويزا و ممهور نشدن ويزا به مهر خروج از تاريخ صدور بيمه نامه) تا ۶ ماه پس از تاريخ صدور مي توانيد صرفاً با مراجعه به واحد صادر كننده نسبت به فسخ آن اقدام نمائيد. بديهي است، آوردن اصل بيمه نامه و گذرنامه، در هنگام ابطال الزامي مي باشد."
    در این صورت، بعد از گرفتن ویزا نمیشه بیمه نامه رو فسخ کرد که؟!!!
    البته اینجا نوشته :
    *در صورت عدم استفاده از بیمه نامه (بعلت عدم دریافت ویزا، انصراف از سفر و یا دلایل دیگر) تا 6 ماه پس از صدور می توانید صرفاً با مراجعه به واحد صادر کننده نسبت به فسخ بیمه نامه اقدام نمائید.
    و اینکه :
    *اعتبار این بیمه نامه از زمان خروج از کشور آغاز می گردد.
    پس فکر می کنم مشکلی برای فسخش نباشه

Junior Member pooya_ww آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfi_sh نمایش پست ها
    البته اینجا نوشته :
    *در صورت عدم استفاده از بیمه نامه (بعلت عدم دریافت ویزا، انصراف از سفر و یا دلایل دیگر) تا 6 ماه پس از صدور می توانید صرفاً با مراجعه به واحد صادر کننده نسبت به فسخ بیمه نامه اقدام نمائید.
    و اینکه :
    *اعتبار این بیمه نامه از زمان خروج از کشور آغاز می گردد.
    پس فکر می کنم مشکلی برای فسخش نباشه
    در مورد سامان، راه نجات در عبارت دلایل دیگر نهفته است. من از پشتیبانشون پرسیدم هنوز بهم جواب ندادن.
    اما مثل اینکه قوانین سفت و سخت دیگه ای هم وجود داره، بیمه پارسیان اینجوری میگه:
    - در صورت عدم دریافت ویزا ، حق بیمه با کسر 20000 ریال و با ارائه اصل گذرنامه قابل برگشت می باشد.
    - چنانچه بیمه شده موفق به اخذ ویزا گردد و سپس به شرکت بیمه اعلام انصراف ار سفر نماید، حق بیمه پس از پایان مدت ویزا و با کسر 20000ریال قابل برگشت می باشد.

Junior Member

سلام دوستان. با توجه به اینکه بدون داشتن بیمه ، سفر کردن کار عاقلانه ای نیست ، آیا امکانش هست که ابتدا 6 ماهه بگیریم و بعد از نشون دادن به سفارت تغییر بدیم به 1 ماهه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)