نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
سلام دوستان.
من 40 روز پیش (11 تیر) تقاضای صدور گواهی رتبه ارشد سراسری کرده بودم. که البته به وسیله پست فیش واریزی به مبلغ 2300 تومان رو برای سازمان سنجش پست کردم و توی یک نامه توضیح داده بودم که من فلان چیز رو میخوام.
امروز (21 مرداد) بعد از 40 روز گواهی به وسیله پست اومد در خونمون. پستش سفارشی بود و 3-4 روز پیش پست شده بود. تاریخ خود نامه هم 11 مرداد (10 روز پیش بوده). اما یک نکته بسیار مهم وجود داره:
مشخصات من رو درست نوشته، ولی رتبه ها رو اشتباه. من کارنامه آزمونم رو دارم. هیچ یک از ین اعداد توش نیست. با این رتبه ای که توی این گواهی زده، من سال 86 چلغوز آباد سفلی هم قبول نمیشدم. نمیدونم قضیه چیه! اشتباه شده یا چیز دیگه. آخه مشخصاتم درسته. و سهمیه ای هم در کار نبوده که بگم این رتبه، رتبه کله.
به هر حال به دوستان توصیه می کنم، اگر گواهی رتبه از سازمان سنجش می خواهند، ظاهرا حضوری مراجعه کنند (البته اگه امکان پذیر باشه) هم سریعتر میشه و هم دقیق تر. من برای یک دانشگاه میخواستم که 20 وز پیش مدارکم رو پست کردم. تازه اینی هم که الان اومده، غلطه!!!
عکس گواهی رو میذارم، شاید کسی بخواد بدونه نامه ای که می دهند چجوری هست. البته تا حدی هم به متن نامه ای که خطاب به اونها می نویسید بستگی داره. من ازشون خواسته بودم که بگند که چند نفر توی امتحان شرکت کردند.

govahi rotbe arshad.JPG