صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

پیش فرض گواهی قبولی در کنکور سراسری

سلام

دو تا سوال داشتم...

1- آيا ميشه گواهي رتبه از سازمان سنجش گرفت كه مثلا توي چند هزار نفر شركت كننده رتبه ات چقدر شده؟ يا كارنامه كنكور رو ميشه ترجمه كرد؟ توي برخي رزومه ها ديدم كه رتبه كنكورشونو نوشتن و تقريبا تعداد شركت كننده ها رو هم نوشتن و مثلا نتيجه گرفتن top 5% ... اصلا مدركي براي اثبات اين ادعا لازمه؟ يا نوشتن يه چيز تقريبي اصلا صورت خوشي داره؟

2- كلا چقدر مدرك براي اثبات مسائل جنبي در رزومه لازمه؟ مثلا براي مقالات كنفرانسهاي داخل لازمه همه گواهي قبولي مقالات ترجمه بشه؟ براي موارد كه اهميت كمتري داره، آيا ميشه بديم دارالترجمه يه سري فقط ترجمه كنه و ازش كپي بگيريم؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

پیش فرض پاسخ : رتبه از سازمان سنجش؟ - مدرك براي اثبات هر مسئله در رزومه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goodgirl
    سلام

دو تا سوال داشتم...

1- آيا ميشه گواهي رتبه از سازمان سنجش گرفت كه مثلا توي چند هزار نفر شركت كننده رتبه ات چقدر شده؟ يا كارنامه كنكور رو ميشه ترجمه كرد؟ توي برخي رزومه ها ديدم كه رتبه كنكورشونو نوشتن و تقريبا تعداد شركت كننده ها رو هم نوشتن و مثلا نتيجه گرفتن top 5% ... اصلا مدركي براي اثبات اين ادعا لازمه؟ يا نوشتن يه چيز تقريبي اصلا صورت خوشي داره؟ بله میشه. میری واحد ارتباطات مردمی سازمان سنجش(کوچه پشتی ساختمون اصلی سازمان) و با پرداخت 1000 تومن درخواست "گواهی تایید رتبه کنکور سراسری" میدی. میگن 10 روزه میاد در خونه ولی من که 1 ماه پیش سفارش دادم هنوز نیومده ! در ضمن من جوگیر شدم این کار رو کردم و تا جایی که شنیدم فقط آلمان همچین چیزی میخواد. توی CV آب هم اگه خوردی بنویس. برای همه چیز هم لازم نیست مدرک ارائه کنی مثل همین رتبه کنکور.

2- كلا چقدر مدرك براي اثبات مسائل جنبي در رزومه لازمه؟ مثلا براي مقالات كنفرانسهاي داخل لازمه همه گواهي قبولي مقالات ترجمه بشه؟ براي موارد كه اهميت كمتري داره، آيا ميشه بديم دارالترجمه يه سري فقط ترجمه كنه و ازش كپي بگيريم؟ اثبات مسائل جنبی فکر نمیکنم لزومی داشته باشه.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رتبه از سازمان سنجش؟ - مدرك براي اثبات هر مسئله در رزومه؟

سلام

در ارتباط با رتبه‌ی کنکور باید بگم تمامی دوستان من که در سه سال اخیر از روند apply اونا باخبر هستم و همشون از بهترین دانشگاه‌های آمریکا و کانادا (با fund کامل) پذیرش گرفتند، هیچکدوم چنین مدارکی رو نفرستادند و فقط در رزومه‌ی خودشون نوشته بودند. البته در اکثر دانشگاه‌های خوب آمریکا و کانادا دانشگاه‌های خوب ایران شناخته شده است و خود استادای اونجا می‌دونن که مثلاً رتبه‌ی یک شریفی در چه حدودیه و یک تهرانی چه طور. (چون استادها و دانشجوهای خوب ایرانی تو این دانشگاهها کم نیستند، بنابراین آمار دستشونه.)
    اما اگه اصرار داری تو سايت سازمان سنجش مطلب زیر نوشته شده که می‌تونی با گرفتن این گواهی بدی دارالترجمه برات ترجمه کنه.

صدور تأييديه گواهي، رتبه گواهي قبولي، كارنامه و مجاز به انتخاب رشته بودن داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي
    سازمان سنجش آموزش کشور - 23/08/86
    سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي كه درخواست صدور تأييديه گواهي رتبه، گواهي قبولي در آزمون، صدور كارنامه، گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون را دارند، مي‎رساند كه به منظور دريافت هر يك از گواهي‎هاي مورد نظر، لازم است از ابتداي آذرماه سال 1386 مبلغ 000/10 ريال به حساب 748 (هفتصدو چهل و هشت) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و رسيد آن را همراه با درخواست كتبي به نشاني: تهران - صندوق پستي 1314-15875 ارسال و يا به واحد ارتباط مردمي اين سازمان واقع در تهران ‌‌ خيابان سپهبد قرني - كوچه شهيد اماني - پلاك 10 تحويل نمايند. بديهي است كه پس از وصول درخواست به اين سازمان، طي مدت 10 روز گواهي مورد درخواست متقاضي صادر و به نشاني وي ارسال خواهد شد.

http://82.99.202.130/Other/1386/860823_02.php

در مورد مقالات هم کافیه عنوان مقاله‌هاتونو در رزومه بنویسید و اگه اونا بخوان صحتشو چک کنند به استادی که باهاش این مقاله رو نوشتی (که حتماً ازش توصیه‌نامه هم گرفتی) میل می‌زنند. (خودت هم می‌تونی مقاله‌هاتو به استادی که مخشو زدی میل بزنی)

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض گواهی قبولی در کنکور سراسری؟

سلام!

من قصد دارم برای یکی از دانشگاه های اتریش اقدام کنم، یکی از مدارک مورد نیاز گواهی قبولی در یک رشته در دانشگاه های کشور خودمه. خوب من امسال کنکور رو قبول شدم و رشته ای هم که می خواستم بود حالا این گواهی رو از کجا باید بگیرم؟ آیا لازم هست ثبت نام کنم؟

لطفا راهنمایی کنید ممنون.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری؟

سلام

ضمن تبریک

میرید مشکین دشت کرج- که دفتری داره اموری مربوط به این مسائل مثل گواهی رتبه و .....صادر میکنه
    این سازمان یکی از شعب سازمان سنجش هستش

Junior Member

حالا چرا کرج؟! همین جا برو سازمان سنجش خیابون کریم خان بخش ارتباطات مردمی آدرستو میگیرن یه هفته ای میفرستن برات
    It&#39;s just a thought, only a thought<br />If my life is for rent

رشته و دانشگاه

سلام

آهان

من خودم هم واسه گواهی رتبه رفتم اونجا همین کریم خان- بعد بهم گفتند برو مشکین دشت کرج- بیچاره شدم تا خودم رو رسوندم اونجا
    ولی جای خوش آب هوایی- میشه یه پیک نیک هم زد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamyar1984
    حالا چرا کرج؟! همین جا برو سازمان سنجش خیابون کریم خان بخش ارتباطات مردمی آدرستو میگیرن یه هفته ای میفرستن برات
    نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام

ضمن تبریک

میرید مشکین دشت کرج- که دفتری داره اموری مربوط به این مسائل مثل گواهی رتبه و .....صادر میکنه
    این سازمان یکی از شعب سازمان سنجش هستش

ممنون از راهنماییتون!
    فقط می شه آدرس هر دوتای اینارو دقیق بگید؟

رشته و دانشگاه

سلام

آدرس کریم خان که معلومه:
    کریم خان -اول پل کریم خان- مشخصه وقتی میری
    مشکین دشت کرج هم وقتی رسیدی بپرس از اهالی اونجا- اصلا یه ساختمان غول پیکر داره پیداست اونجا یه جای flat هستش که همین ساختمان بلند رو داره--کوچه و پلاکی نیست که الان یادم باشه بت بگم- باید برسونی خودتون رو مشکین دشت
    قبل از اینها با تلفن بپرس که کدوم یک ازین دوجا کارت رو راه میندازه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

من برای این گواهی اقدام کردم یک ماه و خرده ای طول کشید تا بیاد، قبل از آماده ترجمه شدن هم نیاز به تایید و مهر وزارت علوم داره.

حالا من یه سوال داشتم اونم اینه که برای گواهی قبولی دانشگاه آزاد از کجا می شه اقدام کرد؟ از خود اون دانشگاهی که قبول شدیم یا یه محل مرکزی داره؟

صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)