صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

این نامه رو اگه بنویسین و همه هماهنگ امضا بزنیم اونوقت اونا هم میفهمن که نمیتونن همینجوری قانون از خودشون در بیارن در ضمن هیچ کس تا حالا موفق نشده با خوده خانم میرمطلبی حرف بزنه و جزئیات رو بپرسه یه آقای بی شخصیتی تلفن رو جواب میده که اصلا درست هم صحبت نمیکنه مثلا اون روز به من گفت 170 روزه باشه دیروز زنگ زده به بچه ها گفته یکساله باشه!!! در ضمن طبق قانون میتونیم اعتراض کنیم که باید تو شرایط اولیه ویزا این رو اعلام میکردن اضافه کردن مطلبی بعد از اعلام شرایط اولیه مغایر قانون هست اگه همه با هم باشیم میشه کاریش کرد ولی متاسفانه من میدونم روز تحویل ویزا فوج فوج بچه ها با بیمه های یکساله در دست میرن داخل با خوشحالی هم ویزاشون رو میگیرن و میرن چون اینجا ایرانه!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering in Polito

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    این نامه رو اگه بنویسین و همه هماهنگ امضا بزنیم اونوقت اونا هم میفهمن که نمیتونن همینجوری قانون از خودشون در بیارن در ضمن هیچ کس تا حالا موفق نشده با خوده خانم میرمطلبی حرف بزنه و جزئیات رو بپرسه یه آقای بی شخصیتی تلفن رو جواب میده که اصلا درست هم صحبت نمیکنه مثلا اون روز به من گفت 170 روزه باشه دیروز زنگ زده به بچه ها گفته یکساله باشه!!! در ضمن طبق قانون میتونیم اعتراض کنیم که باید تو شرایط اولیه ویزا این رو اعلام میکردن اضافه کردن مطلبی بعد از اعلام شرایط اولیه مغایر قانون هست اگه همه با هم باشیم میشه کاریش کرد ولی متاسفانه من میدونم روز تحویل ویزا فوج فوج بچه ها با بیمه های یکساله در دست میرن داخل با خوشحالی هم ویزاشون رو میگیرن و میرن چون اینجا ایرانه!
    حداقل ما نباید منتظر بمونیم تا یک ماه دیگه و این اتفاقی که شما گفتید بیوفته, من خودم اول هفته میرم سفارت تا ببینم چه خبره, اما طی هفته ی آینده باید این نامه آماده شه و تواین سایت, سایت های مرتبط دیگه, فیسبوک و هرجای دیگه باید اطلاع رسانی بشه و دوستان عزیز هم لطف کنن به هر دانشجویی که داره میره ایتالیا بگه که بیاد و این نامه ای که میخواد طراحی بشه رو امضا کنه, این نامه خیلی متفاوت هستش نسبت به تمامی نامه های قبلی, چون اگه اکثر بچه ها امضا کنن , تعداد امضاها 4رقمی میشه,یک از بچه ها گفت که سفارت بهم گفت که ایتالیا برا پولداراست, این نکته رو درنظر بگیرید که اولا ما دانشجوییم و وضع مالی 90% بچه ها متوسطه ثانیا کسی نمیگه که پول ندارم همه باید بگیم که پول مفت به کسی نمیدیم, در آخر: اگه باهم باشیم همه چیز حل میشه, فقط خواهشا در مورد این نامه اطلاع رسانی شه
    .If you can't find the light at the end of the tunnel, it could be because YOU ARE THE LIGHT

تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد.

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali99 نمایش پست ها
    حداقل ما نباید منتظر بمونیم تا یک ماه دیگه و این اتفاقی که شما گفتید بیوفته, من خودم اول هفته میرم سفارت تا ببینم چه خبره, اما طی هفته ی آینده باید این نامه آماده شه و تواین سایت, سایت های مرتبط دیگه, فیسبوک و هرجای دیگه باید اطلاع رسانی بشه و دوستان عزیز هم لطف کنن به هر دانشجویی که داره میره ایتالیا بگه که بیاد و این نامه ای که میخواد طراحی بشه رو امضا کنه, این نامه خیلی متفاوت هستش نسبت به تمامی نامه های قبلی, چون اگه اکثر بچه ها امضا کنن , تعداد امضاها 4رقمی میشه,یک از بچه ها گفت که سفارت بهم گفت که ایتالیا برا پولداراست, این نکته رو درنظر بگیرید که اولا ما دانشجوییم و وضع مالی 90% بچه ها متوسطه ثانیا کسی نمیگه که پول ندارم همه باید بگیم که پول مفت به کسی نمیدیم, در آخر: اگه باهم باشیم همه چیز حل میشه, فقط خواهشا در مورد این نامه اطلاع رسانی شه
    من شنیدم که سفارت تا 31 تیر تعطیل هست حالا شما زحمت بکش برو این هفته چون من خودم تا 10 مرداد تهران نیستم که بخوام پیگیری کنم نامه رو هم هماهنگ میکنیم درست میفرمایید اگه همه امضا بزنن بالای 1000 تا امضا میخوره چه ربطی به پولداری داره این چیزی که اینا میگن خلاف قوانین هست من 1 میلیارد یورو هم داشتم باشم پول زور به کسی نمیدم اگه از اول تو شرایط میاوردن شاید خیلی از بچه ها حساب کار دستشون می اومد البته بازم گفتم اون آقایی که تلفنی با همه حرف میزنه اصلا هیچ کاره هست حتما با پیگیری میشه حلش کرد فقط اگه شما زحمت بکشین و برین حضوری باهاشون صحبت کنین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

سلام
    دوستان من فقط یه مطلبی رو عرض کنم, تنها راهی که برای لغو یا تغییر این مطلب و قانون وجود داره اینه که تو همین چند روز اخیر یه نامه نوشته بشه و تمامی بچه ها بیان تهران و اون رو امضا کنن(فقط یک نامه, نه هرکسی برای خودش نامه ای بنویسه) و آخر هفته ی بعد این نامه مستقیم بره سفارت ایتالیا, نه کنسولگری, کسانی که تو کنسولگری هستن نمیدونن دقیقا کار خودشون اونجا چیه چه برسه به این قوانینی که حالت کلی داره, متاسفانه انسانهایی ذاتأ بیخیالی هستند و پیگیر دقیق این قانون نیستند , هرچند شاید اخلاقأ انسانهایی باشخصیت باشن, درپایان باید بگم خواهشا یکی از بچه ها یه نامه طراحی کنه و اینجا بزاره تا همه نظر بدن, فقط این مطالبی که باید درنظر گرفته بشه ایناست:
    1) مدت اعتبار ویزا 90 روزه پس مدت اعتبار بیمه نباید مغایر با مدت اعتبار ویزا باشه
    2) بیمه مسافرتی یک ساله برای دانشجویان هیچ ارزشی نداره چون دانشجو در بدو ورود باید تحت بیمه ایتالیا قرار بگیره
    3) تبصره ای در بیمه نامه وجود داره میگه که حتی بیمه یکساله, سه ماهه تمدید میشه (درصورت اینکه شخص بیمه شده قبل از پایان سه ماه وارد کشور بشه و اون وقت تمدید صورت میگیره, درغیراینصورت بیمه هیچ تعهدی نداره) این موضوع مهمترین تبصره بیمه مسافرتیه و عملا این بیمه یکساله برای دانشجویان نیست (طبق گفته ی بیمه)
    4) کنسولگری ایتالیا هیچ توضیحی برای این موضوع نداده
    5) مدت بیمه مسافرتی برای هر ویزایی حداکثر باید به همون اندازه ویزا باشه و بیشتر از اون هیچ دلیل عاقلانه ای نداره
    6) اگر هم بیمه یکساله باشه شخص باید هر سه ماه به کشور برگرده تا بیمه دوباره تمدید شه و این کار برای دانشجویان غیر ممکنه, در مقابل بیمه هر سه ماه تعهد خودش رو باطل میکنه(بصورت اتوماتیک)

بچه ها باز هم خودتون به این موارد اضافه کنید,
    دوستان شک نکنید این اتفاق از بی اطلاعی و سهل انگاری کنسولگری سرچشمه میگیره وگرنه پولی تو جیبشون نمیره (البته اگه دستهایی پشت پرده نباشه)
    این کارو ما واسه تمدید ددلاین مدارک کردیم هیچ اتفاقی حاصل نشد. آخرشم نامه رو با 150 تا امضا دادن دست خودمون گفتن به درد ما نمیخوره!
    اتفاقا بعدشم بردیمش دادیم به سفارت اصلی. گذاشتیمش اونجا گفتن باهاتون تماس میگیریم که اون کارم نکرد. و بازهم هیچ خبری نشد !!
    یجورایی به نظر میرسه این نامه بازیا واسه ایتالیاییا فقط وقت تلف کردنه

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    این کارو ما واسه تمدید ددلاین مدارک کردیم هیچ اتفاقی حاصل نشد. آخرشم نامه رو با 150 تا امضا دادن دست خودمون گفتن به درد ما نمیخوره!
    اتفاقا بعدشم بردیمش دادیم به سفارت اصلی. گذاشتیمش اونجا گفتن باهاتون تماس میگیریم که اون کارم نکرد. و بازهم هیچ خبری نشد !!
    یجورایی به نظر میرسه این نامه بازیا واسه ایتالیاییا فقط وقت تلف کردنه
    اون نامه جزیی بود نه کلی بعدشم دیدید که تمدید شد هرچند که نامه رو بهتون برگردوندند, درمورد مدارک هم حرفایی که از سفارت زده شد همش الکی بود, سالهای قبل بچه ها شهریور هم مدارک رو میاوردن , الان من خودم با دونفرشون در ارتباطم,
    بعدش هم دوست عزیز نامه ای که من میگم اگه بچه ها امضا بزنن بالای 1000تا امضا میشه نه 200 یا 300تا بعدشم بچه ها امضا بزنن بقیه ش با من , میدونم چیکار کنم اما مشکل اینجاست که چطور این امضا ها جمع شه
    .If you can't find the light at the end of the tunnel, it could be because YOU ARE THE LIGHT

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    من شنیدم که سفارت تا 31 تیر تعطیل هست حالا شما زحمت بکش برو این هفته چون من خودم تا 10 مرداد تهران نیستم که بخوام پیگیری کنم نامه رو هم هماهنگ میکنیم درست میفرمایید اگه همه امضا بزنن بالای 1000 تا امضا میخوره چه ربطی به پولداری داره این چیزی که اینا میگن خلاف قوانین هست من 1 میلیارد یورو هم داشتم باشم پول زور به کسی نمیدم اگه از اول تو شرایط میاوردن شاید خیلی از بچه ها حساب کار دستشون می اومد البته بازم گفتم اون آقایی که تلفنی با همه حرف میزنه اصلا هیچ کاره هست حتما با پیگیری میشه حلش کرد فقط اگه شما زحمت بکشین و برین حضوری باهاشون صحبت کنین
    چشم حتما پیگیری میکنم,انشالله که حل میشه , درکل اگه بچه ها همکاری کنند خیلی راحت این موضوعات ساده حل میشه, فقط باز هم عرض میکنم باید اطلاع رسانی بشه چون خیلی از بچه ها اصلا خبردار نشدند هنوز

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Sharif University of Technology

اون نامه جزیی بود نه کلی بعدشم دیدید که تمدید شد هرچند که نامه رو بهتون برگردوندند, درمورد مدارک هم حرفایی که از سفارت زده شد همش الکی بود, سالهای قبل بچه ها شهریور هم مدارک رو میاوردن , الان من خودم با دونفرشون در ارتباطم,
    بعدش هم دوست عزیز نامه ای که من میگم اگه بچه ها امضا بزنن بالای 2000تا امضا میشه نه 200 یا 300تا بعدشم بچه ها امضا بزنن بقیه ش با من , میدونم چیکار کنم اما مشکل اینجاست که چطور این امضا ها جمع شه
    والا اینجور که بوش میاد اصلا تمدید نکردن و اونموقع هم هرچی گفتن سرکاری بوده. چون اخیرا یکی از بجه ها زنگ زده ، بهش گفتن مدارکتو نده ترجمه چون تمدید نشده !!
    حالا ایشالا که این یکی جواب بده

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza127s نمایش پست ها
    والا اینجور که بوش میاد اصلا تمدید نکردن و اونموقع هم هرچی گفتن سرکاری بوده. چون اخیرا یکی از بجه ها زنگ زده ، بهش گفتن مدارکتو نده ترجمه چون تمدید نشده !!
    حالا ایشالا که این یکی جواب بده
    فقط حضوری کارهاتونو پیگیری کنید البته اگه الان چنین مشکلی دارید, ولی شک نکنید الان هم با مدارک کامل برید سفارت کاراتونو راه میندازن, من به گفته ی خودم اطمینان دارم (البته اگه نخوان لجبازی کنن وگرنه کاریش نمیشه کرد ) در کل در رابطه با این موضوع فقط یه خواهش اونم اینکه هرکسی نگارشش خوبه این نامه رو طراحی کنه, خودم هم تلاشمو میکنم یه چیز درست وحسابی آماده کنم, این مشکل همه ست نه یه عده ی محدود, بخدا خیلی زوره که پول مفت به کسی بدی, اونا که با همسرشون میرن باز داستان بدتر میشه براشون, انشالله که حل میشه به شرطی که همه باهم متحد باشیم

من فکر میکنم اگه بشه یه روز رو هماهنگ کرد و همگی بریم دم سفارت و با خانم میرمطلبی صحبت کنیم و نامه مربوط به بیمه رو همونجا امضا کنیم و بدیم، بهتر جواب بده.
    ***Where there's a will, there's a way***

Member ali99 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط negar2005 نمایش پست ها
    من فکر میکنم اگه بشه یه روز رو هماهنگ کرد و همگی بریم دم سفارت و با خانم میرمطلبی صحبت کنیم و نامه مربوط به بیمه رو همونجا امضا کنیم و بدیم، بهتر جواب بده.
    بله با این کار با یه تیر دو نشون میزنیم, فقط هرچه زودتر باید این کار انجام شه , من اول هفته میرم سفارت و میگم جریان چیه بعدش یه روزی رو باید مشخص کرد که همه بیان امضا کنن نامه رو, این کار اصلا وقتگیر نیست , فقط خواهشا در مورد نامه ای که میخواد آماده شه و این وضعیتی که پیش اومده کاملا اطلاع رسانی بشه, سفارت از بعضی از قوانین بیمه اطلاع نداره و فقط همینطوری یه چیزی گفته , البته باید بگم که نفس عمل کاملا درسته و بیمه چیز خوبیه اما با این شرایط و قوانینی که سفارت گذاشته نه عقلانیه نه منصفانه, فقط باید اونارو توجیه کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)