صفحه 105 از 128 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

بچه یک مشورت داشتم......

من پذیرشم از کانادا اومد.... MASc in Industrial Engineering...... سوپروایزرم فاند نداره واسه امسال..... اما خود سوپروایزرم گفت که دانشگاه فاند های زیادی داره و فقط به دانشجوهایی می ده که Fully Qualified شده باشند..... و ثبت نام کرده باشند.... حالا من fully qualified شدم و اگر آفر رو قبول کنم واجد شرایط می شم...... به نظر شما ارزش داره که یک ترم یا دو ترم با هزینه خودم بخونم و ادامه رو فاند بگیرم؟.... موندم که چیکار کنم... برای کره اپلای کنم یا بیخیال شم.... میشه کمکم کنید؟؟؟ مرسی

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    بچه یک مشورت داشتم......

من پذیرشم از کانادا اومد.... MASc in Industrial Engineering...... سوپروایزرم فاند نداره واسه امسال..... اما خود سوپروایزرم گفت که دانشگاه فاند های زیادی داره و فقط به دانشجوهایی می ده که Fully Qualified شده باشند..... و ثبت نام کرده باشند.... حالا من fully qualified شدم و اگر آفر رو قبول کنم واجد شرایط می شم...... به نظر شما ارزش داره که یک ترم یا دو ترم با هزینه خودم بخونم و ادامه رو فاند بگیرم؟.... موندم که چیکار کنم... برای کره اپلای کنم یا بیخیال شم.... میشه کمکم کنید؟؟؟ مرسی
    رشته؟؟؟ تا ندونیم چجوری نظر بدیم؟
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    واسه چی ناامیدی....
    این همهههههههههه آدم دارن هر روز نمره تافل بالا، پذیرش های خوب، فاند های عالی و ویزا های محال میگیرن!
    من 72 تافل iBT رو توی 9 روز رسوندم به 86 ! اگه توی این زمان بالای 85 نمیگرفتم بورسم و زحمات 2 ساله ام هدر میرفت و ... سربازی!
    شما تا زمانیکه اینقدر منفی و نا امید به مسایل نگاه میکنی... همیشه وقت برای چیزای خوب کم میاری... به اون چیزایی که میخوای فکر کن نه چیزایی که نمیخوای!
    تافل که کلاس نمیخواد... هزینه و وقتت هدر میره فقط، 3 ماه تابستون فرصت بسیار مناسب و کافی هستش...
    یه یا علی...

موفق باشید
    دقیقا.............
    کنکور و تافل باید به صورت طولی انجام بشن ..کنکور رو بخونین بعد کنکور 2 ماه تافل راحت بالا 80 میشه.....
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanhs نمایش پست ها
    من برای مستر مکانیک KAIST اقدام کردم که ریجکت شدم.
    معدل: 16.50 (دو تا درس رو افتاده بودم)
    دو مقاله ژورنالی (یکیش ISI) و چهار مقاله کنفرانسی
    تافل 90
    GRE: V147/Q164/A3.5
    به علاوه جایزه ستاد نانو ایران
    kaist خیلی خفنه.....خیلییییییییییییییی یییییییییییییییی....سالی یه 5 -6 نفری از سختی ش خود کشی میکنن....
    جاهای دیگه رو امتحان کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    رشته؟؟؟ تا ندونیم چجوری نظر بدیم؟
    رشته: MASc in Industrial Systems Engineering

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

رشته: MASc in Industrial Systems Engineering
    اااا گفته بودید....حواسم نبود :دی
    هییییم
    کره خویه کانادا هم خوبه
    اما برا زندگی تو کره زبان کره ای لازمه!!!

سلام خانم sesoin ، قبلا نظر بچه ها رو پرسیده بودم ، می خواستم بدونم نظر شما درباره رزومه و شانس پذیرش و فاند من چیه با توجه به حضورتون در کره،

رشته : برق-مخابرات (شاخه اپتیک و فوتونیک)
    معدل کارشناسی : 14.42 (60 واحد پایانی :15.30) از دانشگاه آزاد تهران
    معدل ارشد : 16.20 (بدون احتساب پایان نامه که هنوز دفاع نکردم) از همون دانشگاه
    4 مقاله کنفرانس بین المللی
    1 ژورنال ISI
    تافل : 557
    GRE آبان ماه امتحان می دم.
    2 سال سابقه کار

به نظرتون کدوم بخش روزمه رو تقویت کنم تا بتونم برای Phd پذیرش+فاند بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم اینه که SNU برای برق قوی تره یا KAIST؟
    باتشکر.

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام خانم sesoin ، قبلا نظر بچه ها رو پرسیده بودم ، می خواستم بدونم نظر شما درباره رزومه و شانس پذیرش و فاند من چیه با توجه به حضورتون در کره،

رشته : برق-مخابرات (شاخه اپتیک و فوتونیک)
    معدل کارشناسی : 14.42 (60 واحد پایانی :15.30) از دانشگاه آزاد تهران
    معدل ارشد : 16.20 (بدون احتساب پایان نامه که هنوز دفاع نکردم) از همون دانشگاه
    4 مقاله کنفرانس بین المللی
    1 ژورنال ISI
    تافل : 557
    GRE آبان ماه امتحان می دم.
    2 سال سابقه کار

به نظرتون کدوم بخش روزمه رو تقویت کنم تا بتونم برای Phd پذیرش+فاند بگیرم؟
    یه سوال دیگه هم اینه که SNU برای برق قوی تره یا KAIST؟
    باتشکر.
    snu & kaist تو یه سطحن....اما kaist محیطش بین المللی تره اما درصد خودکشی توش بالااااااست ...عجیب سخته
    اما هییییم با معدل شما... یکم بورسیه سخته مگر زبان خفن داشته باشین...چون این استادا همشون ازمایشگاهاشون پره

بچه یک مشورت داشتم......

من عینا این شرایط رو برای دانشگاه آدلاید و دانشگاه هیروشیما دارم...یک ترم اول رو تویشن ویور میدن تا بعد برای بورس های بعدی اقدام کنم...البته من نمی رم چون سیستم فاند هم تو استرالیا هم ژاپن خیلی مزخرفه و استاد هیچی دستش نیست و نمیشه رو این حرفها حساب کرد...اما کانادا خیلی فرق می کنه و معمولا استاد دستش بازتره برای کمک به دانشجوش....شما کاری که باید بکنین اینه که قبل از هر تصمیمی کاملا بروشورهای (یا وبسایت) دانشگاه رو بخونین و ببینین اون بروس ها دقیقا چی هستن و اگه توضیحاتش گنگه حتما به مسئولش ایمیل بزنید و جزئیات رو بپرسید. مثلا برای هیروشیما یه بورس بود که در ظاهر من می تونستم روش حساب کنم ولی وقتی جزئیاتش رو با ایمیل پرسیدم گفتن به دانشکده مهندسی این بورس تعلق نمیگیره..بنا براین خیلی هول نشین و خیلی بی گدار به آب نزنید و یه کم پرس و جو کنید...اما در کل به نظر من به این موقعیت به دید مثبت نگاه کنید ...هر چند بدون دونستن رزومه شما و توان مالیتون و زمانی که تا حالا صرف جستجو کردین واقعا نمیشه نظر درستی داد...(به رشته هم ربط خاصی نداره)

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    من عینا این شرایط رو برای دانشگاه آدلاید و دانشگاه هیروشیما دارم...یک ترم اول رو تویشن ویور میدن تا بعد برای بورس های بعدی اقدام کنم...البته من نمی رم چون سیستم فاند هم تو استرالیا هم ژاپن خیلی مزخرفه و استاد هیچی دستش نیست و نمیشه رو این حرفها حساب کرد...اما کانادا خیلی فرق می کنه و معمولا استاد دستش بازتره برای کمک به دانشجوش....شما کاری که باید بکنین اینه که قبل از هر تصمیمی کاملا بروشورهای (یا وبسایت) دانشگاه رو بخونین و ببینین اون بروس ها دقیقا چی هستن و اگه توضیحاتش گنگه حتما به مسئولش ایمیل بزنید و جزئیات رو بپرسید. مثلا برای هیروشیما یه بورس بود که در ظاهر من می تونستم روش حساب کنم ولی وقتی جزئیاتش رو با ایمیل پرسیدم گفتن به دانشکده مهندسی این بورس تعلق نمیگیره..بنا براین خیلی هول نشین و خیلی بی گدار به آب نزنید و یه کم پرس و جو کنید...اما در کل به نظر من به این موقعیت به دید مثبت نگاه کنید ...هر چند بدون دونستن رزومه شما و توان مالیتون و زمانی که تا حالا صرف جستجو کردین واقعا نمیشه نظر درستی داد...(به رشته هم ربط خاصی نداره)
    وودی عزیز...درسته من یه ترم خوندم اینجا فقط..اما من دانشجوی سال سوم بودم ایران...و دانشجوی ازمایشگاهیی هم بودم...روزی کم کم 4 ساعت....رزومه و مقاله ..مقام از اونجا اومده....پس وقتی برسم به دانشگاه میدونم چیو چک کنم !
    اگه فراره هرکی اینجا دکترا داره حرف بزنه....شما که اصلا تو کریا درس نخوندی!