صفحه 6 از 128 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

Senior Member krig1960 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam-ss501 نمایش پست ها
    سلام.كسي ميتونه منو براي كارشناسي kaistكمكم كنه؟
    سلام دوست عزیز.
    شما به جای تکرار سه باره یک سوال کلی و مبهم، بهتر است یک بار سوالتان را به طور مشخص و روشن بپرسید، مطمئن باشید زودتر به جواب خواهید رسید، چون "کمک کردن" یک درخواست کلی است. برای کسب اطلاع در مورد نحوه اخذ پذیرش از دانشگاههای کره ای، بایستی به سایت دانشگاه مورد نظر بخش مربوط به Admission مراجعه کنید. مثلاً در مورد دانشگاه KAIST در اینجا به روشنی در مورد مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش برای مقطع لیسانس توضیح داده است. (برای فهم مطالب سایت دانشگاهها معلومات زبان انگلیسی در حد دیپلم کفایت می کند.) در مورد هزینه های تحصیل و زندگی هم دانشگاهها در سایت خود در بخشهایی مثل Fees and Financial aids، Cost of living و... توضیحاتی ارائه می کنند. باز هم برای مثال در مورد دانشگاه KAIST این نوع مطالب را می توانید از اینجا پیدا کنید. ضمن این که در همین تاپیک، دوستان مطالب بسیار مفید و راهگشایی قرار داده اند. بقیه مطالب مورد نیاز را هم با کمی جستجو در این فروم و اینترنت خواهید یافت.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

سلام
    من برای کارشناسی به KAIST اپلای کردم و قراره جوابمو این سه شنبه بده. دعا کنید قبولم کنه که خوب دانشگاهیه.
    در ضمن از جوابش هم مطلعتون می کنم ...

Junior Member

KAIST به این راحتی ها Admission نمی ده،منو که با یک رزومه خوب ریجکت کرد!

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solo نمایش پست ها
    KAIST به این راحتی ها Admission نمی ده،منو که با یک رزومه خوب ریجکت کرد!
    سلام دوست عزیز.
    من پیشنهاد می کنم شما تجارب خودتان (از جمله همان رزومه خوبی که به آن اشاره کردید) را در این تاپیک به اشتراک بگذارید تا ملاک و راهنمایی باشد برای بقیه دوستانی که می خواهند برای دانشگاههای کره جنوبی از جمله KAIST اقدام کنند.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

لطفا دوستانی که در کره تحصیل میکنند یه سری اطلاعات در مورد رشته ی مهندسی صنایع در کره شیر کنند . ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من الان مشمول هستم،برای ادامه تحصیل میخوام در کره درس بخونم،دیپلم ناقص فنی دارم
    ممنون میشم یه راهنمایی کامل بهم بدید،
    ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    زبان كره اي رو بايد ياد بگيرين.با توجه به اينكه مشمول هستين كارتون خيلي سخته .اما شما بايد از دانشگاه پذيرش بگيرين و بعدش وقتي رفتين اونجا احتمالا 6ماه يا 1 سال بايد تو كلاس اموزش زبان كره اي شركت كنين. چون اونا براي ارشد هم رشته هاي زيادي رو به انگليسي ندارن.چه برسه به ليسانس
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    زبان كره اي رو بايد ياد بگيرين.با توجه به اينكه مشمول هستين كارتون خيلي سخته .اما شما بايد از دانشگاه پذيرش بگيرين و بعدش وقتي رفتين اونجا احتمالا 6ماه يا 1 سال بايد تو كلاس اموزش زبان كره اي شركت كنين. چون اونا براي ارشد هم رشته هاي زيادي رو به انگليسي ندارن.چه برسه به ليسانس
    دوست عزیز چطوری پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

خوب شما بايد با دانشگاه مكاتبه كنين ديگه
    اگرم سخته يه سرچي تو گوگل كنين يه موسسه هست كه اعزام دانشجو داره به كره. فكر كنم اونها بهتر بتونن كمكتون كنن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

دوستان عزیز سلام
    من به تازگی از دانشگاه هانگ یانگ سئول پذیرش گرفتم. و باید تا اوایل فروردین سال 90 در کره جنوبی باشم.لطفا اگر کسی رو میشناسین که تو سئول دانشجو باشه یا ایرانی که در سئول زندگی کنه به من معرفی کنید.شدیداً به کمک احتیاج دارم تا اطلاعاتی در مورد گرفتن مسکن ازشون بدست بیارم و بتونم یک هتل ارزون پیدا کنم تا به محض ورودم اونجا برم و نزدیک دانشگاه دانشگاه باشی.