صفحه 101 از 128 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarahansabz نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی ترم 6 IT توی یه دانشگاه دولتی هستم.می خوام ببینم اگه برای پاییز سال دیگه بخوام توی مقطع کارشناسی ارشد هوش مصنوعی توی یکی از دانشگاه های خوب کره پذیرش بشم چه شرایطی باید داشته باشم و چه کارایی باید انجام بدم؟
    من فعلا معدلم 14.5 هست و شاید بتونم تا 15.5 هم برسونم.مقاله ی آنچنانی هم ندارم مگه اینکه توی این مدت بخوام روش کار کنم که فکر نکنم چیز خیلی سطح بالایی در بیاد.
    یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که برای دانشگاه های کره gre و toefl لازمه؟یا برای من که مقاله ندارم،نمره ی gre می تونه کمک باشه؟
    مشکل اصلیم هم اینه که من از پس مخارج تحصیل و زندگی فکر نکنم بربیام و اگه بخوام برم باید مطمئن باشم که از اونطرف بورسیه ی کامل شدم(یعنی تحصیل رایگان به علاوه یه مقدار کمک خرجی که دانشگاه میده)چون توی این مدت خیلی پول بتونم جمع کنم فقط هزینه ی امتحان ها وخرید مدرکم(چون مدرک های دانشگاه های دولتی رو همینجوری نمیدن!شنیدم باید 7سال برای دولت کار کنیم حداقل!یا اینکه بخریم مدرکو)و پول بلیت و سفارت و اینا بشه و واقعا نیاز دارم از اون طرف بورسیه ی کامل بشم.به نظر شما از چه راهی میتونم این کارو انجام بدم؟کسی چیزی نمی دونه؟!
    دروود.
    برای بورس کامل شدن فاکتورهای مهمی نقش بازی میکنه، معدل بالا، نمره زبان بالا، مقاله و کارهای پژوهشی. در خصوص شانس شما باید عرض کنم وضعیتتون خوبه اگر بتونید نمره زبان بالایی رو اخذ کنید شاید از 25% تخفیف شهریه استفاده نمایید. البته در خصوص GRE بنده چیزی در کره جنوبی ندیدم. اما شاید داشتنش بهتر از نداشتنش باشد.
    ویرایش توسط nima_AA : June 11th, 2012 در ساعت 01:36 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

من برای مستر مکانیک KAIST اقدام کردم که ریجکت شدم.
    معدل: 16.50 (دو تا درس رو افتاده بودم)
    دو مقاله ژورنالی (یکیش ISI) و چهار مقاله کنفرانسی
    تافل 90
    GRE: V147/Q164/A3.5
    به علاوه جایزه ستاد نانو ایران

دليل ريجكتتون رو نگفتن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Harvard University

من از یکی از استادها پرسیدم و ایشون هم برام از دانشکده سوال کردن. 29 جون نتایج تو سایت اعلام میشه که اون موقع شاید دلیلشو بگن.

Junior Member

سلام بچه ها . این سوال رو یکی دیگه از بچه ها هم قبلا گذاشته بود که متاسفانه کسی جواب نداد. کسی می دونه این یعنی چی؟

- Applicant's Certificate of Facts Concerning the Entry and Exit(from Immigration Office of Korea)

سوال دیگه اینکه آیا احتیاجی هستش که مدارکی که ترجمه می کنیم رو سفارت کر تایید کنه؟

مرسی از کمکتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Korea University, Biofluid

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline72 نمایش پست ها
    سلام بچه ها . این سوال رو یکی دیگه از بچه ها هم قبلا گذاشته بود که متاسفانه کسی جواب نداد. کسی می دونه این یعنی چی؟

- Applicant's Certificate of Facts Concerning the Entry and Exit(from Immigration Office of Korea)

سوال دیگه اینکه آیا احتیاجی هستش که مدارکی که ترجمه می کنیم رو سفارت کر تایید کنه؟

مرسی از کمکتون
    Certificate of Facts Concerning the Entry and Exit
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

درود
    فكر كنم حدود 60-65 صفحه از اين 101 صفحه رو حوندم ولي چونمورد مشابهي پيدا نكردم سوالام رو ميپرسم:

من ليسانس برق-مخابرات از يكي از دانشگاه هاي دولتي هستم با معدل 14 و ارشد مخابرات گرايش ميدان از دانشگاه علوم تحقيقات با معدل حدود 19. دو تا مقاله ISI و 2 تا Workshop توي كنفرانس ملي دارم. و ميخوام براي مدرك زبان اقدام كنم كه اوون هم برام در حد يه امتحانه. حالا سوال هام اين هاست:
    1- كدوم دانشگاه هاي كره بورس كامل براي رشته من دارند.
    2- براي ارزيابي Workshop هاي كنفرانسها رو هم تاثير ميدن؟
    3- اگه از دوستان كسي هست كه دانشجوي الكترونيك يا مخابرات هستش ( البته منظورم در كره است ) خوشحال ميشم با هم در تماس باشيم

باز هم خيلي خيلي ممنون
    شاد باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

يادم رفت يه سوال ديگه هم داشتم... مدرك كانون ملي نخبگان رو ميشه به دانشگاه ارائه كرد؟ منظورم اينه كه قبول مي كنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhs نمایش پست ها
    من از یکی از استادها پرسیدم و ایشون هم برام از دانشکده سوال کردن. 29 جون نتایج تو سایت اعلام میشه که اون موقع شاید دلیلشو بگن.
    شما با استادی هم تماس داشتید قبل از اینکه اپلای کنید؟

سلام........ من دانشجوی رشته لیسانس مدیریت صنعتی هستم..... با شرایط زیر شانسی برای پذیرش از کره جنوبی به همراه بورس دارم؟

معدل : 15.53 (نقطه ضعفم)
    دانشگاه: دانشگاه شمال (غیرانتفاعی)....... که البته وزارت علوم مهر و موم کرده یعنی یه جورایی دولتی حساب کرده.....زده Ministry of science,research and technology, Shomal University
    مقاله: 4 تا ارایه در کنفرانس های بین المللی........ 1 ژورنال که جزو مقالات برگزیده کنفرانس شد و تو ژورنال چاپ شد.. محل چاپ :سویس.....
    IELTS:6.5
    معدل سه ترم آخر: بالای 17
    افتخارات: پژوهشگر برتر رشته و دانشگاه به همراه لوح تقدیر...که همه رو ترجمه کردم و می فرستم با تایید وزارت خارجه......
    TA هم داشتم.....
    توصیه نامه هام هم یکی از دانشگاه تهران است و یکی از دانشگاه مازندران.....از استادای خوب.....

شانسی دارم؟؟؟

باید با استاد در تماس باشم ؟ یا برای MSC نیازی به پیدا کردن استاد نیست..... می خواهم برای مدیریت اقدام کنم
    مرسی