دوستان می خوام یه راهنمای کامل بگم برای کسانی که کارنامه قبولی تو سراسری می خوان بگیرین مثل من به خاطر کم بودن اطلاعات وقتشون تلف نشه سریعا حل کنن
1-اگه امکان داره خودتون حضوری برین یا کسی رو بفرستین سازمان سنحش تو خیابون کریم خان زند واحد روابط عمومی که درش از کوچه پشتی سازمان سنجش هستش ( با پست طول میکشه)
2-طرف بهتون میگه فردا بیا یا هم میگه ساعت 3 بیا (آقای پور اشرف هستش که اول نشسته).
3-فرم رو پر کنید بدین بهش الکی بگین وقت سفارت دارین اکثرا میگه 12 بیا ببینم چیکار میکنم اما تقریبا نامه شما تا ساعت 11:30 آماده میشه از بالا میرسه.
4-حوالی 11:30 _ 12 که رفتین تو دیگه نرین پیش اوناییکه تو باجه هستن. همشون نمیدونم چرا میخوان دیر بدن مدرک رو (پولی هم واریز نمیکنین)
5-وقتی تو رفتین مستقیم برین باجه بایگانی که سمت راست هستن شماره تون رو بدین میگه که آماده شدین یا نه اگه برین اونور میگن برو بیرون صدات میکتیم
6-اگه از طرف کسی میرین کارت شناسایی طرف با کپی شو ببرین ویلا نمیدن برگرو
7-بعد گرفتن برگه بهتون میگن برین میدون صنعت (شهرک غرب) وزارت علوم واسه تایید که نباید اونجا برین ( بازم نمیدونم قصدشون چیه)
8-میرین ضلع شرقی میدان فردوسی (که نزدیکه) جنب هتل اسکان امور دانشجویان کشور . طبقه سوم پیش خانم بابایی (فک کنم اتاق 324) اونکه تایید کرد دیگه تمومه میبرین دارالترجمه که مهر دادگستری و امور خارجه رو بزنه