صفحه 16 از 128 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : کسی اطلاعاتی در مورد کره جنوبی داره ؟ برای مقطع M.Sc

خوب معلومه که اعتبار مدرکش و هزینش واسم مهمه ، خودم از کشور کره خوشم میاد ولی نمی خوام تو انتخابم اشتباه کنم چند نفری بهم گفتن که کره رفتن وقت تلف کردنه خودمم دچار تردید شدم . میگن کانادا برم بهتره . می خواستم نظر کسی که با کره اشناست رو بدونم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayousefy نمایش پست ها
    خوب معلومه که اعتبار مدرکش و هزینش واسم مهمه ، خودم از کشور کره خوشم میاد ولی نمی خوام تو انتخابم اشتباه کنم چند نفری بهم گفتن که کره رفتن وقت تلف کردنه خودمم دچار تردید شدم . میگن کانادا برم بهتره . می خواستم نظر کسی که با کره اشناست رو بدونم ؟
    من الان کره هستم. اینجا تنها چیزی که تلف نمیشه وقته البته بستگی داره به تلاش خودتون اگه کسی در کره بتونه وقت تلف کنه واقعا هنر بزرگی کرده!!! اگر قصدتون گرفتن اقامت دائم هست که تنها راهش ازدواجه. بنابران پس از اتمام دوره تحصیل یا باید خارج بشید یا برای مدت کوتاهی (سه چهار سال) اینجا کار کنید (اگه پیدا بشه)
    از نظر سطح آموزش و امکانات خیلی بیشتر از کانادا هست من از طرف مک مستر کانادا اومدم و میتونم بگم که اینجا از نظر امکانات بی نظیره ولی خوب همون طور که گفتم باید ببینید پس از تحصیل هدفتون چیه؟!

واقعا؟ برای چی؟ یعنی امکان پیشرفت تو این کشور نیست یا به خاطر فرهنگشون اینو میگین؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_AA نمایش پست ها
    رشته من برق هست و اصلا نمیدونم که ام بی ای یعنی چی ولی ببین این لینک به چیزی که میخوای نزدیکه؟
    http://postechtim.ac.kr/eng
    سلام اقاحمید وقتتم بخیروشادی من به این لینکی که شما دادین سرزدم ولی چیزی دستگیرم نشد چندبارهم میل زدم ولی مثل اینکه از میل بازی هم خوششون نمی اد.منظورم managment of business administrationبود از ام بی ای.حالا که منظورمواز ام بی ای فهمیدین میشه کمکم کنید به1نتیجه برسم.ممنونم

الان داشتم یه جایی میخوندم که کره ای ها به قرار داد هایی که میبندن پایبند نیستن و پایبند بودن به قرار داد بستگی به میزان نتیجه ای داره که ازت انتظار دارن یعنی ممکنه یه استاد برای اینکه سوپروایزرم بشه پیدا کنم ولی بعد اینکه رفتم کره قرارداد رو بی خیال شه؟؟؟؟؟؟؟

چون اگه اینطوری باشه نباید رو قرارداد یاحرف استاد حساب باز کنم؟
    برای ادامه تحصیل در کره می ارزه همچین ریسکی کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mariposa نمایش پست ها
    الان داشتم یه جایی میخوندم که کره ای ها به قرار داد هایی که میبندن پایبند نیستن و پایبند بودن به قرار داد بستگی به میزان نتیجه ای داره که ازت انتظار دارن یعنی ممکنه یه استاد برای اینکه سوپروایزرم بشه پیدا کنم ولی بعد اینکه رفتم کره قرارداد رو بی خیال شه؟؟؟؟؟؟؟

چون اگه اینطوری باشه نباید رو قرارداد یاحرف استاد حساب باز کنم؟
    برای ادامه تحصیل در کره می ارزه همچین ریسکی کرد؟
    جدا! عجب چیزایی میشنوه آدم این روزا!!!
    ببینید در تمام مراحل زندگی آدم باید از عقلش کمک بگیره و دیگر هیچ. اینکه کشوری با امکانات صفر (زیر صفر) بتونه جز غول های اقتصادی باشه با این حرفا نمیخوره. کره ای ها به همه چیز پایبند هستند از خانواده گرفته تا کار. اینجا اگه کسی دوست دختر داشته باشه حلقه میندازه دستش که بقیه بهش کار نداشته باشن!!! حالا ببین در ایران اسلامی طرف با صد نفر دوسته انگار نه انگار. اینکه یک استاد به شما بگه من سوپروایزم بعد بری و ببینی زده زیرش جوکه. مگه خاله بازیه؟ در اینجا تنها در یک صورت قرار داد شما باطل میشه، قانون دانشگاه میگه اگر شما معدلت زیر 15 بشه حقوقت قطعه . حالا اگه معدلت کم بود معلومه که قرار داد شما باطل میشه. من قبل از اینکه بیام کلی سایت را میخونم که نوشته بودن کره ای ها نژاد پرستن الن، بلن، کوفتن، نه آقا هیچ کدوم نیست از هر کی که بگی بهترن. مهمان نواز، خوش، شنگول، پایند، با معرفت، اصلا احساس نمی کنی که خوارجی هستی.
    اگه خودت خوب باشی زندگی خوبی داری ولی اگه دنبال چیزای بی خود (خودت میدونی چی میگم دیگه!!!) و هدر دادن وقت و سرمایه باشی معلومه تکلیف چیه!

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام
    يه سوال براي تمام دانشگاه هاي كره براي ليسانس امتحام topic لازمه . تو سايت رسميش نوشته تو ايران هم برگزار ميشه! كسي ميدونه دقيقا كجاي ايران برگزار ميشه؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    می خواستم ببینم دانشگاهSeoul National University رشته ی مهندسی ژنتیک هم دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه گروه میگن دانشگاه quebec کانادا بهتر از دانشگاه سئول کره هست ولی من رنکینگ دانشگاه ها رو که بررسی می کردم رنکینگ دانشگاه سئول 63 هست ولی دانشگاه quebec رنکینگ 482 داره . چطور ممکنه از دانشگاه سئول بهتر باشه ؟ اعتبار مدرک دانشگاه سئول تو کشورهای دیگه چقدره ؟ امکان داره کسی بتونه بعد از تحصیل بمونه و همونجا کار کنه یا اینکه بلافاصله باید برگرده ؟ راستی شما زبان کره ای رو در چه حدی می دونید ؟

یه سوال دیگه کسی میدونه کدوم دانشگاه کره رشته معماری داره ؟