صفحه 5 از 31 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

برای گرفتن کارنامه قبولی هنوز میشه به ادرس بالا مراجعه کرد؟
    من حدود یک ماه پیش از همین آدرس گرفتم...فقط مبلغش فکر کنم 1500 تومن بود
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    خیلیییییییییییی ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    یه سوال دیگه!
    همون 48 ساعت طول کشید؟
    ینی بعد 48 ساعت رفتید و گواهیتون رو گرفتید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

همون 48 ساعت طول کشید؟
    طبق چیزی که دوستان تو همین تاپیک گفتن 48 ساعت طول میکشه...ولی من بعد از 72 ساعت رفتم گرفتم (دلیل خاصی نداشت،روز قبلش کار داشتم!)
    You can't beat your enemy anymore through wars; instead you create an entire generation of people seeking revenge

سلام
    اگر از شهرستان تقاضا بفرستیم با نامه تا دوهفته دیگه فک میکنید دریافت کنیم نامه تاییدیه را ؟
    واسه آلمان باید گواهی رتبه و قبولی را هردو را بفرستیم؟
    اگه بخواهیم مثلا چند نسخه از هرکدوم داشته باشیم باید به همون تعداد n*1500 پول به حساب بریزیم؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخ دوستان...

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

1- خیر اگه از شهرستان بفرستید احتمالاً تا یک ماه طول میکشه (دوهفته فقط نامه تو راهه ،آخه با پست معمولی می فرستن)
    2- گواهی رتبه همون قبولی هم هست چون در اون ذکر میشه شما درکنکور سراسری در اون تاریخ با رتبه فلان قبول شدید.
    3- چرا این کار رو میکنید؟ هر چند تا میخوایید می تونید از روش ترجمه کنید، فارسیش که به دردی نمیخوره چند تا داشته باشید.

موفق و پیروز باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng-UCDenver

اگر از شهرستان تقاضا بفرستیم با نامه تا دوهفته دیگه فک میکنید دریافت کنیم نامه تاییدیه را ؟
    واسه آلمان باید گواهی رتبه و قبولی را هردو را بفرستیم؟
    اگه بخواهیم مثلا چند نسخه از هرکدوم داشته باشیم باید به همون تعداد n*1500 پول به حساب بریزیم؟
    1-من خودم تهران رفتم گرفتم و درمورد تقاضا از شهرستان اطلاعات زیادی ندارم، اما من که رفته بودم سنجش برای یکی از دوستام(تو شهرستان) هم درخواست دادم، فکر کنم کمتر از دو هفته رسید دستش
    2-جفتشو تیک بزنین(فرم هست که میگه چی میخواین)...در اصل یه نامه است که این دومورد توش اشاره میشه ، نه دوتا
    3-بعید میدونم چند نسخه از یه مدرک بدن، چون حضوری که حداقل امضا زدم که دریافت شد...احتمالا واسه ترجمه منظورتونه که خوب مثل بقیه مدارک که فقط 1 نسخه اصل وجود داره ازشون،این مدرک رو میبرین دارالترجمه هر چندتا بخواین ترجمه میکنین

Junior Member wise آواتار ها

سلام دوستام من گواهي قبولي توي كنكورو دادم دارالترجمه مهر دادگستري داره ولي مهر وزارت امور خارجه رو نه اين طبيعيه؟ يا يادشون رفته؟

Junior Member

سلام خسته نباشیدجمعن.بچه ها من به 1مشکلی خوردم وقت هم زیاد ندارم اونایی که تجربه دارن یا اطلاعات لطف می کنن اگه کمکم کنن.من توازمون سراسری کاردانی قبول شدم بعد باپیگیری واعتراض و....قبول کردن کاردانیه منو کنسل کنن و قبولی بعدی تو کارناممو که کارشناسیه سازمان سنجش تایید کردو مارفتیم سرکلاسو همه چی بخیروخوشی تموم شد.حالا که رفتم برا گواهی قبولی می گن ما همون کاردانی رو تو سیستم داریم البت من لیسانسو گرفتم هامی خام ببینم بااین مدرک مورد نیاز چه کنم.اصلن گواهی قبولی تو سراسری بامدرک کاردانی رو ببرم ترجمه بعد لیسانس دارم شر نمیشه اونونبرم چی کار کنم.گواهی رتبه رو درخواست بدم ??توگواهی رتبه قبولی ذکر نمیشه فقط می گن با این رتبه قبول شده دیگه نمی کن تو چه شهری و چه رشته ای .ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KAKTOS نمایش پست ها
    سلام خسته نباشیدجمعن.بچه ها من به 1مشکلی خوردم وقت هم زیاد ندارم اونایی که تجربه دارن یا اطلاعات لطف می کنن اگه کمکم کنن.من توازمون سراسری کاردانی قبول شدم بعد باپیگیری واعتراض و....قبول کردن کاردانیه منو کنسل کنن و قبولی بعدی تو کارناممو که کارشناسیه سازمان سنجش تایید کردو مارفتیم سرکلاسو همه چی بخیروخوشی تموم شد.حالا که رفتم برا گواهی قبولی می گن ما همون کاردانی رو تو سیستم داریم البت من لیسانسو گرفتم هامی خام ببینم بااین مدرک مورد نیاز چه کنم.اصلن گواهی قبولی تو سراسری بامدرک کاردانی رو ببرم ترجمه بعد لیسانس دارم شر نمیشه اونونبرم چی کار کنم.گواهی رتبه رو درخواست بدم ??توگواهی رتبه قبولی ذکر نمیشه فقط می گن با این رتبه قبول شده دیگه نمی کن تو چه شهری و چه رشته ای .ممنون از کمکتون
    اگر دانشگاه تاکید کنه لازم است و بدون مدارک مورد بررسی قرار نمی گیرند . بله لازم است.
    ولی بهتره با دانسگاه مکاتبه کنی.
    اگه ببری ترجمه خب وقتی ننوشته کارشناسی قبول شدی فایده ندارد .

ببین تو گواهی سازمان سنجش نوشته فلان شخص با این مشخصات در فلان سال در فلان دانشگاه در فلان رشته قبول شده و رتبه ندارد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)