صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 290

موضوع: بیمه مسافرتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی

دوستان واقعا حق با شماست...اینکه دقیقه نود بیان همچین خرجی روی دست ادم بزارن واقعا بی انصافیه و بدتر از اون اینکه که از یک سال بیمه فقط 3 ماهش به درد ما میخوره ...در حالی که ما خودمون اونجا بیمه خواهیم داشت...
    من به شخصه به دوستانم این مسئله رو اطلاع رسانی میکنم .شما هم یک روزی رو مشخص کنید که همه بیام و امضا کنیم.
    به امید موفقیت همه دانشجویان ایرانی

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

ببینید دوستان من یه چیزی رو عرض کنم خدمتتون این جریان بیمه مثه اینکه جدی هست و کلا به نظر نمیشه مخالفت کنیم که چرا اینو گذاشتین یا حذفش کنین بهترین راه اینه که هماهنگ ازشون بخوایم که قانون رو درست انجام بدن با توجه به تعداد روزهایی که تو ویزا میخوره بیمه بخوان نه اینکه یک سال بیمه بگیریم و بدردمون هم نخوره
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-imam khomeini international university

سلام دوستان من خودم به شخصه اولا جلوی این قضیه مقاومت میکنم و کوتاه نمیام ولی در صورتی که دیدم هیچ راهی نداره فقط و فقط تکرار می کنم فقط و فقط بیمه ی 3 ماهه تحویل میدم.تنها پشتیبان و سندم هم قانون سفر و ویزا ی دانشجویی هست که 3 ماهه صادر میشه اگه هم قبول نکردن خودم درخواست رد ویزا میدم و مطمینا سال بعد برای یه کشور دیگه اقدام میکنم.چون کشوری که وضع سفارت و بی نظمیش به این گونه باشه اصلا ارزش حتی پا گذاشتن تو فرودگاش رو هم نداره چه برسه به اینکه بخوای 2 یا 3 سال درس بخونب و کلی پول خرج کنی
    مرد هستم و روی حرفمم هستم

Junior Member

عزیزان اصلن سفارت حرفی از بیمه نزده! فقط از مدرسه ایتالیایی واسه بعضی ها ایمیل اومده! داخل مدارک مورد نیاز هم همچین چیزی وجود نداره! تا زمانی که خود سفارت و خانم میرمطلبی رسما اعلام نکردن لطفا بیمه تهیه نکنید و استرس به دوستانون ندید،
    حتما خیلی از شما فیش دریافت پاسپرت رو گرفتین از سفارت و یادتون هست که فقط گفت در تاریخ فلان بیا ویزاتو بگیر و مدارک کامل هست! حرف دیگه ای از بیمه زده نشد..
    مرسی از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid316 نمایش پست ها
    عزیزان اصلن سفارت حرفی از بیمه نزده! فقط از مدرسه ایتالیایی واسه بعضی ها ایمیل اومده! داخل مدارک مورد نیاز هم همچین چیزی وجود نداره! تا زمانی که خود سفارت و خانم میرمطلبی رسما اعلام نکردن لطفا بیمه تهیه نکنید و استرس به دوستانون ندید،
    حتما خیلی از شما فیش دریافت پاسپرت رو گرفتین از سفارت و یادتون هست که فقط گفت در تاریخ فلان بیا ویزاتو بگیر و مدارک کامل هست! حرف دیگه ای از بیمه زده نشد..
    مرسی از توجهتون
    دوست عزیز سفارت شروع کرده به زنگ زدن و اینو شما اطمینان داشته باش که حتی اگه با شما تماس نگیرند ازتون میخوان!

دوستان من هم با این نظریه موافقم که در مورد کنسل کردن کل پروسه بیمه کاری از دستمون بر نمیاد اما میتونیم انتظار داشته باشیم که با توضیح بیمه رو سه ماهه کنیم. در ضمن من حدود ۱۵ نفر رو هماهنگ کردم. من خودم ف.ی.س بوووک نیستم اگه از همینجا هم اطلاع رسانی کنید ممنون میشم که من هم با بقیه هماهنگ کنم

Junior Member

سلام . به من نه ایمیل زدند و نه تماسی گرفتند. اما اگه لازم باشه امضا میکنم . منتها چطوری امضاهارو جمع کنید خیلی مهمه ! منم پول مفت به کسی نمیدم

سلام دوستان
    منم زنگ زدن گفتن 365 روز بیمه مسافرت...'گفتم بیمه اونجت چی میشه؟گفتن هیچی!اون با این فرق داره
    واقعا مسخرس من یکی نمیدم.اگر دوست دارید..همگی ایمیل بزنیم
    سفارت
    اگرم نه روز ویزا بگیم یا سه ماه یا هیچی
    وگرنه سال دیگه هم لابد میگن بیمه اونم از شرکت های مورد تایید سفارت!!
    کاسبیه محضه..یک سال بیمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tommy angelo نمایش پست ها
    دوست عزیزم دقت کنین وقتی شما وارد ایتالیا میشین 2 مدل بیمه دارن یه مدلش که شما 100 یورو میدین 1 سال بیمه تون میکنن و آنچنان خدمات بدرد بخوری نداره (کلا فقط خدمات بیمارستانی داره نه پزشکی و دندانپزشکی) یه بیمه دیگه هم دارن که فکر کنم حدودا 200 یورو در سال هست که خیلی خدمات گسترده ای داره منتها این دومی یه مشکلی داره اینکه شما از بدو ورودتون به ایتالیا که بیمه کنین خودتون رو تا اول ژانویه سال بعد اعتبار داره یعنی شما باید 200 یورو پول بیمه برای 3.5 ماه بدین و دوباره اول ژانویه 200 یورو بدین که برای سال بعد شما رو بیمه کنن حالا ممکنه سفارت برای این 170 روزه از دانشجویان بیمه بخواد که تا اول ژانویه 2015 بیمه داشته باشن و از اول ژانویه برای اون بیمه خوبه بتونن اقدام کنن که اگه اینجوری باشه در واقع به نفع دانشجویان هست حالا من این رو باید مستقیم از مسئولین سفارت بپرسم چون متاسفانه تلفن سفارت رو یه آقای بی شخصیتی جواب میدن!!!

سلام دوستان نظر مثبتتون چیه یه جوون مردی پیدا شه و یه نامه ی خوب بنویسه و همه امضا کنیییم؟ به نظرتون تاثیر میدن و از یکساله تبدیل میکنن به 90 روزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

ببینید دوستان باید هرچه زودتر یه متن نگارش کنیم اینجوری که معلومه راه گریزی ازش نیست مگه تبدیلش کنیم به 3 ماهه به نظر من یه متن انگلیسی و یه متن فارسی اعتراضی باید آماده کنیم و همه سعی کنن امضا بزنن چه به اونایی که زنگ زدن چه اونایی که زنگ نزدن زنگ نزدن دلیل بر این نمیشه که از اون شخص بیمه نمیخوان!
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

سلام دوستان.
    با توجه به اعلام کتبی سفارت بیمه 170 روزه باید بگیریم. من هم میدونم که پول زور هستش.ولی به نظر من نامه نوشتن و اعتراض کردن شاید منجر به دردسر برای همه بچه ها بشه و تو صدور ویزا مشل درست کنن.با توجه به غیر منظقی بودن گفته های سفارت در مورد بیمه قاعدتا از همون منطق برای ترتیب اثر دادن نامه استفاده میشه و مشکلی حل نمیشه و شاید مشکلی هم اضافه بشه.
    من خودم به شخصه اینگونه نامه رو امضا نمیکنم ولی دوستانی هم که میخوان این کارو بکنن در نگارش متن نامه دقت لازم رو داشته باشند که مشکلی ایجاد نشه.
    دوستان میتونن این هزینه بیمه بزار به حساب هزینه صدور ویزا!! همه سفارت خونه های به غیر ایتالیا برای ویزا دانشجویی پول میگیرن.نهایت قضیه اینه که انگار ما هم داریم این پول میدیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)