صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

«ممنون! فقط این هزینه ای نداره که از قبل باید برم بانک پرداخت کنم؟»

هزینه اش ۱۰۰۰ تومنه که باید بانک پرداخت بشه.
    شماره حساب و بانکش رو یادم نمیاد. دوستانی که جدیدا میرن، لطف کنن بنویسن اینجا لطفا. (هرچند، همچین هم وقت گیر نیست و میتونین تو بانکی که همون نزدیکی هست واریز کنین)
    Weallshouldknowthatweknownothing.
    وای

Junior Member hamed_j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced Opical Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط r.majdodin نمایش پست ها
    سلام
    آیا سازمان سنجش گواهی قبولی در کنکور تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) و رتبه آن را هم می دهد؟ اگر مربوط به سه سال پیش باشد چطور؟
    بله فوق ليسانس هم گواهي ميدن..من گرفتم..اتفاقاً مربوط به سه سال پيش بود

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : رتبه از سازمان سنجش؟ - مدرك براي اثبات هر مسئله در رزومه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SJ نمایش پست ها
    سلام

در ارتباط با رتبه‌ی کنکور باید بگم تمامی دوستان من که در سه سال اخیر از روند apply اونا باخبر هستم و همشون از بهترین دانشگاه‌های آمریکا و کانادا (با fund کامل) پذیرش گرفتند، هیچکدوم چنین مدارکی رو نفرستادند و فقط در رزومه‌ی خودشون نوشته بودند. البته در اکثر دانشگاه‌های خوب آمریکا و کانادا دانشگاه‌های خوب ایران شناخته شده است و خود استادای اونجا می‌دونن که مثلاً رتبه‌ی یک شریفی در چه حدودیه و یک تهرانی چه طور. (چون استادها و دانشجوهای خوب ایرانی تو این دانشگاهها کم نیستند، بنابراین آمار دستشونه.)
    اما اگه اصرار داری تو سايت سازمان سنجش مطلب زیر نوشته شده که می‌تونی با گرفتن این گواهی بدی دارالترجمه برات ترجمه کنه.

صدور تأييديه گواهي، رتبه گواهي قبولي، كارنامه و مجاز به انتخاب رشته بودن داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي
    سازمان سنجش آموزش کشور - 23/08/86
    سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‎هاي ورودي دانشگاه‎ها و مؤسسات آموزش عالي كه درخواست صدور تأييديه گواهي رتبه، گواهي قبولي در آزمون، صدور كارنامه، گواهي اعلام مجاز بودن به انتخاب رشته در آزمون را دارند، مي‎رساند كه به منظور دريافت هر يك از گواهي‎هاي مورد نظر، لازم است از ابتداي آذرماه سال 1386 مبلغ 000/10 ريال به حساب 748 (هفتصدو چهل و هشت) خزانه نزد بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) واريز و رسيد آن را همراه با درخواست كتبي به نشاني: تهران - صندوق پستي 1314-15875 ارسال و يا به واحد ارتباط مردمي اين سازمان واقع در تهران ‌‌ خيابان سپهبد قرني - كوچه شهيد اماني - پلاك 10 تحويل نمايند. بديهي است كه پس از وصول درخواست به اين سازمان، طي مدت 10 روز گواهي مورد درخواست متقاضي صادر و به نشاني وي ارسال خواهد شد.

http://82.99.202.130/Other/1386/860823_02.php

در مورد مقالات هم کافیه عنوان مقاله‌هاتونو در رزومه بنویسید و اگه اونا بخوان صحتشو چک کنند به استادی که باهاش این مقاله رو نوشتی (که حتماً ازش توصیه‌نامه هم گرفتی) میل می‌زنند. (خودت هم می‌تونی مقاله‌هاتو به استادی که مخشو زدی میل بزنی)

موفق باشید

سلام اين مبلغ در سال جاري 13500 ريال مي باشد نه 10000 ريال!
    در ضمن قابل ترجمه است و توش تعداد شركت كننده و پذيرفته شده را نيز مي نويسند!

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    سلام

بر دانشگاه آزاد باید بری به این آدرس:

تهران خ پاسداران نبش نیستان نهم -ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد (یه ساختمون 9 طبقه است تابلوه)- طبقه هشتم- اسم اون آقاهه رو نمی دونم ولی رسیدی طبقه هشتم از آقای جوادی بپرس (دفتر معاونت پژوهش) اون بهت کمک می کنه که پیش کی باید بری
    موفق باشی

بايد خدمتتون عرض كنم كه احتمالا گواهي قبولي در دانشگاه فقط مربوط به دانشگاه دولتي سراسري مي شه و ربطي به دانشگاه آزاد نداره. اما از آنجا كه كار از محكم كاري عيب نمي كنه مي توانيد اين مدرك را از دانشگاه آزاد مركز آزمون بگيريد براي اين كار 2 بار مراجعت به اين مركز و تقبل 5000 تومان هزينه صدور و تحمل 10 روزه را بايد انتظار داشته باشيد.

آدرس: تهران- خيابان پاسداران- نيستان ششم ( بعد از پمپ بنزين) مركز آزمون دانشگاه آزاد.
    اصل و كپي شناسنامه
    فيش واريز 5000 تومان به حساب 014460446004 بانك ملي زبرجد قابل پرداخت در تمام شعب.
    حضور شما و پر كردن فرم مربوطه.
    ------
    اين كل روند كاره اما واقعا اين مدرك لازم هست يا نه چيزيه كه بايد دوستاني كه تجربه دارند بگن.
    شماره تماس براي دريافت اطلاعات بيشتر22581342 و 22553567-70

Junior Member

پیش فرض رتبه فوق لیسانس

با سلام

اگه این مطلب به درد اینجا نمی خوره منو ببخشید یا اگه تکراریه.

یه سئوال دارم در مورد کسایه که رتبه اول فوق لیسانس گرفتند. توی رزومه ذکر می کنند اینجا مدرکی میده که قابل ترجمه باشه و بتونه برای پذیرش گرفتن کمک کنه.

با تشکر از دوستان

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : رتبه فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Afi83 نمایش پست ها
    با سلام

یه سئوال دارم در مورد کسایه که رتبه اول فوق لیسانس گرفتند. توی رزومه ذکر می کنند اینجا مدرکی میده که قابل ترجمه باشه و بتونه برای پذیرش گرفتن کمک کنه.

با تشکر از دوستان
    البته معمولا بچه ها توی رزموشون (اگر خواستند) رتبشون را می نویسند و نیازی به مدرک نیست و دانشگاه مقابل هم مدرکی ازشون نخواسته اند

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

پیش فرض پاسخ : رتبه فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Afi83 نمایش پست ها
    با سلام

با تشکر از دوستان
    البته این پست قدیمیه و احتمالا این دوستمون تا حالا جوابشو گرفته ولی من اینجا جوابشو مینویسم شاید سوال بقیه دوستان هم باشه:
    بله میتونید این گواهی رو از سازمان سنجش (خیابان ویلا) درخواست بدین و با پست سفارشی میاد در خونه بعد باید ببرید وزارت علوم تا مهرش کننو قابل ترجمه رسمی بشه. بعد اونم که دیگه میبرید دارالترجمه و ترجمه رسمی میکنید دیگه.
    impossible is impossible...

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

سلام
    ببینم برای صدور این گواهی(اینطوری که اینجا گفته شده در آن واحد چیزی نمیدن)، آدم حتما باید خودش بره یا یکی دیگه هم میتونه اون فرمو پر کنه؟
    اگه کسی شماره حسابو داره هم لطفا بگذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    سلام
    ببینم برای صدور این گواهی(اینطوری که اینجا گفته شده در آن واحد چیزی نمیدن)، آدم حتما باید خودش بره یا یکی دیگه هم میتونه اون فرمو پر کنه؟
    اگه کسی شماره حسابو داره هم لطفا بگذاره
    من پریروز دفتر روابط عمومی بودم و در خواست گواهی دادم. شماره حساب همونیه که در بالا اومده.حساب شماره 748 بنام خزانه داری کل... مبلغش هم 15،000 ریاله. چندین نوع گواهی وجود داره که خانمه بهم گفت که باید درخواست گواهی رتبه بدم.
    از اونجا که سازمان ستجش از مراجعه کننده حضوری چندان استقبال نمی کنه و با استناد به نوشته بالا، می تونید با تقاضا نامه و فیش واریزی درخواست بدید ولی فکر زمان تحویلش رو هم بکنید. من ترجیح دادم که خودم برم و بگم که گواهی رو دستی میگیرم و پست نکنند. اقای متصدی می گفت که احتمالا 48ً ساعته آمادست.

Junior Member piper آواتار ها

ايرادي نداره.ميشه كس ديگه ايي فرم رو براي شما و با اطلاعات شما پركنه.شماره حساب:748 بانك ملي به نام خزانه داري كل كشور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)