صفحه 7 از 128 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

دوستان عزیز سلام
    من به تازگی از دانشگاه هانگ یانگ سئول در مقطع دکترا پذیرش گرفتم. و باید تا اوایل فروردین سال 90 در کره جنوبی باشم.لطفا اگر کسی رو میشناسین که تو سئول دانشجو باشه یا ایرانی که در سئول زندگی کنه به من معرفی کنید.شدیداً به کمک احتیاج دارم تا اطلاعاتی در مورد گرفتن مسکن ازشون بدست بیارم و بتونم یک هتل ارزون پیدا کنم تا به محض ورودم اونجا برم و نزدیک دانشگاه باشه.یادم رفت بگم اگه کسی رو می شناسین که من بتونم هم اتاق بشم به من معرفی کنید.
    ویرایش توسط maziyarsh : January 7th, 2011 در ساعت 04:10 PM دلیل: درج ایمیل خلاف قانون هست

سلام دوستان
    کسی رو میشناسین تو سئول هم اتاقی 1 یا 2 ماه بخواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

باسلام
    اولا خیلی ممنون از اطلاعات خوبی که همگی اینجا فراهم کردید.
    من می خواستم برای کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی به کره جنوبی برم. دانشگاه هایی که در شهر سئول این رشته رو ارائه می دن فقط دانشگاه ملی سئول، دانشگاه هنیانگ و دانشگاه کره هستن. راستش من چندبار به اساتید ایمیل کردم اما موفق نشدم جوابی بگیرم. چون که باید تا دو ماه دیگه اپلای کنم و خیلی وقت ندارم ممنون میشم اگه در اسرع وقت کمکم کنید که بورسیه مناسبی گیرم بیاد.
    در ضمن آقای کیوانلو، شما که هنیانگ می رید، میشه بپرسم بورس هستید یا نه؟ و اگر هستید از چه بورسی ساپورت شدید؟(اسم اسکالرشیپ)
    باتشکر...

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    نميدونم دانشگاه پوهانگ اين رشته رو داره يا نه.اما امروز تو سايتش خوندم كه تمام پذيرفته شدگان در مقطع ارشد و دكترا فاند 10و 12هزار دلاري ميگيرن.براي خودم خيلي جالب بود.حالا شما يه سري به سايت اين دانشگاه بزن.شايد رشته ي مورد علاقتون بود توش
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسختون، بله یه چیزی مشابهش رو داره ولی من همونطور که گفتم می خوام توو سئول باشم؛ وگرنه خیلی دانشگاه ها مثل یانسی و کیونگ هی و ... دارن این رشته رو منتها کمپسش خارج از سئوله. حالا کلا چه جوری باید اقدام کرد برا بورس ها؟
    کلا از بچه های اینجا کسی نیستش که بورس کره گرفته باشه؟ چه بورسی؟ و چه جوری؟ خیلی ممنون میشم اگر کسی هستش، کمکی بکنه.

سلام

من یه بورس تحصیلی دکترا از دانشگاه چوسان ایالت گوانگ جو برای پاییز سال 2011 گرفتم. در بورسشون هزینه تحصیل +900000won در ماه + بیمه + سایر مزایا رو ذکر کردند.
    با حقوق و مزایایی که در نظر گرفته شده آیا میشه در این شهر یه زندگی مناسب رو در حد مجردی داشت؟ و چون من در آستانه متاهل شدن هستم برای زندگی متاهلی میشه روش حساب کرد؟
    دانشگاه چوسان چه جایگاهی رو در کره داره؟

با تشکر

Junior Member

ببخشید میشه یک نفر یک دانشگاه خوب تو کره ی جنوبی به من معرفی کنی که بتونم بورسیش بشم برای فوق لیسانس
    خوب من کره رو خیلی دوست دارم اشنایی کامل با زبان انگلیسی دارم نه به عالیه ی نیتو ها اما سطحم بد نیست زبان کره ای هم دست و پا شکسته بلدم حرف بزنم رشتم مهندسی نرم افزار دانشگاه امام رضای مشهد و معدلمم 18:23شد این ترم.حالا یکی میشه راهنماییم کنه واسه مدارک و بقیه چیزا در ضمن از الان دارم فکراینده رو میکنم خیلی مونده تا کارشناسیم رو بگیرم

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط information2 نمایش پست ها
    سلام

من یه بورس تحصیلی دکترا از دانشگاه چوسان ایالت گوانگ جو برای پاییز سال 2011 گرفتم. در بورسشون هزینه تحصیل +900000won در ماه + بیمه + سایر مزایا رو ذکر کردند.
    با حقوق و مزایایی که در نظر گرفته شده آیا میشه در این شهر یه زندگی مناسب رو در حد مجردی داشت؟ و چون من در آستانه متاهل شدن هستم برای زندگی متاهلی میشه روش حساب کرد؟
    دانشگاه چوسان چه جایگاهی رو در کره داره؟

با تشکر
    سلام
    اول تبريك بابت پذيرفته شدن همراه با بورستون
    بله عزيز من.900.000wonدر ماه اگه مجرد باشي يه زندگي مناسب كه خوبه.فرا مناسب رو هم خواهي داشت و اگر هدف مند سازي يارانه ها روتون تاثير بذاره ميتونين پول هم جمع كنين.اما دونفري فكر كنم همين انقدر همش خرج بشه و ديگه چيزي نمونه.يه كمم بايد كمتر خرج كنين.احيانا تو سايت دانشگاه بايد در مورد هزينه ها توضيح داده باشه.من كه چندتا دانشگاه رو گشتم دقيق نوشته بود.اينم يادت باشه تو سئول معمولا 500.000wonهست با خوابگاه.شهر هاي ديگه احيانا ارزون تر بايد باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elena24 نمایش پست ها
    ببخشید میشه یک نفر یک دانشگاه خوب تو کره ی جنوبی به من معرفی کنی که بتونم بورسیش بشم برای فوق لیسانس
    خوب من کره رو خیلی دوست دارم اشنایی کامل با زبان انگلیسی دارم نه به عالیه ی نیتو ها اما سطحم بد نیست زبان کره ای هم دست و پا شکسته بلدم حرف بزنم رشتم مهندسی نرم افزار دانشگاه امام رضای مشهد و معدلمم 18:23شد این ترم.حالا یکی میشه راهنماییم کنه واسه مدارک و بقیه چیزا در ضمن از الان دارم فکراینده رو میکنم خیلی مونده تا کارشناسیم رو بگیرم
    سلام
    اولا كه معمولا دانشگاه ها ايلتس 6رو ميخوان. دانشگاه پوهانگ(postech)تا اونجايي كه من ميدونم همه ي دانشجوهاي ارشدو به يه نحوي بورس ميكنه.بعضي ها 100% بعضي ها 75% و مين طور مياد پايين.نميدونم اين معدل براي چند ترمه.اما اگر بالاي 18باشه كل ليسانس و ايلتس 6.5 داشته باشي صد در صد همه ي شهريه رو حذف ميكنن و علاوه بر اون يه پولي هم براي زندگي ميدن.
    دانشگاه kaistهم خوب بورس ميكنه.دانشگاه كره يا همون korea universityهم شرايطش مثله پوهانگه.
    اميد وارم كمكي تونسته باشم بكنم

دوستان، اگه کسی بخواد برای ارشد، مثلا رشته های علوم پایه مثل فیزیک با نانو، بره کره، با هزینه شخصی، شهریه یک دانشگاه متوسط رو به بالا، (حالا نه عالی) چقدر میشه، کسی میدونه؟ هزینه زندگی چطور؟
    و اینکه دانشگاه هاش مدرک زبان میخواند؟