صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط kingly نمایش پست ها
    دوستان تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد رو چجوری میشه پیدا کرد؟
    تو کارنامه رشته مدیریت زده بود آخرین رتبه مجاز برای انتخاب رشته غیرروزانه 56000. تو گواهی رتبه سنجش نوشته بود کل شرکت کنندگان 58000 نفر. حالا نمی دونم تو همه رشته فاصله مجاز و کل شرکت کننده ها همینقدر یا نه. امیدوارم این اطلاعات کمک کنه. البته اینارو با این فرض گفتم که نخواین از سنجش گواهی بگیرید. اگه گواهی بگیرید که خودش میزنه.
    ویرایش توسط richi : November 15th, 2018 در ساعت 10:22 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

اگه گواهی رو از سنجش بگیرید خودشون براتون میزنن. البته تو درخواستتون مطرح کنید که چه چیزهایی می خواید براتون ذکر بشه. چند سال پیش که اینطور بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط kingly نمایش پست ها
    دوستان تعداد شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد رو چجوری میشه پیدا کرد؟

Junior Member

سلام دوستان
    امروز رفتم سازمان سنجش و درخواست گواهي كردم، كمتر از يك ساعت و نيم اماده شد. براي من كه مقطع دكترا هستم و سال دوم هستم فقط نوشته بود كه اين دانشجو در مرحله اول ازمون سراري رتبه فلان رو از فلان نفر كسب كرده! خيلي بده اينجوري! اخه قبولي دكترا دومرحله ايه و اين نامه انگار فقط ميگه من دعوت به مصاحبه گرفتم! و دراخر هم اشاره اي به دانشگاهي كه قبول شدم نكرده بودن! ازشون خواستم توي متن نامه تحديد نظر بشه كه همون مسئول دبيرخونه فقط با سر!! ميگفت نه برو درسته!!!
    دوستان كسي تجربه مشابه داره؟ به نظر شما اين گواهي بعدا جاي ابهام نداره؟
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

Junior Member

سلام دوستان
    من کنکور دکترا رو که شرکت کردم رتبه مرحله اولم 75 و رتبه مرحله دوم 35 شد در دانشگاه خودم و رتبه نهایی بعد از مصاحبه 5 روزانه شد که تا 4 قبولی روزانه بود. ذکر این رتبه ها تاثیری روی رزومه داره؟ چون من فقط بخاطر اینکه ایران نمیخواستم ادامه برم فقط دانشگاه شهر خودم رو رفتم مصاحبه.

Junior Member dpicollege آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng & Information Security

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین برای دانشگاه علمی کاربردی هم میشه از همین جا اقدام کرد و گواهی گرفت؟
    I AM NEVER REST

Junior Member

سلام من این گواهی قبولی کنکور رو واسه ی دانشگاه آلمان چند ماهی بود لازم داشتم چیزایی که راجع بهش میخوندم واینکه مثلا زمان میبره یا این که باید هم وزارت علوم مهر بخوره هم سنجش دودلم کرده بود. من از شهرستان رفتم سنجش ساعت 8 اونجا بودم نوبت گرفتم 4 نفر جلوتر از من بودم درخواست گواهی دادم و بهم گفتن 11 و نیم همون روز اونجا باشم واسه تحویل من 12 رسیدم و گواهی مهر شده رو تحویل گرفتم بدون هیچ هزینه ای بعد بردم دارالترجمه که بهم گفتن مهر علوم میخوایم و بعد که گفتم خود سنجش و علوم گفتن که حدود یه ساله قانون عوض شده و مهر برجسته ی سنجش کافیه ازم گواهی رو قبول کردن واسه ی ترجمه.
    من اینو نوشتم که بقیه دوستانی که مثل من تجربه ای ندارن به خاطر اطلاعات به روز نشده ی سایت ها، واسه ی پروسه ی پذیرش که خیلی هم مهمه کارشون تعویق نیفته.
    موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق تجارت بین الملل، شهید بهشتی

سلام، ببخشید گواهی ای برای درصدهای کنکور هم ارائه می کنند یا فقط رتبه ها رو اعلام می کنند؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.وقتتون بخیر.کسی اخیرا برای گواهی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد (قابل ترجمه رسمی) اقدام کرده؟ میشه روندش رو برام توضیح بدید؟ یا اگه نمونه ای از نامه رو دارید برام بفرستید؟ من از شهرستان میخوام بیام تهران.یک روزه میشه کاراشو انجام داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی نمونه ای از ترجمه ی گواهی قبولی کنکور داره که بتونه لطف کنه و به من بده؟ خیلی دقیق هم نمیخوام. فقط یه ایده بگیرم که چطور باید باشه ممنون میشم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tirgan نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.وقتتون بخیر.کسی اخیرا برای گواهی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد (قابل ترجمه رسمی) اقدام کرده؟ میشه روندش رو برام توضیح بدید؟ یا اگه نمونه ای از نامه رو دارید برام بفرستید؟ من از شهرستان میخوام بیام تهران.یک روزه میشه کاراشو انجام داد؟
    نمونه رو سرج کنید میاد براتون کلی! من درخواست نوشتم برای سازمان سنجش و اونها برام فرستادن گواهی رو! لازم نشد که حتی برم تهران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)