صفحه 15 از 31 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 302

موضوع: گواهی قبولی در کنکور سراسری

Banned

پیش فرض پاسخ : گواهی قبولی در کنکور سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط parivash89 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان دانشگاه از من مدرک "Validated copy of University entrance exam (Konkoor)
    رو خواسته. منظورش همون گواهی رتبه و قبولی هست ؟
    من درخواست گواهی رو به سازمان سنجش دادم و یه نامه برام فرستادن که که رتبه و تعداد افراد شرکت کننده و دانشگاهی که من قبول شدم رو ذکر کرده، همینه دیگه نه؟ نامه دیگه که وجود نداره که بشه گرفت نه؟
    سلام

فقط کافی هست ترجمه بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    راستش من دانشگاه آزاد درس خوندم و برای محکم کاری می خوام گواهی قبولی بگیرم(سفارت از یکی از دوستانم که دانشگاه آزاد بود اینو خواسته بود)
    حالا سوالم اینه : بعد از مراجعه به دفتر مرکزی و ثبت درخواست و با توجه به این که دوستان گفتن بین 5 تا 10 روز طول میکشه , آیا این مدرکو واسم پست می کنن؟ یا دوباره باید خودم حضوری برم بگیرم؟
    و اگر پست می کنن : این روش قابل اطمینان هست یا نه؟(احتمال گم شدن توی پروسه ی اداریشون وجود داره؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط Wahrheit نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    راستش من دانشگاه آزاد درس خوندم و برای محکم کاری می خوام گواهی قبولی بگیرم(سفارت از یکی از دوستانم که دانشگاه آزاد بود اینو خواسته بود)
    حالا سوالم اینه : بعد از مراجعه به دفتر مرکزی و ثبت درخواست و با توجه به این که دوستان گفتن بین 5 تا 10 روز طول میکشه , آیا این مدرکو واسم پست می کنن؟ یا دوباره باید خودم حضوری برم بگیرم؟
    و اگر پست می کنن : این روش قابل اطمینان هست یا نه؟(احتمال گم شدن توی پروسه ی اداریشون وجود داره؟)
    سلام. بله پست میکنن. برای منم پست کردن و خیلی زود رسید و گم نشد.

Junior Member

با سلام دوستان من 4 روز پیش رفتم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد و برای گرفتن گواهی قبولی در کنکور دانشگاه آزاد به قسمت معاونت سنجش دانشگاه آزاد رفتم و بعد از ثبت در خواست گفتن 4 یا 5 روز دیگه آماده میشه و باید به صورت حضوری خودتون یا یکی از ولدین تون بیاد گواهی رو بگیره .ضمنا تاکید کردن این گواهی رو پست نمی کنن .

Junior Member

برای گرفتن گواهی قبولی در دانشگاه آزاد(و البته قابل ترجمه) باید به طبقه هفت ساختمان پارکینگ طبقاتی در سازمان مرکزی برید و مدارک زیر رو هم با خودتون همراه داشته باشید:
    1-اصل و کپی صفحه اول شناسنامه(در صورت وجود توضیخات, کپی صفخه توضیحات هم نیاز است.)
    2-فیش واریزی به مبلغ 5000 تومان به شماره حساب 0104460446004 بانک ملی به نام سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی(قبل از رفتن به پارکینگ طبقاتی برید بانک ملی واقع طبقه همکف بلوک 2 و 5000 تومان رو بریزید)
    3-یه فرم هست که همونجا پر می کنید
    بعد از تحویل این مدارک به دبیر خونه ی معاونت سنجش(که توی همون طبقه هفت پارکینگ طبقاتی هست) یه رسید بهتون میدن و میگن 5 روز دیگه گواهی آماده میشه.
    پ.ن 1: حتما اول پول رو بریزید که مثل من مجبور نباشید کلی راه برید و برگردید.اون موقع که من رفتم آسانسور راه نیفتاده بود و مجبور شدم 2 بار 7 طبقه رو بالا پایین برم.
    پ.ن2:برای اطمینان کپی و اصل کارت ملی هم همراهتون ببرید

Junior Member

سلام

رتبه 1 کنکور دکترای ایران اظهارش تو رزومه خوبه؟
    اگه خوبه، لازمه تاییدیه بگیرم و ترجمه کنم یا اینکه فقط گفتن کفایت میکنه (اعتماد و اینا)؟

مرسی

سلام دوستان
    برای گرفتن این مدرک High School Certificate, or comparable certificate which qualifies you for entering university چطور اقدام کنم ؟ فرصتم هم کمه. میتونم حضوری از سنجش بگیرم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای گرفتن این مدرک High School Certificate, or comparable certificate which qualifies you for entering university چطور اقدام کنم ؟ فرصتم هم کمه. میتونم حضوری از سنجش بگیرم؟
    سلام

مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمتون رو ببرید آموزش و پرورش تا تاییدشون کنند...
    تاییدیه قبولی کنکور و اصطلاحا کارنامه اون رو هم از سنجش باید بگیرید...
    بعد می تونید اونها رو ترجمه (رسمی) کنید و برای هرجا که لازم هست ارسال بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمتون رو ببرید آموزش و پرورش تا تاییدشون کنند...
    تاییدیه قبولی کنکور و اصطلاحا کارنامه اون رو هم از سنجش باید بگیرید...
    بعد می تونید اونها رو ترجمه (رسمی) کنید و برای هرجا که لازم هست ارسال بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از پاسختون

من دبیرستان شهرستان بودم ، الان واسه تایید دیپلم آموزش و پرورش تهران می تونم اقدام کنم واسه تایید؟

این تاییدیه کنکور چقدر زمان می خواد؟

چون فرصتم کمه می پرسم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون

من دبیرستان شهرستان بودم ، الان واسه تایید دیپلم آموزش و پرورش تهران می تونم اقدام کنم واسه تایید؟

این تاییدیه کنکور چقدر زمان می خواد؟

چون فرصتم کمه می پرسم.
    سلام

من خودم این تاییدیه رو تهیه نکردم ولی از اونجایی که ممکن هست یا مهر مدرسه یا آموزش و پرورش استان لازم باشه، ممکن هست لازم بشه یه سر به شهرستان محل تحصیلتون بزنید...
    البته اینکه آموزش و پروش کل در تهران این کار رو فیصله بده کاملا محتمل هست...

تاییدیه کنکور رو قبلا در سایت مورد نظر برای تایید مدارک درخواست می کردند...
    الان با توجه به عوض شدن رویه و اینکه سازمان سنجش فقط حضوری یا با ایمیل (که تاخیر چند روزه در جواب دارن!) به مراجعین پاسخ میده، توصیه می کنم در اولین فرصت حضوری تسریف ببرید اونجا...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)