صفحه 11 از 31 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط Zukunft نمایش پست ها
    سلام بچه ها ،
    من رشته ی دانشگاه آزاد رفتم اما آلمان سراسری را قبول داره ، موضوع اینجاست که من رشته آزاذ با سراسریم فرق داره. و میخوام رشته ی آزاد ادامه بدم. و قیولیام مال سال 83 هست ایرادی نداره؟ کسی هست کمکم کنه؟
    جملتون خیلی نا مفهومه ویرایش کن
    سربلند باشی

Junior Member

سلام، من الان برای رشته پزشکی یک از دانشگاه های لهستان دارم پذیرش می گیرم، اما یک مدرکی از من خواستن که واقعا نمی دونم باید از کجا بگیرم که قابل ترجمهه و تایید هم باشه، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:

A document issued by an authorized body (the applicant's high school) certifying the right (eligibility) of the applicant to continue his/her education in higher institutions and universities in the country in which the latter has acquired his/her secondary education;

Junior Member

سلام دوستان
    من 10 روز پیش برای گواهی قبولی تو کنکور سراسری اقدام کردم امروز نامه بدستم رسید اما یه مشکلی داشت:
    سالی که کنکور قبول شدم بخاطر اشتباه تو وارد کردن کد رشته ها رشته مهندسی مواد قبول شدم .1ترم این رشته رو خوندم اما بعد از 1 ترم تونستم اولویت بعدی تو انتخاب رشته که مهندسی برق بود رو ادامه بدم .الان لیسانس من برق هست اما تو گواهی قبولی که برام فرستادن رشته قبولی رو زدن مهندسی مواد.الان من چیکار میتونم بکنم که رشته تحصیلی رو درست کنم؟
    پیشاپیش مرسی از کمک و راهنمایی هاتون

دوستان من رفتم سازمان سنجش و درخواست گواهی و کارنامه رو کردم. امروز پست اورده و می بینم که یک گواهی هستش که فقط رتبه رو زده و خبری از کارنامه نیست. میخواستم ببینم کسی از دوستان تونسته کارنامه کنکورش رو بگیره که شامل درصد هر درس و ... باشه؟

راستی این گواهی رو برای ترجمه باید ببریم وزارت علوم برای تأیید؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeq_s نمایش پست ها
    دوستان من رفتم سازمان سنجش و درخواست گواهی و کارنامه رو کردم. امروز پست اورده و می بینم که یک گواهی هستش که فقط رتبه رو زده و خبری از کارنامه نیست. میخواستم ببینم کسی از دوستان تونسته کارنامه کنکورش رو بگیره که شامل درصد هر درس و ... باشه؟

راستی این گواهی رو برای ترجمه باید ببریم وزارت علوم برای تأیید؟
    مال من 2 روزه اومده همینه که گفتی و کافیم هست واسه دانشگاههایی که میخان
    درضمن من 4000 تومن ریختم به حساب که زیاده 2700 کافیه 3 هفته هم طول کشید تا رسید در خونه تقریبا
    دیروزم ترجمش کردم بدون تاییده جایی
    همون مهر برجسته ای که سنجش زده کافیه
    2700 بریزید حساب748 خزانه داری کل به بانکم بگید واسه سنجشه ادامه 748 بهتون بگه این نامه هم که آپلود کردم جاهای خالیشو پر کنید بفرستید با پست پیشتاز بره 3 هفته بعدش میاد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

این گواهی کنکور جزء مدارک الزامی اپلای هست؟؟
    یا فقط کسانی که رتبه هاشون خیلی عالی شده به عنوان امتیاز می خوان گواهی اش رو داشته باشن؟؟
    منم کنکوریی بودم هر دو مقطع اما رتبه هام خیلی عادی بود منم باید اقدام کنم یعنی؟؟؟

Junior Member

دوستان من تهران نیستم و میخواستم گواهی قبولی روو بگیرم باید چه مبلغی رو به چه شماره حسابی واریز کنم و اینکه پستی به من نامه رو میدن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من سال 89 برق چمران قبول شدم و الان می خوام برای فیزیک ETH اپلای کنم ولی سازمان سنجش هیچ گواهی به من نمیده که ثابت کنم اون سال فیزیک هم قبول می شدم .
    لطفا کسی اگر اطلاعی داره بگه چجوری می تونم گواهی قبولی فیزیک بگیرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    این گواهی کنکور جزء مدارک الزامی اپلای هست؟؟
    یا فقط کسانی که رتبه هاشون خیلی عالی شده به عنوان امتیاز می خوان گواهی اش رو داشته باشن؟؟
    منم کنکوریی بودم هر دو مقطع اما رتبه هام خیلی عادی بود منم باید اقدام کنم یعنی؟؟؟
    نه دوست عزیز تا جایی که من می دونم این مدرک الزامی نیست. برخی دانشگاههای سخت گیر ممکنه بخوان و برخی افراد هم که رتبه هاشون خیلی خوبه به عنوان credit و مدرک اضافه خودشون می فرستن.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zemelwise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال 89 برق چمران قبول شدم و الان می خوام برای فیزیک ETH اپلای کنم ولی سازمان سنجش هیچ گواهی به من نمیده که ثابت کنم اون سال فیزیک هم قبول می شدم .
    لطفا کسی اگر اطلاعی داره بگه چجوری می تونم گواهی قبولی فیزیک بگیرم
    فکر نکنم همچین چیزی شدنی باشه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)