صفحه 51 از 128 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط yoohena نمایش پست ها
    سلام.
    من تازه کنکور دادم و می خوام برای ادامه تحصیل برم کره.
    میخوام توی یکی از زیر شاخه های پزشکی مثلا فیزیو تراپی درس بخونم.معدلم 18.99 هست.انگیلیسی بلدم و دارم می خونم که تافل بدم.اگه تافل حدود 80 داشته باشم.کرهای هم کمی بلدم و بخوام برم به یکی از دانشگاه های سئول مثل هانیانگ باید چی کار کنم؟مرسی
    خوب فکر میکنم بهتر باشه لیسانس را بخونم بعد برم.......................????????این طوری بهتره نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

سلام من می خوام برای تحصیل در رشته پزشکی به یک کشور خارجی برم. حالا به نظر شما برم کره یا روسیه؟اگه کسی از هر دوتا کشور اطلاع داره با هم مقایسشون کنه. اخرین مدرکم پیش دانشگاهیه.رشتمم تجربی. ممنون

Junior Member

Question پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

سلام من تازه با این وب آشنا شدم و فکر میکنم اینجا بتونم جواب سوأل هامو بگیرم من کل این 51 صفحه رو خوندم اما روش کلی گرفتن بورس تو دانشگاه های کره رو نفهمیدم اگه میشه به طور کامل یه بار از اول اول توضیخ بدین.و من میخوام همین سوم رو تموم کردم برم seoul national university ژنتیک بخونم از پسش بر میام و واسه ی من اصلأ زود نیست اگه میشه شرایط پذیرششو بهم بگین خودم زیاد متوجه نشدم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mnd نمایش پست ها
    سلام من می خوام برای تحصیل در رشته پزشکی به یک کشور خارجی برم. حالا به نظر شما برم کره یا روسیه؟اگه کسی از هر دوتا کشور اطلاع داره با هم مقایسشون کنه. اخرین مدرکم پیش دانشگاهیه.رشتمم تجربی. ممنون
    همون طور كه sessoin گفت به نظرم روسيه بهتره!چون كره يعني مهندسي!
    ديگه بايد ياد بگيرم اوني كه ميخام به راحتي به دستم نميرسه ، بايد به خودم ياد بدم براي رسيدن به هدفم بايد زحمت بكشم و به زمان اجازه بدم قدم بزنه ، فقط يه چيز برام خيلي مهمه اونم اينه كه من بالاخره به هدفم ميرسم چه شرايط جور باشه چه نباشه!

Junior Member

اگه می شه حتما جواب منو بدین
    من دیپلمه تجربی هستم و معدل پیش دانشگاهیم 17 و خورده ایه و در حال پیگیری آیلس هستم
    می خوام برم دانشگاه ملی سئول پزشکی بخونم . این شرکت های اعزام دانشجو گفتن انگلیسی زبانه و می شه پذیرش گرفت و اینکه سالانه شهریه 8000 دلاره
    اما یکی بهم گفت که زبان این رشته تو این دانشگاه کره ایه و بهم دروغ گفتن
    لطفا راهنماییم کنین که باید چکار کنم
    8000 دلار واسم گرونه چحوری باید بورس بگیرم
    اصلا شهریه واقعیش چنده و می شه واسه پزشکی و به زبان انگلیسی ازش پذیرش گرفت؟
    اگه می شه باید کی اقدام کنم واسه بهار 2012؟
    راهنماییم کنین لطفا

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط Pariyan نمایش پست ها
    اگه می شه حتما جواب منو بدین
    من دیپلمه تجربی هستم و معدل پیش دانشگاهیم 17 و خورده ایه و در حال پیگیری آیلس هستم
    می خوام برم دانشگاه ملی سئول پزشکی بخونم . این شرکت های اعزام دانشجو گفتن انگلیسی زبانه و می شه پذیرش گرفت و اینکه سالانه شهریه 8000 دلاره
    اما یکی بهم گفت که زبان این رشته تو این دانشگاه کره ایه و بهم دروغ گفتن
    لطفا راهنماییم کنین که باید چکار کنم
    8000 دلار واسم گرونه چحوری باید بورس بگیرم
    اصلا شهریه واقعیش چنده و می شه واسه پزشکی و به زبان انگلیسی ازش پذیرش گرفت؟
    اگه می شه باید کی اقدام کنم واسه بهار 2012؟
    راهنماییم کنین لطفا
    به اين لينك يه سر بزنيد
    http://admission.snu.ac.kr/file_down...pring_2012.pdf
    همون طور كه ميبيني در صفحه 4 اش وقت كمي داري..... بقيه سولات هم جوابش تو همين هست
    موفق باشي
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meunsuk نمایش پست ها
    سلام من تازه با این وب آشنا شدم و فکر میکنم اینجا بتونم جواب سوأل هامو بگیرم من کل این 51 صفحه رو خوندم اما روش کلی گرفتن بورس تو دانشگاه های کره رو نفهمیدم اگه میشه به طور کامل یه بار از اول اول توضیخ بدین.و من میخوام همین سوم رو تموم کردم برم seoul national university ژنتیک بخونم از پسش بر میام و واسه ی من اصلأ زود نیست اگه میشه شرایط پذیرششو بهم بگین خودم زیاد متوجه نشدم ممنون
    برو اين سايت http://studykorea.go.kr
    يه سيتم سرچ داره توش دانشگاهتو پيدا ميكني...بعد برو سايت دانشگاه ببين مدارك چي ميخواد ....ديد لاينش كيه مدارك. اماده كن بفرست ...بعد هم منتظر بمون
    موفق باشي
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mnd نمایش پست ها
    پزشكان تو كره از ارج و قرب بلايي برخوردارن ...اما كره يعني مهندسي.... فكر ميكنم المان كانادا يا امريكا برا پزشكي بهتر باشن

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yoohena نمایش پست ها
    خوب فکر میکنم بهتر باشه لیسانس را بخونم بعد برم.......................????????این طوری بهتره نه؟
    بهتره ليسانس رو درست بخوني و بعد...درس خوندن يعني كار تحقيقاتي انجام دادن زبان خوندن و معدل بالا گرفتن ...تواما

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    با سلام.من می خوام برای یکی از دانشگاه خوب کشور کره برای مقطع ارشد مهندسی برق که به زبان انگلیسی تدریس می شود اقدام کنم(شاید SNU).آیا روال خاصی برای اپلای وجود داره یا مثله بقیه کشورهای اروپایی عمل میشه؟و آیا باید از طریق موسسه اقدام کنیم یا خودمون هم می تونیم؟در مورد هزینه موسسه هم ممنون میشم راهنمایی کنید
    موسسه ها حدود 1 تومن ميگيرن اما مواظب باشين خرج الكي براتون موسسه در نياره..... روالش مثل بقيه كشور هاست...فقط در مورد زبان كمي اسون گير تر هستن.... به نظرم اگه 1 ماه تمام ميتوني دوندگي كني بدون خستگي 1 تومن و نده به موسسه خودت عمل كن اما اگه نميتوني وسطش دلسرد ميشي خوب بده البته شما خودت هم اقدام كني بايد پول ترجمه و .... رو بدي...