صفحه 95 از 128 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1275

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در کره جنوبی (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط alikarimi64 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این دانشگاه قبلا در وزارت علوم ثبت شده فقط آپدیت سایت زمانی صورت میگیره که سیاره مشتری و مریخ هم زمان در صورت فلکی اوریون قرار بگیرن یعنی هر 1200 سال یکبار ضمنا چه این دانشگاه و چه دانشگاههای دیگه که میخواین اقدام کنین استعلام کتبی از وزارت علوم داشته باشین که بعدها به دلایل شرایط سیاسی امکان هر تغییری هست! ولی با داشتن استعلام کتبی مشکلی برای ارزیابی مدارکتون نخواهین داشت.
    و در مورد این دانشگاه همون طور که قبلا بارها گفتم در نامه درخواستتون به وزارت علوم جهت استعلام ذکر کنین "مدارک این دانشگاه قبلا در تاریخ 1390/07/15 به این وزارت خانه ارسال گردیده" که اونا گیج نشن.
    راستی راجع به Korea University سوالات خودتون رو در این گروه مطرح کنین

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=155
    موفق باشین
    سلام چطوري استعلام كنيم ؟ من واسه يه دانشگاه ديگه مي خوام اقدام كنم كه تو اين ليست نيست ! مدركشم نيم دونم ارزيابي شده يا نه !

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Korea University, Biofluid

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام چطوري استعلام كنيم ؟ من واسه يه دانشگاه ديگه مي خوام اقدام كنم كه تو اين ليست نيست ! مدركشم نيم دونم ارزيابي شده يا نه !
    شهرک غرب، وزارت علوم، اتاق 420 خانم طاهری، مدارک مورد نیاز هم در لینکی که بالا گذاشتم هست میتونی مثل همون به ترتیب مدارک رو تکمیل کنی

Junior Member

فقط علی جان . یعنی الان با این توضیحاتی که دادی این دانشگاه جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم هستش دیگه ؟ یا هنوز وزارت علوم در حال انجام مراحل ثبت هستش. راجع به استعلام کتبی. مدارکه خاصی باید ببریم برای گرفتن استعلام؟ این مدارکی که تو پست قبلی گذاشتی فقط یکی دو تا چک لیسته با دو تا فایل PDF که راجع به دانشگاه توضیح داده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline72 نمایش پست ها
    فقط علی جان . یعنی الان با این توضیحاتی که دادی این دانشگاه جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم هستش دیگه ؟ یا هنوز وزارت علوم در حال انجام مراحل ثبت هستش. راجع به استعلام کتبی. مدارکه خاصی باید ببریم برای گرفتن استعلام؟ این مدارکی که تو پست قبلی گذاشتی فقط یکی دو تا چک لیسته با دو تا فایل PDF که راجع به دانشگاه توضیح داده.
    ثبت شده واسه استعلام فقط یه درخواست لازمه همین، واسه بررسی دانشگاه هم مدارک به ترتیب چک لیست همون طوری که من دسته بندی کردم با شماره گذاری آماده کنین. همین

نقل قول نوشته اصلی توسط alikarimi64 نمایش پست ها
    ثبت شده واسه استعلام فقط یه درخواست لازمه همین، واسه بررسی دانشگاه هم مدارک به ترتیب چک لیست همون طوری که من دسته بندی کردم با شماره گذاری آماده کنین. همین
    آخه اون يونيه كه من مي خوام اقدام كنم در حد korea نيست كه ! اصلا تو قسمت About us از اين pdf ها نداره ! من چي ببرم براشون ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    آخه اون يونيه كه من مي خوام اقدام كنم در حد korea نيست كه ! اصلا تو قسمت About us از اين pdf ها نداره ! من چي ببرم براشون ؟
    در هر صورت مدارکی که لازمه واسه بررسی ایناست.

Junior Member

سلام به همه دوستان، من هفته آينده دارم مي رم وزارت علوم براي ثبت دانشگاه KOREA UNIVERSITY

لطف كنيد و بگيد چه مداركي رو بايد ببرم و چه مراحلي رو بايد طي كنم.لطفا آدرس وزارت علوم و بخشي رو كه بايد مراجعه كنم رو برام بذاريد.

با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، من هفته آينده دارم مي رم وزارت علوم براي ثبت دانشگاه KOREA UNIVERSITY

لطف كنيد و بگيد چه مداركي رو بايد ببرم و چه مراحلي رو بايد طي كنم.لطفا آدرس وزارت علوم و بخشي رو كه بايد مراجعه كنم رو برام بذاريد.

با سپاس.
    دوست عزیز این دانشگاه قبلا ثبت شده و توی پستهای قبل به این موضوع اشاره کردم فقط شما باید یه استعلام کتبی بگیرین مدارک لازم و آدرس رو هم در پست های قبلی گذاشتم لطفا قبل از سوال پستهای قبلی رو مرور کنین ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Skyline72 نمایش پست ها
    راستی بچه ها تو سایت سفارت کره که دوست عزیزم تو پست قبلی گذاشت
    http://irn.mofat.go.kr/worldlanguage...visa/index.jsp

مدارک ویزای تحصیلی با کنفرانس فرقی نمیکنه!!!!!.....بعدش گفته که اعتبار ویزا 3 ماهه هستش!!!!!.....یعنی ماها که قراره دانشجو بشیم تو کره باید هر 3 ماه تمدید کنیم ویزا رو؟؟ یا اینکه من دارم اشتباه می کنم؟ کسی از شما اطلاعاتی داره؟؟

یه مشکل دیگه اینکه تو مدارک سفارت یه چیزی میخواد به اسمه: "معرفی نامه به زبان انگلیسی" . بچه هایی که مدارک رو تحویل دادن میدونن این چیه؟

بازم مرسی بخاطر کمکتون
    منظور از معرفی نامه ی انگلیسی یعنی گواهی اشتغال به تحصیل یا گواهی اشتغال به کار فعلی

Junior Member

من دیروز سفارت کره بودم،
    ظاهرا به دلیل روابط خوب دو کشور سخت گیری خیلی کمتر از سفارت های دیگه هست به من گفتن که بیمه مسافرتی رزرو بلیط نمی خوان
    مصاحبه ای در کار نیست
    فقط ترجمه ی آخرین مدرک تحصیلی رو می خوان نه کل مدارک تحصیلی و ریز نمرات
    راستی ویزا رو یک هفته ای می دن
    نامه ی رسمی پذیرش که دانشگاه پست می کنه(باید شماره ثبت دانشگاه رو داشته باشه)
    برای دادن مدارک وقت قبلی لازم نیست ، هر روز که تونستید از هفت صبح باید برید اونجا
    تمام مدارک حتما باید انگلیسی باشه پس کپی شناسنامه خواستن باید ترجه باشه
    واسه ویزای تحصیلی حساب بانکی 20 میلیون تومانی می خوانی(بنابراین اگر فاند دارین حتما از دانشگاه بخواین یه گواهی بده که به جای حساب بانکی ارائه کنین)