صفحه 10 از 31 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 40 روز پیش (11 تیر) تقاضای صدور گواهی رتبه ارشد سراسری کرده بودم. که البته به وسیله پست فیش واریزی به مبلغ 2300 تومان رو برای سازمان سنجش پست کردم و توی یک نامه توضیح داده بودم که من فلان چیز رو میخوام.
    امروز (21 مرداد) بعد از 40 روز گواهی به وسیله پست اومد در خونمون. پستش سفارشی بود و 3-4 روز پیش پست شده بود. تاریخ خود نامه هم 11 مرداد (10 روز پیش بوده). اما یک نکته بسیار مهم وجود داره:
    مشخصات من رو درست نوشته، ولی رتبه ها رو اشتباه. من کارنامه آزمونم رو دارم. هیچ یک از ین اعداد توش نیست. با این رتبه ای که توی این گواهی زده، من سال 86 چلغوز آباد سفلی هم قبول نمیشدم. نمیدونم قضیه چیه! اشتباه شده یا چیز دیگه. آخه مشخصاتم درسته. و سهمیه ای هم در کار نبوده که بگم این رتبه، رتبه کله.
    به هر حال به دوستان توصیه می کنم، اگر گواهی رتبه از سازمان سنجش می خواهند، ظاهرا حضوری مراجعه کنند (البته اگه امکان پذیر باشه) هم سریعتر میشه و هم دقیق تر. من برای یک دانشگاه میخواستم که 20 وز پیش مدارکم رو پست کردم. تازه اینی هم که الان اومده، غلطه!!!
    عکس گواهی رو میذارم، شاید کسی بخواد بدونه نامه ای که می دهند چجوری هست. البته تا حدی هم به متن نامه ای که خطاب به اونها می نویسید بستگی داره. من ازشون خواسته بودم که بگند که چند نفر توی امتحان شرکت کردند.

govahi rotbe arshad.JPG
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

سلام. میشه یه نمونه نامه را بذارین؟ ممنون

این پست به درد عزیزانی که در دانشگاه آزاد قبول شده اند، نمی خوره.

روال کلی کار برای کسایی که در دانشگاه دولتی قبول شده اند:
    باید برید سازمان سنجش. یه فرم بهتون میدن. پرش می کنید و به همراه یه قبض پرداخت 2300 تومنی، تحویل می دهید. بعد از 12 روز، "گواهی قبولی در کنکور" پست میشه به آدرستون.
    (برای پرداخت پول، همونجا دستگاه کارت خوان هست. پس حتما با خودتون کارت عابرتون را ببرید.) از وقتی وارد اونجا میشید تا وقتی میاید بیرون، فقط 10 دقیقه طول می کشه!

این عکسی هست که بنده از جلوی این ساختمان گرفتم:

توجه کنید که، سازمان سنجش، یه در پشتی داره. شما باید از در پشتی وارد بشید. از اون در که توی خیابان هفت تیر هست، وارد نشید!

عکس فرمی که باید پر کنید:

توی قسمت "شماره ی فیش بانکی"، شماره ارجاع را بنویسید. شماره ی ارجاع روی فیش پرداختتون ثبت شده.

اگه حضوری می روید، حتما کارت عابر باکتون همراهتون باشه. (البته اگه یادتون رفت هم طوری نیست. به یه نفر که اونجا هست دستی پول بدید تا با کارتش براتون پول بریزه!)
    یه خواهش:
    قبل از اینکه برید سازمان سنجش، از دوستاتون بپرسید که آیا اونا هم "گواهی قبولی در کنکور" میخوان؟ تا دوستاتون مجبور نشن بلند شن برن سازمان سنجش! این مساله برای کسایی که مثل من شهرستانی هستند، خیلی مهمه.
    براي چراغ هاي همسايه ات نور آرزو کن. بي شک حوالي خانه ی تو هم روشن تر خواهد شد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

از دوستان کسی هس بدونه میشه این مدرک گواهی رو با سایر مدارک ترجمه شده اعم از مدرک بین المللی نرم افزار فرستاد واسه دانشگاهها؟
    جریانش چه جوریاس؟
    قرمز باشین

من همبن چند روز پیش این مدرک مسخره رو گرفتم. اطلاعاتی میذارم شاید به درد شما هم بخوره...
    اول اینکه قیمتش 2300 تومنه و از طریق خودپرداز همونجا قابل پرداخته (در این مورد دستشون درد نکنه )
    بعد اینکه آقای دبیرخونه خیلی بداخلاقه و اصرار داره که پست میکنن 10 روز دیگه میرسه دستتون. بهش محل نذارید.
    توی فرم، گواهی رتبه بزنید یا قبولی یا هرچیز دیگه هیچ فرقی نداره همش یه فرمت داره. اگر چندتا میخواید دوتا فرم باید پر کنید.فقط اگر خودتون میخواید تحویل بگیریدش آدرستونو به هیچ وجه ننوسید که خیلی مستعد پست کردن هستن. انگار که قرارداد دارن .... :| اگر نوشتید تا وقتی میبندن همونجا بشینید که یه وقت پست نکن.
    همون روز ساعت 2 به بعد نامتون آمادس و میتونید بگیریدش ولی فقط همون روز. فرداش پست میکنن. مال من رو هم پست کرده بودن به واحد کرجشون. خلاصه اینکه اگر همون روز نرفتید و آدرس هم ننوشته بودید 2 روز بعد ساعت 3.30 یا 4 به بعد برید که نامه های کرجشون برگشت میخوره یا حتی میتونید روز سوم برید. اگر هم آدرس نوشته بودید که دیگه دست پسته...
    اگر 2 به بعد شد و آقای دبیرخونه گفت که نامه نیومده نمیاد و کلی حرف دیگه... محل بهش نذارید.با حفظ آرامش بیاید بیرون و به درب اصلی سازمان مراجعه کنید. از پله ها برید بالا پیش نگهبانی. اکثرا مهربونن (چون زیاد رفتم میگما...) بعد دبیرخونه رو با تلفن اونجا بگیرید. بگید که نامه من به این اسم هست اونجا یا نه. (هستش). یه کارت شناسایی میذارید و یک برگه میگیرید و میرید نامتون روتحویل میگیرید.
    به همین راحتی ....
    امیدوارم مفید بوده باشه

ApplyAbroad Veteran

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
    من این گست رو مطالعه کردم ولی به جواب مورد نظر نرسیدم.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
    من کاردانی رو دانشگاه غیرانتفاعی و کارشناسی رو دانشگاه علمی کاربردی خودندم.
    میتونم با مراجه به سنجش هر دو گواهی رو بگیرم یا فقط یک گواهی داده میشه ؟
    ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز.
    من این گست رو مطالعه کردم ولی به جواب مورد نظر نرسیدم.
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
    من کاردانی رو دانشگاه غیرانتفاعی و کارشناسی رو دانشگاه علمی کاربردی خودندم.
    میتونم با مراجه به سنجش هر دو گواهی رو بگیرم یا فقط یک گواهی داده میشه ؟
    ممنونم
    احتمالا جدا بدن
    قرمز باشین

دوستان یک تجربه ای که من دارم،در سازمان سنجش که میرید فرم را که پر کردید خواستید کارت بکشید 2 تا دستگاه پوز هست که یکیش خرابه،شما کارت را می کشید ولی فیش برای شما چاپ نمی کنه و پولتون میره و دومی درست است،آن فردی هم که آنجا نشسته به شما نمی گه که خرابه .حواستون باشه قبل از اینکه کارت بکشید حتما از طرف بپرسید کدوم دسنگاه درسته؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    دوستان یک تجربه ای که من دارم،در سازمان سنجش که میرید فرم را که پر کردید خواستید کارت بکشید 2 تا دستگاه پوز هست که یکیش خرابه،شما کارت را می کشید ولی فیش برای شما چاپ نمی کنه و پولتون میره و دومی درست است،آن فردی هم که آنجا نشسته به شما نمی گه که خرابه .حواستون باشه قبل از اینکه کارت بکشید حتما از طرف بپرسید کدوم دسنگاه درسته؟
    عجب
    دوست منم اینو میگفت
    دوستان دقت کنند حتما تو کارت کشیدن
    اخه بپرسین هم نمیگن که کدوم خرابه یا درسته؟
    سربلند باشی

Junior Member

سلام بچه ها ،
    من رشته ی دانشگاه آزاد رفتم اما آلمان سراسری را قبول داره ، موضوع اینجاست که من رشته آزاذ با سراسریم فرق داره. و میخوام رشته ی آزاد ادامه بدم. و قیولیام مال سال 83 هست ایرادی نداره؟ کسی هست کمکم کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)